reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Biola-no właśnie-dlaczego Cie nie mam...zdrowka dla starszego malucha
Barmanka+spokojna Twoja śliczna głowa-da rade da...A ma sis konto zamykała jak jej sie cisnienie podnosiło-a właściwie ktoś
Tichonek-oby spacer Was ominął-trzymam kciuki

lubiczanko zaraz cie odnajde:)
Barmanko to normalne ze tak to przezywasz tez tak mialam ale nic nie moglo lepszego kacpra spotkac jak przedszkole a teraz szkola i nic lepszego dla mnie troche spokoju wtedy mam:)))
 
reklama
Kasiuleczka czy możesz zapodać proporcje przepisu na pierogi? Ciasto mam na myśli. Dodajesz jakieś jajko? Margarysie? Ile wody na ile mąki?
Właśnie gotuje kapustę z grzybami, a pierogi jutro zrobię, no przynajmniej taki mam plan :sorry:



[/FONT][/COLOR]

Barmanko proporcji Ci dokladnych nie podam bo ja na oko robie. Dzis ulepilam 83pierogi, do miski wsypalam 3 szklanki maki 2 szczypty soli i wrzatek po troszku dolewalam( na oko),i mieszalam jak juz wiekszosc maki sie polaczyla z wodá w takie kulki wysypalam a stol i zagniotlam jeszcze musialam kilka razy maká podsypywac bo mi sie przyklejalo do rak.
Pozniej jeszcze zrobilam z dwoch szklanek bo mi duzo farszu zostlo, no a na koncu sie okazalo ze jeszcze mi farsz zostal wiec pewno ze szklanki maki jeszcze ulepie kilka sztuk i pomroze sobie.
wlasnie usiadlam i wcinam te pierogi no normalnie lepsze jak ze sklepu.:-D

Aha no wybralysmy sie do sklepu i dorobilysmy sie nowego zwierzaka maciupkiego hamstera:-)

Gliwa ogromne gratulacjeeeeee niech malenstwo zdrowo rosnie
 
Witajcie wieczorową porą,

Barmanka - napiszę sobie meila do Konsulatu i zapytam o te pełnomocnictwa.

GLIWA - gratulacje!!!!!!!! dużo zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do domku.
 
Biola-znalazłas?Zaraz wejde na NK
Kasiuleczka-pewnie,że lepsze niż ze sklepu...one nigdy nie pobiją domowych pierogow!!!!!i mi smaka narobiłaś
 
Katrina, lepiej przedzwoń będziesz miała od razu odpowiedź. Jakby osoba pytana nie wiedziała o co lotto to poproś o przełączenie do kompetentnej osoby ;-) Tu masz linka z kontaktem, tylko zwróć uwagę na godzinę połączeń telefonicznych - są inne niż godziny urzędowania. Patrz w tabele Wydział Konsularny
Kontakt

Kasiuleczka, a jajko jakieś dodajesz, albo samo żółtko?
Ja mam farsz gotowy, kiszona kapusta niestety była z marchewką (ze słoika) więc farsz był słodki :baffled: blegh. Ale dopieprzyłam (w sensie przyprawiłam :-p) i jest git.

Lubiczanka, moja głowa to śliczna była jakieś 10 lat temu :nerd: teraz to zmarszczka na zmarszczce zmarszczką wypychana :eek:

A Misia to gdzie? W Pl już?
 
Barmanko nic zadnych zoltek jaj czy margaryn nic nie dodaje... tylko maka,sol i wrzatek.Kiedys robilam z jajem i ciasto mi takie twarde wychodzilo ze nie moglam tego dobrze wyrobic juz nie wspomne o walkowaniu.:baffled:

Lubiczanko dla Ciebie pierogi to pewnie pikus raz dwa trzy i jutro bedziesz pisac ze juz sa ulepione.:-D
Moja Oliva bawi sie z chomikiem i wklada go do domku dla lalek:szok::-D
 
Witam
Ja dziś mile dzień spędzony najpierw na spotkanku z laskami, a potem połaziłam w mieście pół dnia z koleżanką:)
Gliwa gratulacje!!!!:))
 
reklama
Ale robicie smaka tymi pierogami.... :/ Uwielbiam ruskie!! Moj M tez. Wole te robione, swojskie ;-) ale teraz nie ma jak, wiec jemy kupne, chociaz to nie to samo...

barmanko, o kondomach muffinkowych to jeszcze nie slyszalam, wiec mam prawo nie widziec co i jak :-p
 
Do góry