reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Marta udanego lotu
Aniu to ja nie wiem, ale mówię, jak u nas było, ale może to dlatego dłużej trwa, bo Pesel chcecie małej wyrobić. Nasza miała, więc o 2 tygodnie sie skróciło, chociaż troszkę trwało, bo to jakoś przed świętami było, w Wigilię Pani urzędniczka dzwoniła:-D, że już gotowe
 
witam z wieczora

Tichonkowa o mosz :-( Ty to tam nic ale moje maleństwo kochane przez co musi przejsc :-( utul go ode mła tylko delikatnie... Na szczęscie mija 3tydzien i Niki ani ja nic- poki co- powiedz,ze juz nie wyjdzie nam plisss :sorry2: bo jak ja mam tak sie czuć i wyglądac ja Ty to o jakim weselu w PL mowa:dry:

anineczko no jestem z Tobą w ciązy jestem :-p;-)

Ktoś tu pisał, ze chłopca łatwiej trafić???? nie zgodzę się z tą teorią :-D:-D:-D:cool2:


Marta no to do "zobaczenia" za tydzień;-)
 
Jestem w szoku! Mój szanowny małżon dostał sms że przyznano nam MC lub GP visit card :szok::szok::szok: łaaaałłł . Ale się cieszę. Ciekawe co otrzymaliśmy.. pewnie GP..


Aniaa, Ty wyrabiałaś irlandzki paszport, tak? Ja nie pamiętam jak to z nami było, czy wtedy były już takie przepisy. My oprócz Irl paszportu, robiliśmy również polski ze względu na Pesel. Pamiętam tylko że teściowa coś nam częściowo załatwiała (ale co to już nie pamiętam) i potem jak pojechaliśmy do Polski to ten właściwy wniosek już sami składaliśmy. A jest obowiązek meldunku dziecka?


A od kiedy można dowód dziecku wyrobić? Na jak długo jest on ważny? Czy mogę zrobić to przez ambasadę, jakie są koszty?


Marta, miłego pobytu w Polsce!
 
Tabasiu mnie się wydaje, że o dziewczynkę łatwiej;-), bo więcej dni, kiedy córcia może być:) zdradź ten sekret na synka, bo ja bym chciała, żeby drugi był synuś
Asienko poczytaj w necie ;-) A jak nam sie sprawdzi przy drugim to zdradze sekret :-D

lubiczanka - poprawiam się - póki co, na razie są te zaplanowane.... a co dalej, zobaczymy (w planach teraz następne, bo to dobry i w sumie ostatni czas dla mnie).
Katrina ale super, a na kiedy planujecie jezeli mozna spytac?

Barmanko a sprobowal chociaz? Bo Alex jak widzi cos bialego to od razu nie, a jak mu umocze usta i sprobuje, to jest ok. Tak bylo z jogurtem.

Marta udanego pobytu.

Kamcia
zdrowka, ibalgin masc jest swietna, tylko strasznie smierdzi i do dostania tylko w PL.

Lubiczanko
melduj sie i pamietaj nie rodz!!!!!!!!!!! :-D:-D

Gliwa a imie pewnie wybrane juz? Pewnie przeoczylam...

Pauletta pieknie, ze Zuzka zaczyna mowic :-) U nas jest nowe slowo - jesc (nie mam pl znakow) i w kolko by tylko jadl :-D
Ale dzien strasznie zakrecony, pojechalismy na miasto i efekt taki, ze Mlody poszedl spac o 21:45 :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Nie lubie go tak pozno klasc... Zreszta to sie czesto nie zdarza, moze 2 albo 3 raz...
Uciekam bo 2 prania czekaja, zeby je powiesic a moj pomocnik juz spi :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Tabasia - najchętniej chciałabym na kwiecień przyszłego roku, byłyby 4 lata różnicy między dziećmi..... pracujemy nad tym!
 
Ostatnia edycja:
no wlasnie ktora to stwierdzila,ze chlopca latwiej zrobic?????:wściekła/y::szok::-D:confused:
mnie nawet maszynka do obserwacji owulacji nic nie dala:-Dznaczy sie raczej nic nie dala bo wlasciwie okaze sie po porodzie ,ale wstepnie prawdopodobnie dziewucha kolejna bedzie:-pi co???????????????:shocked2::cool2:gdzie tu sprawiedliwosc ja sie pytam?no gdzie?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
az mi głupio że tyule nie zaglądam..
wogóle nie jestem w temacie...
i nie mam czasu :szok:
wchodze na mój wątek majowy i nawet tam nie mogę wysiedzieć doczytując wszystko bo Vi mnie woła...:sorry:

ale na szczęście zdążyłam przed porodem lubiczanki i agi:cool2: a już myslałam ze przeoczyłam:-p

mogę gtylko powiedziec że jak teraz w wakacje mój całymi dniami pracuje to ja nie mam czasy się spokojnie załatwić :-p tym bardziej że Emi już większa i nie tylko spi je i patrzy w sufit;-)
ale musze się bawić i z nią i z Viki i wogóle pełno pracy mam...
az się sama sobie dziwię że daję radę :-p


a tak czytam czym się różni ta MC od GP card??:confused:
bo ja nawet teraz nie wiem co ja mam... heh
 
Do góry