reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

siemanko

Lubiczanko trzymam kciukasy aby malenstwo wyszlo w końcu
widzę ze piszecie o krajach ..ja to chyba tak samo jak mój P wybralibyśmy Hiszpanie...pięknie tam no i język mi się bardzo podoba .. mój P troszkę habla epaniol .. ja tam co 15 słowo rozumiem wiec na pewno szybko język przyswoiłabym zwłaszcza ze nie jest trudny

no a ja już po spacerku z pieskiem..wypluskana i będę wcinała śniadanko

Tichonku...łagodnej ospy jak pisałaś już o tych uderzeniach zimna i ciepła wiedziałam że ospa Cię dorwała...

nie wiem co jeszcze komu ale jak doczytam to napiszę
 
reklama
Witam sie kolejna.
Lubiczanka sie nie zmeldowala jeszcze?:szok: Swoja droga hih ostatnio Lubiczanka jestes gwiazda hihihi
U nas popaduje deszcz.Kurna a wcoraj patrzylam na pogode i mialo byc slonce,z chmurami ale slonce..Wiec odlozylam pranie.No i dupa,czeka mnie suszarka bo jak poczekam jezcze z dwa dni to pranie samo wyjdzie..

Mam 0chote na jakies dobre ciasto,snilo mi sie dzisiaj ze weszlam do kogos do domu i ukradlam kawalek ciasta z orzechami :-D No ale musimy soknczyc torta.
 
Ja mam takie szybkie pytanko...
powiedzcie mi czy koło jesieni/zimy kupię tutaj (Dunnes lub Pennys) na dziecko takie zimowe, ocieplane, nieprzemakalne, spodnie na szelkach, ze ściągaczami na dole (zabezpieczające co by śnieg nie wpadł) takie co nadawało by się w szczególności na wyjście na sanki?

W zeszłym roku Marcel dostał od rodzinki z Polski więc nawet tutaj nie patrzyłam po sklepach czy jest coś takiego...
 
Pauletta, tak potwierdzam - w Dunnsie są produkty Glenisk, widziałam wczoraj (na pewno zwróciłam uwagę na mleko kozie - ale jeszcze go nie kupowałam bo mam zapas mleka ryżowego).

Tabasia, :eek::eek: ale te jogurty zawierają mleko :eek::eek:
Też patrzyłam na allegro, ale z kosztami wysyłki to wychodzi dość drogo, dlatego pomyślałam że może tutaj znajdę i cenowo wyjdzie na to samo. A te spodnie to właśnie mówi się o nich że są na narty :tak:

Asienka_r, mi się nie chce tyłka ruszyć z domu :baffled: zaraz będę piekła ciasteczka, spije jeszcze jedną kafkę i wyjdę z perszingiem :rofl2:
 
ello
Barmanko mnie sie wydaje ze tu takowych spodni nie znajdziesz(ja przynajmniej takich nie widzialam)faktycznie na Allegro powinny byc. My w zeszlym roku kupilismy Mlodej jak bylismy w PL,wzielam wieksze zeby miala na dwa sezony.
Tichonku o mamooo ale was rozlozyla ta ospa, ja mialam ospe gdy mialam 18lat i masakrycznie mnie wysypalo i to nie takie zwykle krostki tylko duze placki z wodá. Tak wiec oby szybiutko przeszla.
Wy tu o emigracji piszecie, moj M ostatnio tez cos nabákiwal o Australii. Na dodatek full znajomych wybywa stad, jedni wracaja do Polski, nastepny do Kanady , inny rozglada sie za praca wlasnie w Norwegii.
MartaF ooo jaka radykalna zmiana- to po takim cieciu to faktycznie wloski moga sie zrobic mocniejsze.i tego zycze
Kamcia fajne foteczki
Lubiczankoooo hop hop

My dzis tez poxno wstalysmy, widzialam chmurzyska za oknem i az wstac z lozka sie nie chcialo. Dopiero sniadanko jemy i widze ze slonko chwilami swieci oby nie padalo moze jakis spacer sie zaliczymy. A zaraz musze pomaszerowac do kuchni i gulasz upichcic.
 
Ostatnia edycja:
No to co?Lubiczankę chyba wzięło?:-)Niemożliwością to jest,że jeszcze się nie meldowała:no:MartaF Ty meldunek składaj:tak:Trzymam kciuki za szybki (na bank taki będzie:-D)poród albo już powinnam dzidzi gratulować:-)
Matt wygląda strasznie:-(Ma bardzo dużo wysypki,widać,że go swędzi,ale w nocy spał ładnie,nie gorączkuje:-)Ja też już mam masę wykwitów,będę miała jeszcze więcej:confused2:Zaczyna swędzieć ale na razie do przeżycia:tak:Również jestem na chodzie i nie gorączkuję:-)Tego się najbardziej bałam bo wszędzie piszą,że w tak podeszłym wieku:rofl2:najczęściej jest wysoka gorączka i co najmniej 3 dni leżenia plackiem:sorry:
W domu jak w zamku wampirów,okna pozasłaniane no i czekamy aż przejdzie:sorry:
Idę osroła przebrać bo capi niemiłosiernie:-p
 
reklama
Do góry