reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry
Gastone dla Twojej trójeczki samych szczęśliwych dni:-)
Tichonku jak Matt???

Ja już zdążyłam poprasować:-p, niedużo było, więc szybciutko poszło, poukładałam w szafach ciuchy, bo wstyd już było patrzeć na ten bałagan. U nas ładnie, co prawda wiatr wieje zimny,a le słoneczko piękne świeci, ale dopiero po obiedzie na dwór z młodą pójdę, bo landlord chwasty w ogrodzie popryskał i nie chcę, żeby wdychała

dobrego dnia
 
reklama
Dobry :-)
Wstalismy o 8, chatka posprzatana, mam nadzieje, ze dzis mnie odwiedzi moja przyjaciolka, ktora jest w pierwszym trymestrze ciazy :-) Tak bardzo sie ciesze, bo dlugo sie starali, raz sie nie udalo, a teraz sie w koncu udalo i chyba termin podobny do mojego bedzie miec (tylko 2 lata pozniej hehe), wiec jestem tym bardziej szczesliwa :-)

Lubiczanko jestem inspektorem jakosci, a moja firma hula 7 dni w tygodniu. Ja pracuje na weekendy (tak chcialam, przynajmniej jestem z dzieckiem caly tydzien prawie). Teraz byl race week, weekendy zamkniete i powinnam miec wolne, ale nie polecielismy nigdzie i zal mi bylo wykorzystywac urlop, wiec sobie pracowalam w tygodniu :happy: Ale sie rozpisalam :-D

Gastone wszystkiego najlepszego dla Twoich Szkrabow :-)
 
Tabasia-fajna praca:)też byłabym chętna na pracę w weekendy;)))
No mój Okruszek w12tym dniu życia ma wagę urodzeniową-czyli 2960:)biedna midwife tak bardzo chciała mi odpowiedzieć na jakieś pytania,a ja wstrętna baba żadnych nie miałam;)ale za to byłam brilliant i super,i pchełka nasza też...no i oczywiście Daniel-same ochy i achy:))))
jak wyszliśmy musiałam pędzić do tesco na cycucha,bo bliżej mi było niż do domku,a Młoda operę odstawiała:)))teraz dzieci śpią,więc do kuchni pędzę:)
 
Hejoo,
a ja w kuchni siedzę i pierogi kręcę :tak: Brakło mi farszu kapuścianego:confused2: Dobrze że mrożone jagody miałam bo szkoda ciasta byłoby. Wyszło mi .. uwaga .. 90 pierogów :szok: można?.. ano można :-D jak sie nie umie robić tyci tyci porcji tylko jak dla Pułku Ułańskiego to co się dziwić :cool:

Spadam kuchnie ogarnąć. Sijka do później :tak:
 
Bry:-)
Tichonku jak Matt???
Dziękuję,noc przespał spokojnie,pojadł po 6:00 i pospał jeszcze do 10:00:-)Grzeczny jest,nie marudzi ale dziś ma 37,6st.C więc dałam mu Calpol,pewnie to po szczepieniu:sorry:Ale jak mówię innych oznak brak:tak:
Gastone Wszystkiego najlepszego dla Twoich smyków




Urodzić wszystkie dzieci tak by miały urodziny jednego dnia to dopiero wyczyn:-D
Chciałam pochwalić się,że (tfu,tfu:-p) wszystkie Mattowe zmory powoli mijają:tak:Czyli przepukliny pępkowej już brak,kanaliki łzowe przetkane i oczki czyste,buźka się wygładza:-)A z tą skazą białkową to na szczęście się myliłam:-)Matt wcina mleczko aż miło i nic złego się nie dzieje:-)A wysypka chyba faktycznie okazała się trądzikiem niemowlęcym tylko,że trochę dłużej go męczył:tak:

Lecę pranie rozwiesić:tak:
 
Tichonek-same(prawie)dobre wieści-super...a gorączką się nie martw-jutro sladu po niej nie bedzie...i przypomniałaś mi,że pranie muszę wywiesić:)
Barmanka-szalona kobieto!!!Ile tych pierogów????To pewnie do zamrazarki trochę pójdzie?
 
Tichonku to fantastyczne wiesci :-) A wczorajszego dnia Ci wspolczuje, chyba mialas dosc...
No i dobrze, ze to nie skaza!!

Barmanko przeslij troche pierogow :-p uwielbiam!!


A ja mam dola, bo moja psiapsiula jednak nie da rady wpasc, M w pracy do pozna wyjatkowo, a ja zamulam w domu. Mlody spi, chyba pojde wziac dluga kapiel i sie ogarnac... Echhh nudy....



