reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanko Alex odrzucil mm jakies 3-4 miesiace temu :-( wymiotuje jak tylko wezmie lyka :-( i probowalam roznych mlek :-( dlatego mam takie parcie na ten nabial kozi... nawet mm kozie nie podeszlo, choc pyszne, slodziutkie.
No wiem, ze z tym maselkiem to troche roboty, ale dam rade, chyba :-D
A pracuje w branzy medycznej, produkcja czesci ogolnie.
 
reklama
Witam
Gastone sto lat dla twojej trójki!!!! Faktycznie jak wygodnie trzy urodziny za jednym zamachem, jak maluchy podrosną to będziesz musiała prezenty wcześniej kupować żeby nie zbankrutowac chyba hihih

Barmanko ale smaka robisz akysz:))

Tichonku dobre wieści że małemu sie polepsza skórka.
Tabasia zapraszam na kawke do mnie jak sie nudzisz??
 
My po obiedzie labujemy;-)
Szok jak Matt odwraca głowę do telewizora,franca leży sobie w leżaczku w salonie,telewizor gra a ten patrzy jak zaklęty,następny kinomaniak mi rośnie:-D:-D
P znów mi zapowiedział,że będzie wieczorem:wściekła/y:Całymi dniami sama z dziecakami:sorry:Dobrze chociaż,że grzeczne (tfu,tfu!:-D)
Słyszałyście,że Andrzej Lepper nie żyje?Znaleziono go w biurze Samoobrony w Warszawie martwego,powiesił się:sorry:Sekretarka go znalazła...Właśnie na wszystkich kanałach informacyjnych o tym mówią:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie popołudniowo,

Gastone - wszystkiego najlepszego dla wspaniałej TRÓJKI!!!! Dużo zdrówka i niech rosna rodzicom na pociechę!

Wysłałam Wam zaproszenia na NK.
 
Barmanka-no właściwie teraz mam puchy w domku i stąd nie ma fanów pierogów-największy to DAWID a tego jak wiemy nie ma:)
Tichonek-aż mi się wierzyć nie chce-no kto jak kto ale Andrew samobója strzelił:0 ????
 
Kamcia dziekuje za zaproszenie i chetnie bym skorzystala, tylko, ze dopiero teraz zobaczylam Twojego posta :sorry: Nastepnym razem :-)
Tichonkowa normalnie w szoku jestem z tym Lepperem :szok: nic nie wiedzialam. Szkoda, ze M ciagle w pracy, no z dwojka dzieciaczkow to pewnie masz co robic... Moj niedawno wrocil (dzis wyjatkowo zostal dluzej) i kapie Ala, pozniej kolacja i ja usypiam.
Barmanko maslo mam zrobione :-) Calkiem sprawnie poszlo :-)
 
Gliwa- ogromne gratulacje, mam nadzieje ze juz w domku jestes;-)

Gastone - zdrowka dla calej trojeczki Twoich szkrabow:-)

A ja dzis po pracy wybylam z Asia na zakupy i nogi mi za chwile odpadna:-(
 
reklama
Do góry