reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!


Dziewczyny, powiedzcie mi jak zabezpieczyć/przechowywać zdjęcie zrobione Polaroidem?


To zdjęcie co Marcel ma z Mikołajem jest właśnie z polaroida, wiem że kolory blakną po jakimś czasie... Szkoda byłoby pierwszej mikołajkowej pamiątki...
Jak myślicie - jeśli je zalaminuje to będzie ok?
 
reklama
No dobra dziewczynki. Jutro i przez pare dni już pewnie nie zajże na forum więc:

Spokojnych, rodzinnych, pełnych ciepła, miłości i radości Świat Bożego Narodzenia
images


Asienka_r ty chudzino
Lubiczanka oby nocki się unormowały
Ewelcia fajnie, że choróbsko Cię nie dopadło

Anineczka
szybkiego rozwiązania
 
Barmanko-zanim doczytałam do końca od razu mi pomysł z zalaminowaniem przyszedł:)A wyjazd...no cóż...paszportu na razie ani widu:zawstydzona/y::zawstydzona/y::no:mi w tym roku też jakos więcej bigosu wyszło-tzn jest w trakcie a juz w najwiekszym z garów ledwo miejscówy na miecho:/trzymam kciuki obyś podołała z przygotowaniami:)
Kasiuleczko-śliczna ta lala:))))i jaka mądra Oliwcia:)dobrze wie zeby nie zadzierać z Mikołajem;)
Aaniu-a skąd wytrzasnęłas gałązki na stroik?
 
ja jak zwykle w przerwie małej

Barmanko ma ;-) co do zdjęcia to (moge sie mylić) kazde takie polaroidowe zdjęcie ma negatyw "w sobie" czy jakos tak- w kazdym razie mozna podejsc do fotografa i poprosic o "odbitke" ale juz bedzie to normlane zdjecie i podobno nawet se powiekszyc mozna :eek: tak mi ktos tu podpowiedzial- warto to sprawdzic;-) a tak badełej- ja mam zdjęcie z chrztu mojego brata polaroidowe ... bedzie jakies 30 lat :-) i jak nówka- serio- nic nie wyblakło.


lece bo se roboty narobiłam tylko- G się wqrza , ze juz wymyślam normalnie:confused2:


lubiczanko- spokojnej nocki Ci zycze i .... oby jutro paszport przyszedł:-p;-)
 
haha, jak dobrze wiedzieć że nie tylko ja gotuję jak dla Pułku Ułańskiego :-D:-D Biola, Lubiczanka - piąteczki
niby fajnie jest mieć dużo żarełka, ale potem trzeba mieć jeszcze gdzie to wszystko pochować :confused2:

Asieńka, Tobie też Wesołych Świąt.

Lubiczanka, a no tak - paszport...
Pytasz o gałązki na choinkę? My zawsze choinkę kupowaliśmy u takiego pana co prowadził handel na własnym podwórku, tam masa gałązek się walała po ziemi, ludzie po tym deptali, zawsze sobie kilka uzbierałam i pytałam czy mogę wziąć do domu, robiłam z nich stroik i wianuszek na drzwi. Ale w tym roku choinke kupiliśmy w Woodies, a z przystrojem poszłam na łatwiznę - Gwiazda Betlejemska na stół, a na drzwi ledowe łańcuchy ;-)

Margaritto, ma
:-), a widzisz nie wiedziałam że można zrobić odbitkę.. warto się dopytać. Kurcze może kiedyś te klisze do aparatów były inne, sama nie wiem, ale jakieś 10 lat temu widziałam taką fotkę i kolory były wyblakłe, to samo koleżanka tutaj była na jakieś imprezie sponsorowanej przez redbulla, i zdjęcie nawet roku nie miało jak już zaczęło zmieniać kolory...
A jaką masz robotę?

 
Ostatnia edycja:
Barmanka jeszcze fotograf moze zeskanowac fotke i wydrukowac normalna.
No ale to lenie i mowia ze nie skanuja.Wiem cos o tym bo ludzie czesto do mojego J przychodza i mowia ze nikt im tego zrobic nie chce.

Poczytalam ale humoru brak na pisanie :ninja2::ninja2:
 
witam, padam juz ale zajrzalam czy Anineczka jeszcze tu czy juz w szpitalu;-)ale widze ze Jeremy to woli u mamusi siedziec w brzusiu
Ja juz prawie zakupy wszystkie zrobione, wiec tylko gotowanie mnie czeka,ale to a piatek zaczne i pewnie pojde spac w srodku nocy:-p
Margaritta- ja tez robilam kalendarze ale tylko z Asi zdjeciami, ale zamowilam tez na prezent koszulki i kubek, a dostalam gratis kalendarz z psiakami i jeszcze taki albumik laminowany to tez wysle rodzicom, a z jakiej strony zamawialas?

Barmanko - juz lepiej, u was to ciagle cos ostanio, mam nadzieje ze po swietach bedziecie juz ok, chce sie spotkac na kawke i mam tez ;-)no wiesz co.....:-)

Gastone- poprawy nastroju zycze
AsienkaM- spokojnego lotu i zdrowych, wesolych Swiat zycze:-)

Kamcia- zdolniacha, jak dostal 1-wsza nagrode i super prezent:tak:
 
wiesienko przysłali mi taki "voucher" z vistaprint razem z reklamówkami i katalogiem Ikea . Tez tam mase rzeczy innych było,ale.. pierwszy raz to zamawialam i kalendarz okazał się rewelka;-)


barmanko
a widzisz kochana- całkiem tez mozliwe ,ze daaawne polaroidy były the best :cool2: dopytaj dopytaj. gastone się zna to i dobrze prawi ;-) a robote - dej spokój... kupowalam takie tam duperele w woodisie-i lakier znalazlam taki do drewna i teraz jak sie rozpędziłam.. to tylko szukam co jeszcze drewniane w domu mam:eek::-D a chciałam tylko taka szafke ikeowska maznąc :confused2:


przerwa bo smierdzi troszku :confused2:
 
Margaritta- o widzsisz to ta sama firma:-D, faktycznie rewelka ja tez pierwszy raz, ale jak zaczelam klikac i inne rzeczy za free wyskoczyly to stwierdzilam czemu nie ;-)teraz juz wiem jak to dziala wiec moze czesciej cos tam zamowie, Ciebie tez nawiedze po swietach:tak::-D
lubiczanko- pewnie przecztasz rano ale spokojnej nocki Ci zycze
 
reklama
Do góry