Dziewczyny kiedy dziecku mozna podac majonez? Tzn. posmarowac cienko kanapke lub dodac ciut do salatki????
Ukladam teraz jadlospis dla Ala i tak sie zastanawiam... Chociaz wydaje mi sie, ze za malutki jeszcze jest.
A jak robicie salatki to jaki sosik do nich???


Aha Barmanko slyszalas o klarowaniu masla??? Oczyszcza je z bialek i dzieki temu nie uczula!! A przy naszych malych alergikach to byloby swietne rozwiazanie :) Ja do tej pory uzywalam normalnego niesolonego masla, wiem, ze Ty nie. Zaraz wezme sie za klarowanie zatem :)
 
Ostatnia edycja:
:-)
maly spi, obiad dzis szybki wiec luz :tak: kawke trza wypic tak na spokojnie :-D
Lubiczanka dzieki za info, a wracajac do poprzednich postow to jak Marcel wda sie w Tate to zbytnio sie tym martwic nie bede, zamkne ich w pokoju i bede miec luz :-D ale jest to uciazliwe hobby a jak bedzie chcial grac na dyskotekach to niewiem jak zareaguje :zawstydzona/y: za duzo widzialam chodzac z miom :-p
Barmanka ale kusisz tymi pierogami ;-) a co do gier to jz niedlugo bede miec swojego kompa, bo znajomym pozyczylismy jak tu przyjechali wiec teraz musimy sie dzielic :tak:
Tichonek super ze mały juz ok i nie ma skazy:tak:, bo to chol..... jest takie uciazliwe :wściekła/y: dziekuje za zaproszenie na nk :tak:
Asienko i Tobie dziekuje :tak:

i nie wiem co dalej ale pozdrawiam :-D

Tabasia ja tez siedze w domku, mimo ze sa tu jakies kolezanki to ciezko sie z nimi zgadac na spacer jakis czy kawke, i tez z tego powodu czesto dola lapie :confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam dziś wywalone na sprzątanie :eek::eek: w sensie mam dzień wagarowicza i nie sprzątam :-p


Dranissimo, człowiek przez całe życie się uczy więc nic straconego :-D

Katrina, oj ja dobrze wiem jak nieodpowiedzialne osoby pracujące w Ambasadzie potrafią człowieka na manowce wyprowadzić :wściekła/y:

Aurelia, teściowa... brrrr... po moim zimnym trupie:cool:

Tichonek, no to super że synuś ma się coraz lepiej i wszystko co Cię martwiło przechodzi w zapomnienie :tak:

Ewelcia, ja dziś pierogi zrobiłam z 4 szklanek mąki (to chyba kg wszedł na to) i wyszło mi 90 pierogów... chyba sobie kupię dużą zamrażalkę bo nie mam gdzie tego kłaść :confused2:
Humorek dziś lepszy..choć nie chwalę dnia przed zachodem słońca :baffled:

Tabasia, ja za jednym zamachem kupuje wszystkie 3 rodzaje mleka bo nie cierpię latać do sklepu co drugi dzień! Tak więc mam po kartonie każdego z rodzaju. Marcel pije jeszcze modyfikowane, ale widzę że coraz mniej wypija, wydaje mi się że robi się gotowy na odstawienie mleka.. Więc robię już mu późne kolacje a do snu daje jeszcze flaszkę ale z mniejszą zawartością mleka. Rano je kaszkę, a wieczorem kleik. To mleczko ryżowe daje mu w kubeczku do picia, zastępuje nam sok czy herbate. Kaszke i kleik robie (jeszcze) na modyfikowanym.
A Ty chcesz już ostawić modyfikowane?
Inspektor jakości? :happy: A w jakiej firmie?
Z tym klarowaniem masła to troche roboty jest, wiesz? :sorry: Bo to nie wystarczy rozpuścić w rondelku.. Ja używam takie masełko kupione w tesco, jak zajde do lodówki to poszukam nazwy. Majonezu w sumie nie używam dla Marcela, czasem jak ma ochotę to dam mu naszej sałatki (warzywnej czy jakieś innej), nic mu to tym nie jest.

Gastone, wszystkiego dobrego dla Twoich solenizantów! Ale Ty kobieto masz cela z tymi terminami porodów :-D:-D

Lubiczanka, gratuluje dobrych wieści od midwife :tak:
Pierogów nie dam rady zjeść wszystkich choćbym się...ten teges :laugh2:.. więc idą do zamrażalki "na czarną godzinę" :tak:
Ale jak to :eek: że co:eek: Twoja rodzinka nie lubi pierożków? buuuu Nie wiedzą co tracą :sorry: Nawet z serkiem na słodko nie podejdą dzieciaczkom?
 
Do góry