reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asiu- gratuluje z calego serca!! Duzo zdrowka zycze i samych usmiechow:-)

Przypomnialo mi sie jak jedna z moich przyjaciolek z Polski, 2 lata temu urodzila coreczke w .......25 tyg ciazy!!:szok: Mala Madzia choc niestety niepelnosprawna zyje jednak i sie usmiecha! :-)

Dobra czas do pracy.....:oo::oo::-(

A bym chciala paczka....:-(
Milego dnia dziewczynki!
 
HEJ KOBIETKI!!!.... ale Wam dobrze...ja nie mam pączków:baffled::baffled::baffled: ale kumpelka mnie zapraszala bo zamowila duziooooo:-):-):-)wiec moze sie zalapie, tylko nie bardzo chce mi sie jechac na drugi koniec miasta na doghiske:-(

Anineczko Czuje sie tak sobie, bardzo zmeczona juz -ale juz nie dlugo...
Nie moge spac i to jest straszne, maly w nocy tak sie rozpycha, kopie, wypycha ze nie daje rady...
W dzien da sie jakos funkcjonowac ale brzuch sie robi twardy i wogole ahhhh juz nie dlugo....


Sofik ja mam dokladnie to samo, zmeczona juz jestem nawet z domu mi sie nie chce wyjsc....w dzien jeszcze jak cie moge ale wieczor i noc masakra. Potrzebuje 2 - 3 godziny na zasniecie i to w pozycji siedzacej inaczej nie da rady, a gdy mi sie juz to uda zachwile musze isc siusiu i tak wkółko:no: o rzece siary to juz nie wspominam nawet :tak:ale masz racje juz niedlugo i z jednej strony sie ciesze a z drugiej niepokoje .......bo po glowie mi chodzi jedna mysl:baffled: czy cc jest dziedziczne ?????? moja mam miala dwa cc nie urodzila normalnie i moje dwie kuzynki od strony mamy tez mialy cc, wiec sie troche obawiam ze sie wymecze chcac urodzic normalnie albo ze malego wymecze a i tak nie dam rady....u mojej mamy bylo to spowodowane ukladem kosci miednicy...czy to mozliwe ze ja mam tak samo???? czy moge to jakos sprawdzic przed porodem czy dam rade????? plis podpowiedzcie cos....sorki ze zadaje tyle pytan ale im coraz blizej to coraz wiekszy metlik w glowie.....
aaaa i smacznego pączusia.....:tak::tak::tak:
 
Witam w ten nasz Tlusty Czwartek:-)
Widze ze wszedzie plany na pieczenie no coz w takim razie i ja tez cos upieke;-)

AsiaSzym wielkie gratulacje i zycze duzo usmiechu na twarzy.

Agusiek masza kolezanka Iwonka:tak: ma taka sytuacje jesli chodzi o cc. Tzn. zadna z kobiet z jej rodziny matka i sistra i kuzynki nie urodzily naturalnie. Wszystkie maja wade miednicy wiec to podobno dziedziczne. Sprobuj porozmawiac z lekarzem choc wiem jak oni podchodza tu do porodow.

A teraz kobietki spadam na zakupki bo jakies to slonko przebija i trzeba malucha przewietrzyc.
Milego dnia.
 
witajcie

Agusiek..jak jeziesz na doughiske to zapraszam tez do nie na paczki hehe..wlasnie ciasto rosnie i niedlugo bede piekla...

a cc nic sie nie przejmuj kazda koeta jest inaczej zbudowana..i napwno cc nie jest ziedziczne...u mnie np..zdna kobieta nie mogla karmic piersia..babcia..mama ciotki...siostra a ja jako jedyna z rodziny karmilam i moglabym do dzisiaj..hehe...wiec nic nie martw sie
 
Ha ha Msia ale mnie rozbawilas :-D wiesz jak maly by ci wylecial zaraz po lewatywce to super bys miala, ze tak szybko ci poszlo ;-)
ja mialam robione przy pierwszym porodzie, mialam porod rodzinny z M w osobnej sali i jak juz wlasnie przechodzilismy na ta sale, to polozna mnie poprosila i powiedziala "zrobimy jeszcze lewatywe szybciutko" ja nawet nie wiedzialam ze bede miec bo nie myslalam o tym, no i zaraz po juz w tej mojej sali do kibelka szybko, a pozniej to juz na lozku lezalam i czekalam na pelne rozwarcie i moglam sobie spokojnie przec ;-)

Agusiek jak dobrze ze rodzisz przede mna, opowiesz mi jak bylo itp :tak:

AsiaSzym ciesze sie ze wszystko dobrze sie konczylo, 2300 to juz ladna waga, zycze wam duzo zdrowka, jestem pelna podziwu jaka bylas dzielna!!!

Anineczka moze byc tez wodka, ja wlasnei daje wodke ;-)
Agusiek a jakis lekarz przy badaniu nic ci nie mowil ze masz problemy z miednica...? pytalas lekarza o to? a pytania mozesz zadawac ile chcesz, po to tu jestesmy :tak:
 
reklama
dziewczynki ja dzis tylko na minutkę podzielić się z Wami pączusiem i kawką albo herbatką .Niki dziś wyjątkowo absorbujaca :dry:
aninieczka ja ani paczków ani faworow nie umiem piec:zawstydzona/y: za to ciasta rozne owszem:-p:-D

Buziale i smacznego
paczki_z_polewa_i_orzechami_desery_fotografie_2974.jpg

kawaa.jpg


Miłego dnia dziewczynki.;-)



 
Do góry