reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam

Tichonek narazie chcemy sie spotkac z prawnikiem i zobaczymy co powie

Barmanko bylabym wdzieczna gdybys sie dowiedziala

Julia to sie wygrzejesz na slonku :-)

J pojechal do pracy,zaraz biore sie za obiad na spacer nawet nie wyjde z dziewczynkami bo juz kropi:wściekła/y:
 
witam!

Ruch niewielki jak to w weekend,ale chociaż nie miałam wiele do nadrabiania;-)
Ząb mnie pobolewa już któryś dzień.Niby nie mocno i w sumie ciężko dokładnie stwierdzić który to,ale już się umówiłam na wtorek,bo przecież nie będę go w Irl leczyć..:dry:Ciągle coś..:dry:
A jeszcze dowcipny lekarz mnie czeka :blink:

anineczka-jak tam nocka?Mam nadzieję,że nie najgorzej:sorry2: ..i ten pleśniak:rolleyes::cool2:
A że piana taka - mniaaaam jak dla mnie.Mnie nie zawsze taka wychodzi,a właściwie rzadko:sorry2::nerd:
A u nas dziś pączki :-p


asienka-zdrówka i oby tym razem ch***rstwo poszło sobie i już nie wróciło:tak:


Tabasia
- piękne fotki!
Ja swego dziecka też ostatnimi czasy nie poznaje :sorry2: i mam szczerą nadzieję,że z wiekiem jej przejdzie, bo inaczej, jak ewelcia, nie zdecyduję się chyba na 2gie :dry:

julia-miłego odpoczynku!:tak:

Miłego weekendu.Tu jeszcze pn. wolny,bo święto
:blink:


 
:-)

Maly spi, pogoda nawet bo sloneczko swieci, ale zapowiada sie nudny dzien :confused2:
dziewczynki moze czytalyscie jakies dobre ksiazki i polecicie mi jakies tytuly ;-) cos w rodzaju " milosc nad rozlewiskiem"(czytalam wszystkie 3) takie lekkie do wieczornego czytania :tak:

do pozniej :-)
 
Aureliamarcel-no ja niestety od 3lat z książkami jestem w tyle:((
Julia-ładnie tak nas szczuć:/
my właśnie wróciliśmy z Clonmel-laptopa zawieźliśmy-może da się coś z nim zrobić:/poza tym zakupki-przede wszystkim spożywka,ale...weszliśmy do sklepiku z zabawkami i ubrankami dla dzieci.i wynalazłam dla Dominisi sukienusię i czapeczkę-kapelusik.Miałam za to zapłacić 17.50...daję babce 20e a ona mi daje resztę-17.50...nie pytając o nic zabraliśmy się stamtąd i koniec końców obie rzeczy mam za całe 2.50:)))))
 
reklama
Aureliamarcel-no ja niestety od 3lat z książkami jestem w tyle:((
Julia-ładnie tak nas szczuć:/
my właśnie wróciliśmy z Clonmel-laptopa zawieźliśmy-może da się coś z nim zrobić:/poza tym zakupki-przede wszystkim spożywka,ale...weszliśmy do sklepiku z zabawkami i ubrankami dla dzieci.i wynalazłam dla Dominisi sukienusię i czapeczkę-kapelusik.Miałam za to zapłacić 17.50...daję babce 20e a ona mi daje resztę-17.50...nie pytając o nic zabraliśmy się stamtąd i koniec końców obie rzeczy mam za całe 2.50:)))))
o tak ładnie ładnie:D a tak serio to nie ale juz nie moge sie doczekac goracej hiszpani i przed wszystkim spotkania z MAMA:D
 
Do góry