reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
AsienkoM-nooo...bo dzieci w ogóle takie kochane są:sorry:teraz "bręczę",bo oglądałam program,w którym dzieciątko było chore:-(a mnie takie rzeczy niesamowicie rozczulaj:zawstydzona/y:ą
Aniu-będę czekać;-):-D
 
Oj, to prawda, byłaby NIESPODZIEWAJKA. Ale udało się, że nie.


Byłam dzis u koleżanki, która urodziła córeczkę tydzień temu. Jaka słodka jest ta malutka!!!!! Chciałabym już mieć swoje takie malutkie, a tu jeszcze tyle czekania...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-D
AsieńkoM-no ja własnie też odkąd mój pierworodny na świat przyszedł to się taka wrażliwa zrobiłam:sorry2:
Katrina-doczekasz i swojego własnego Dzieciątka:tak::-)
Dziś pomału zaczynam panikoać-bo chciałoby się tyyyyle zrobić,ale nie wiem czy zdążę ze wszystkim:baffled:Ja jakoś tak zawsze do wszelakich imprez ambicjonalnie podchodzę:baffled:A powiedzcie mi(poradzę się)-czy jeśli uroczystośc w kościele jest o 17tej,czyli do chaty ok 17.30 się zejdziemy,to czy nietaktem będzie nie robienia obiadku:confused:Tak sob ie pomyślałam,że raczej wszyscy po obiedzie zjadą.Ale żeby nie było-nikt głodny na 100%nie wyjdzie,bo plan jest-ambitny ,a jakże:tak::sorry2:
 
Witam

Zimno brrr,ale słonecznie :-)

Lubiczanko mnie tam bigosik wystarczy :-D no właśnie,na którą mamy się zjawic?
Nie kłopocz się z obiadem :no::no:
A grzybki są w słoiczkach w zalewie octowej i zamrażalce,czekają na sosik.

Ewelcia a cożesz ty masz dla mnie?Skleroza nie boli :baffled::confused:
 
Hej lubiczanko to zalezy kogo prosisz jezeli irl to oni jedza obiad wlanie o tek porze a jezeli pl to bez zadnego problemu bez obiadu.:)
Dziewczyny wierzycie w zlosliwosc rzecczy martwych,bo ja juz tak w ciagu tyg zrabal nam sie laptop,moja prostownica,przelacznik swiatla w lazience no i wczoraj komputer,jestem tal wsciekla ze szok zostalismy bez niczego:(i tak b ciezko jest bez kopa:(jak sie wali to juz po calosci
Dzis jade na cytologie a maly na szczepienie tylko ze jeszcze pozostal mu katarek tzn ma go tylko rano i sie zastanawiam czu go zaszczepia
 
reklama
Ewelcia a cożesz ty masz dla mnie?Skleroza nie boli :baffled::confused:
jeszcze nie mam,bede miec w niedziele,ale juz jest zakupione dla Ciebie...forma na..al'a uszka:-)pamietasz jak gadalysmy....po Ukrainsku nazywaja sie pilmieńki..nawet moj Szym pokochal to:)dzis wlasnie to mam w planach na obiad...narazie mam pozyczona forme,ale od niedzieli i ja bede szczesliwa posiadaczka:-D

oj faktycznie chlodno na dworze...a ja wstalam w jakims kiepskim humorze:baffled:zle sie czuje,ale i tez zle wygladam...chyba jakas deprecha mnie bierze:baffled:

Aurelia wszytskiego najlepszego dla Marcelka z okazji roczku

Lubiczanko
mysle ze spokojnie sie obejdzie bez obiadu:tak:
 
Do góry