reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanka - dzięki za namiary, mam do KOnsulatu nr tel., ale dodzwonienie sie graniczy z cudem, a ja nie musze mieć odpowiedzi na już, poza tym wolę mieć to czarno na białym, bo juz nie raz mnie w balona zrobili - żebym nie jechała tyle kilometrów na darmo (przy okazji odbioru paszportów spróbuję to załatwić). Mój mąż w Konsulacie potwierdzał zgodę na wyrobienie paszportu córce, która mieszka w Polsce,a pieczęci, którymi to ostemplowano są bardzo podobne do tych, które mają Notariusze w Polsce, dlatego zapytałam czy pełnomocnictwo też potwierdzą.

A druga sprawa - jeśli te cyferki przy Twoim Nicku to latka, to kochana Ty chyba sobie doklejasz te zmarszczki, żeby poważniej wyglądać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam wieczorem :-)

Gliwa gratulacje.
Lubiczanka ale masz wypas wozek :szok: jeszcze takiego nie widzialam, sie rozejrze na przyszlosc tak :-p

mnie ostatnio cos na porzadki wzielo wiec czasu mniej. zrobilam sobie male przemeblowanie i od razu mi jakos lepiej :-D a lubie tak z meblami pojezdzic :tak:
maz jutro do pracy wiec poczytam co u Was
no i w pazdzierniku przylatuje tesciowa :unsure: ale bedzie wesolo ale tylko na 3 dni :rofl2:
moze i ja Was poszukam na nk :rolleyes2:

lece milej nocki :-)
 
a tu znow temat pierogow:)ochotymi narobilyscie...jak juz bede na nowej chacie to zrobie...
Barmanko ja jak robie to z kilograma i wychodzi mi okolo 60sztuk,i dodaje jedno jajko i goraca wode,gniote ciasto i podlewam woda,tak zeby nie bylo takie tempe..i dodaje soli...
Mam nadzieje ze humorek masz juz lepszy?;-)
 
Hej Dziewczynki,
Ja juz prace skonczylam i mam tydzien wolnego :-)
Spotkanie bardzo fajne, moj Mlody padl w aucie, ale spal moze kwadrans, po czym zjadl obiad, pobawil sie i poszedl na drzemke 3-godzinna :-D W sobote tez planuje go tam zabrac, bo spodobalo nam sie to miejsce :-) Wiec moze ktoras chetna?

Gliwa serdeczne gratulacje! :-) Niech Synek zdrowo rosnie, a Ty dochodz do siebie :-)

Barmanko
pytalas kiedys czy Alowi smakuje to mleko i jak na nie zareagowal. Otoz, smakuje, ale zmiksowane z truskawkami, nie widze zadnych "objawow niepozadanych" wiec chyba jest ok. A Ty kupujesz to zwykle czy z dodatkiem calcium? No i czy Marcel pije tylko to mleko czy pije rowniez modyfikowane, jakies kaszki tez je??
Przeszukalam dzis kilka sklepow w celu nabycia tej smietanki ryzowej i doopa :no: nigdzie nie ma :crazy:

Lubiczanko bryka kosmiczna :-D

Anineczko dobrze, ze Antek juz po. Dzielny chlopak!! :tak:

Dzis tylko tyle, filmik, prysznic i do spania.

Kolorowych ;-)
 
aureliamarcel proponuję nas tu poszukać: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/mamy-z-irlandii-na-nk-31683/ albo wrzucić tam swoje namiary i my Cię znajdziemy:biggrin2::tak:
Tichonek-oby spacer Was ominął-trzymam kciuki
No niestety nie ominął:wściekła/y:45 minut w jedną stronę z jęczącym Radkiem.Wizyta na 17:45,weszłam o 18:20:confused2:by pół godziny patrzeć jak nurse walczy z komputerem bo coś jej nie wychodziło z kartą Matta,po czym dwa szczepienia i straszny żal i płacz mojego bąbelka:-(Wyszłam stamtąd 19:10:confused2:Lało jak z cebra:wściekła/y:Polazłam z dziećmi do Penneysa,Bootsa,parę rzeczy kupiłam i o 20:30 dzwonię do P,żeby nas zabrał do domu a ten,że jeszcze jest w pracy i nie może niestety:wściekła/y:Więc z buta znów,21:15 byłam w domu:wściekła/y:A ile się nasłuchałam jęczenia Radka to moje,myślałam,że go po drodze na strzępy rozszarpię:wściekła/y:
Wpadłam do chaty,szybka kolacja dla Radka,kąpiele,mleko dla Matta i dopiero P wrócił więc mogłam wreszcie prysznic wziąć:sorry2:Nogi mnie bolą jak jasna cholera:confused2:
Matt jak pisałam,płakał stasznie:sorry2:Bo on się tak ślicznie do nurse usmiechał,głużył sobie do niej ufnie a ta mu igłę wpierniczyła w jedno udko,potem drugie...Ale się żalił,płakał,biedulinek mamuni:sorry2:
Wiem,że krzywda mu się nie stała,nie pierwsze to moje szczepienie dziecka ale tak mi go żal było,że aż mnie się ryczeć chciało:sorry2:
Ciekawe jaka noc będzie,na razie póki co gorączki nie ma i niech tak pozostanie:tak:
Zmykam do mężyka bom zrypana jak koń po westernie:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:)
Tichonek-ale miałaś wieczór:(((ale już dziś możesz odsapnąć:)
Kasiuleczka-w zasadzie mogłabym się zabrać za pierożki,ale...twarogu nie mam-a polskiego sklepu brak:((((
Gastone-całej Twojej Trójeczce wszystkiego najlepszego-oby całe życie było tak radosne i szczęśliwe jak dzieciństwo:)))

Tabasia-a można wiedzieć gdzie pracujesz,że tak na zmiany i aż tydzień wolnego?
Aureliamarcel-na allegro z"takich"wózków polecam kolcraft-mój to ABC design,ale kolcraft to tańsza wersja
A za jakąś godzinkę to my wybywamy-mała ma iść na sprawdzenie do położnej...a chce mi się-oczywiście spacerem,bo J auto wziął-a pogoda nastraja do spacerów jak diabli:/Miłego dnia Wam
 
reklama
Do góry