reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witajcie przed południowa porą!!

lubiczanka - trzymaj się, znam ten ból (dosłownie) - 10 dni po terminie w końcu mi wywoływali, bo już czas był, a dzidzi się nie spieszyło....

barmanka - ja cały kombinezon i kozaczki ocieplane kupiłam w ub. roku w Polsce, bo tu niestety.., ale jesli chodzi o śniegowce to bywaa w Lidlu, tylko ja przegapiłam promocję, to może i spodnie narciarskie by były??? Wiem, że to nie super jakość, ale szwagierki córka jeden sezon przechodziła, a na następny rok i tak będą za małe, to może warto..

gastone - to na prawdę wkurzające mieć auto, ale go nie mieć i nie móc kupić nic innego, bo kasy za auto tez nie ma

Miłego dnia życzę! A chorowitkom zdrówka!!!! Mi juz przeszło - hurraa!!!!
 
Lubiczanko ..nosz w mordę jeża co ta Twoja córa sobie myśli..hihihi..ale na bank niedługo wyjdze

Barmanko to ja odpowiem..tak tak dostanies w Pennysie takie spodnie ...ale to jakos jesienią sie pojawiają ... wiem bo sama widiałam a nie było rozmiaru dla mojego Ala...ale Kamcia kupowała tam takie dla Oliviera

MartaF..fryzurka spoko ale lepiej Tobie w dłuższych..ale jakwłoski potrzebowały cięcia to dobrze ..no i jak to mówi moja fryzierka z Pl.. włosy nie ręka odrosną :)

Misia co kusisz tymi pączkami
 
hej!

Dżizas u nas burzowo od rana,już dwie przeszły i ulewa była straszna:eek:Ja zaraz gwoździa czołem przybije tak mnie muli na spanie przez tę pogodę.A duuuuszno:szok:Eh..:confused2:


lubiczanko-tulam!!! i więcej nic nie napiszę;-):sorry:

gastone-mam nadzieję że dorwiecie prawnika i wszystko się szybko potoczy:tak:


misia-jak samopoczucie?

Marta-zapomniałam wczoraj skomentować fryzurkę Twą:sorry:Rzeczywiście 'spoważniałaś'. Mi chwilę po takim radykalnym ścięciu włosy przestały lecieć,czego i Tobie życzę:tak:ale i tak nie hoduję póki co, bo bardzo mi w krótkich na rękę:tak:
;-)


Co do Hiszpanii..pamiętam jak się paliłam na wakacje tam,bo ja z tych ciepłolubnych i powiem Wam,że było mi duuuzo za gorąco,że o uczuleniu na słońce nie wspomnę:sorry::eek:


Idę się walnąć z książką na chwilę,bo już nie mogę normalnie..:confused2:


miłego dnia!
 
Anineczka, podziękował. Fakt - Cocordillo tą rozmiarówkę ma trochę ten teges :baffled:

Misia, ja nie lubię z gratami jeździć po salonie :zawstydzona/y: przyzwyczajam się do starych ustawień :crazy: Na szczęście mój mąż lubi przemeblowania więc jest ok :-D
Ciasteczka drożdżowe też chciałam dziś zrobić, ale ostatnio (na jagodziankach) wybździłam całe drożdże - nawet te w proszku (suszone), a do Polskiego sklepu daleko:nerd:

Katrina, nie pamiętam czy w zeszłym roku było coś w Lidlu :eek:...

Didi, z nieba mi spadłaś!! Podziękował bardzo!! :tak::tak: Oj to dobrze że są/będą w Pennym (bo trochę obciach coś extra z Polski przywozić jeśli tutaj jest, co innego jakbym sama leciała jakoś to zawsze można kupić i upchać w bagażu, ale komuś dupe zawracać to już:sorry:). A pamiętasz od jakiego numerku zaczynała się rozmiarówka?

Madbebe, a mi się właśnie czytadełko skończyło (w sensie książka) i czytam jakieś starawe gazety. Muszę iść do koleżanki po nową dostawę, ale wiem że teraz ma gości z Polski to nie będę jej gitary zawracać:sorry:
 
Tak się zastanawiam,Barmanko pewnie chciałabyś ocieplane te spodenki,co nie?
Bo tutaj są takie przeciwdeszczowe,na pewno nie przemakają,ale zapewne to cienki materiał i pod spód trzeba by było założyc rajtuzki i spodnie:
PORTWEST SAMMY RAIN TROUSERS

szukam dalej bo i dla Antka musiałabym coś znaleźc ;-)

O a tutaj już coś zimowego:
DIDRIKSON JUNIOR SLASKEMAN SKIWEAR

czyli da się znaleźc ;-)


OOo a to jest boskie:
Great Outdoors :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boszz jakie nudy :baffled: młody się bawi w piaskownicy.. ciasteczka upieczone, obiadzio częściowo z wczoraj, dziś tylko kilka placków ziemniaczanych dosmażę. Chyba starego wyciągnę w poszukiwaniu tej śmietanki ryżowej :sorry:

Anineczko, tak właśnie takie ocieplane na zimę chciałam. Ale nie widzę ceny z linka które podałaś :eek:
 
Do góry