reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej

Mnie tez nie było trochę z racji przeprowadzki:)
Już po. Moje chłopaki po wizycie w Polsce, a ja i Sasha po bakterii i czerwonej pupie:(
Poza tym wszystko ok. Dzisiaj mam za sobą pierwszą w całości przespaną noc po ciąży i porodzie, jestem radosna, wyspana i rześka... Idę sprzątać:)
 
Dzieki za odpowiedzi na temat tranu mi mama kupi w Polsce tran Moller smakowy i bede mu podawac.
ostatnie kilka dni pracowalam i nie mialam na nic siły nawet zeby na forum wejsc:)
Słuchajcie ja tez jak najbardziej sie pisze na spotkanie i sie dopasuje ale chciałam wam powiedziec że we wtorek sa spotkania u nas w comunity centre na ballyban(od 10.30 do 12) wiec moze macie ochote przyjechac tam a np pozniej czyli o 12 wybrac sie na busy bees albo we środe...? w kazdym razie ja sie dostosuje:)
no i oczywiscie oferuje podwiezienie tym nie mobilnym:)
pozdrawiam
 
Oj i ja wybrałabym sie na takie spotkanie z mamusiami i ich maluszkami :)
ale......
jestem aktualnie niemobilna a mieszkam o ile sie nie myle po drodze Larci ;-)
ale............
moja martynia jest przeziebiona i pozostaje mi tylko zostanie w domciu i wygrzanie malenstwa :-( moze innym razem :-)
 
Ja wybiore sie do busy bee albo tego monkey business, bo jeszcze nie bylam nigdy z amanda. A ze nauczyla sie juz chodzic, to mysle,ze mialaby fajna zabawe.W dwa nowe miejsca z nia to za duzo jak na 1 dzien.Dziewczyny trzeba juz cos postanowic.Jesli pasuje wam na 11-12, to i ja sie wtedy zjawie na godzinke, pozniej juz nie dam rady.

3razyM gdzie mieszkasz?
 
Hej dziewczyny:-)witam z polski co prawda moj pobyt dobiega końca bo juz 1szego bede w domku z czego sie ciesz:tak:.Ale bylo świetnie ciesz sie bo Julka wyszalała sie na śniegu i wogole ogolnie jest świetnie.pozdrawiam was:-)
 
Witam
Co do spotkania mi bardziej pasuje sroda ale sie dostosuje. Do Community raczej jednak nie dam rady juz isc.


Mam pytania do wszystkich pracujacych mamusiek - napiszcie prosze jak godzicie prace z dzieckiem, ile godzin pracujecie, z kim w tym czasie jest Wasz maluch itd.

Jestem bardzo ciekawa bo dla mnie to troszeczke problem nie do przeskoczenia. Mialam miec prace na ktora bardzo sie cieszylam. Potem sie okazalo ze nie byloby mnie w domu prawie od 7 do 7 razem z dojazdem. Zrezygnowalam bo nie chcialam by cos odbywalo sie kosztem rodziny. Nic na sile kiedy jest z czego zyc. Napiszcie jak wy sobie radzicie.
 
reklama
Larcia Headford Road :-)

Do comunity center tez sie wybiore ,, jednak znowu rozchodzi sie o ta moja niemobilnosc , teraz taka wygodna jestem ze bez autka to tylko spacery po okolicach i nigdzie wiecej hah autobusem nie jechalam juz 10 lat i mysle ze jakbym do takowego wsiadla to jak kosmita bym sie czuła :)

na nastepny raz sie pisze , martynia wyzdrowieje to i ja transport sobie załatwie.

Salome ja od przyszlego tygodnia wracam do pracy ale na nienormowany czas pracy bo jakby to ujac bede pracowac sama na siebie :) jedynie w weekendy pracuje po 7 godzin dziennie i niestety na zmiany sie nie zapowiada ale maz ma radoche bo caly weekend opiekuje sie mala, i wkoncu docenia to ze ja siedzialalm 11 miesiecy non stop z martyna w domu :-)
 
Do góry