reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej mamcie.U mnie dzis ciezka noc, Hanka nie dala pospac..

Tabasianatura to natura.Nie badz taka pewna ze znasz sekret.Ja bylam tez taka pewna siebie.Max tez byl planowanym chlopcem i wyszlo.Teraz tez sie stosowalam do rad i " sekretow" i co????
Mam dwie dziewczynki.
 
reklama
hej laseczki ja sie tylko melduje,bo czasu jakos brak;-)
wpadlam zobaczyc jak tam Lubiczanka moze to wkoncu dzis???
martuska-wszystkiego najlepszego!!:-)
Vikamcia-jeszcze troszke i dziewczynki zaczna sie razem bawic, a do tego czasu zycze wytrwalosci:tak:
AgaIrlandia-nastepna dziewuszka?? wow jak to sie mowi Twoj ma forme na dziewczynki;-)ale moze jednak bedzie niespodzianka, czego Wam zycze:tak:
madbebe-jak tam Twoje zdrowko??
lece bo dzieci juz pisac nie daja:crazy: pozdrowionka
 
Hej mamcie.U mnie dzis ciezka noc, Hanka nie dala pospac..

Tabasianatura to natura.Nie badz taka pewna ze znasz sekret.Ja bylam tez taka pewna siebie.Max tez byl planowanym chlopcem i wyszlo.Teraz tez sie stosowalam do rad i " sekretow" i co????
Mam dwie dziewczynki.
Wiesz co bedzie to bedzie ;-)a planowac i marzyc przeciez mozna. Dlatego napisalam, ze zobaczymy czy z drugim dzieckiem planowanie plci w naszym wypadku sie sprawdzi :p
 
Bry:-)
Młoda od rana szaleje, ale drożdzówka się upiekła, jeszcze obiad trzeba zrobić. Pogoda słoneczna, ale chłodno:-p
Tabasia ja chciałam synka i myślałam, że się udało, ale jednak mamy Anię i bardzo bym chciała synia, zobaczymy za jakiś czas, jak już będziemy się starać:happy::-p;-)
 
witam

Biola no na usg pani powiedziala ,ze prawdopodobnie dziewczynka,wiec chyba nie ma na co liczyc....ale dziekuje za zyczenia,kto wie moze jakis cud sie zdarzy:-Da czy moj maz zadowolony?no nie ma wyjscia ,nie?:-)co zrobil to ma:tak:no ale tym razem myslelismy ze nam sie w koncu uda:zawstydzona/y:

milego dnia

aha...najlepszego dla solenizantow:0
 
Martuśka, wszystkiego dobrego.


Jesuuu jak mi się nic nie chce... Na obiad buraczkowa.
Ide sprzątać, będę miała z głowy. Ale i tak mi się nie chce....

Mnie to sie dopiero nic nie chce..Dziewczyny strasznie wsciekle dzis,Max od rana buczy .
Na obiad dzis fasolka..z puszki bo naprawde weny dzis brak..Doprawie, dosole i dopieprze i bedzie git.
 
Witam:-).
Właśnie skończyłam jeśc śniadanko.Pranie sie kręci,mam nadzieje że nie będzie padać.
Najważniejsze aby zdroowe sie dziecko urodziło,ale wiadomo że człowiek zawsze marzy o chłopcu lub dziewczynce.
Tabasia synus bedzie miała na imię IGOREK.
Marta udanego pobytu w Polsce.
Miłego Dzionka.
 
Aga trzeba wierzyć w cuda:-D
Martuśka wszystkiego najlepszego


Ania chatę roznosi, już nie mam siły do niej, musiałam sobie trochę poryczeć, bo bym wybuchła, ale już mi lepiej. U nas na obiad coś a la leczo z ryżem, więc chyba bardziej risotto:-p, jak zwał tak zwał. I tak myślę, czy właśnie fasolki z puszki tam nie wrzucić, bo leży i się kurzy:-p:rofl2:.
 
reklama
Ojjj Asienko czasem trzeba poplakac... Rozumiem Cie doskonale.
Gliwa mi sie podoba imie :) A tak jak mowisz, najwazniejsze, zeby zdrowe bylo :tak:

Moj dzis troszke marudzi, niestety piatki daja znac, ale juz bylismy na rowerku i w sklepie i dziecko inne. Nie chce mu dawac tyle przeciwbolowych... Poza tym stoi przy szufladzie i wyjada slonecznik :D A ja odliczam godziny do rozpoczecia pracy...:baffled:
 
Do góry