reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mi osobiście pasuje też środa bo jutro sie wybieramy do comunity no chyba ze wszystkie bedziecie chcialy isc jutro to wtedy wczesniej wyjdziemy z comunity:)

Monia a ty nie idziesz jutro do comunity?

Salome ja pracuje weekendy wiecej godzin i wtedy tatus jest z Olivierem czasem w tygodniu ide do hotelu na kolacje pracowac wtedy tez oli jest z tata albo juz spi no a jeden dzien w tyg chate sprzatam i czasem tata czasem kolezanka mi z nim zostaje(mam kilka kolezanek ktore zostaja z oliwierem a ja czasem im sie opiekuje ich dziecmi :) Ogólnie mysle ze potrzebujemy jakiejs odskoczni np pracy bo mozna popasc w monotonie:)dlatego 3 4 dni pracuje. ale Olivier pojdzie do przedszkola od 7 do 3 jak bedzie mial 2.5 roku a ja pojde do pracy na full time.

pozdr
 
reklama
To dziewczyny środa na 11 :-) tylko czy tam jest juz otwarte o 11? Kamcia orientujesz sie? Moze któras z was przedzwoni i zapyta, żebysmy nie pocałowały klamki (co mi sie kiedyś zdarzyło)
 
Sroda na 11 w busy bee?Wiec kto bedzie?Didi chcesz jechac ze mna?Czy masz jak sie dostac tam?Bo jesli didi ma jak sie tam dostac, to ktos musi mi wyjasnic jak tam dojechac tzn jaka to ulica itp. Jakos znajde
 
Ostatnia edycja:
DZIEWCZYNY PLEASE NA 12!12! Nie uda mi sie wczesniej tam dojechac, na 12 bede napewno. Pasuje Wam?Mam kawalek, bo dojezdzam jeszcze z headford.
 
Moze być na 12, ja napisałam 11 bo o taka godzine prosiłas wcześniej ;-)Larcia, to zgadaj się z Didi, tam sie jedzie prosto, ale nie wiem z której strony ty będziesz jechać, więc nie chce tłumaczeniem ci mieszkać w głowie, chyba że umówimy sie gdzieś w Galway i pojedziemy razem
Jakby co to mój numer 0851183213
Magdalena, a co z Tobą???????
 
o kurcze Didi a na która masz wizytę??
To najwyżej Piotrek cie podwiezie a wrócisz z Larcią lub Kama, może sie wyrobisz do 12??
Larcia, a ty wiesz, gdzie jest Super value, na Ballybane, niedaleko GMIT
 
jakby co dam znac postaram sie byc..Larcia a wiesz gdzie jest Bodkins Bar jak jedzie sie w strone doughiski ? bo moglybysmy sie tam umowic ..jakby co odezwij sie do mnie na gg 3562387
 
reklama
to super widzimy sie jutro o 12 i o tej porze jest juz otwarte ja moge kogos zabrac to piszcie:)
zjezdzajac z ronda w strone Quality hotel trzeba od razu skrecic w lewo po prawej jet kino a po lewej hotel. No i dalej jedziemy prosto mijamy jakies hale po lewej i skrecamy pierwsza w lewo i w prawo i tam jest duzy parking i sa rozne skelpy min kitchen cost meblowe itp no i busy bees jest po srodku nie da sie zgubic.To jest przed fabryka Cisco takze te ktore nie byly napewno nie zabladza:)

pozdrawiam
Super!Wiec na 12!
Didi nie mam gg tzn mam ale nie na tym kompie, wysylam ci moj nr komorki na priv. Na ktora masz wizyte?SLuchaj...zrobmy tak. Ja bede wyjezdzala z domu ok 11. O 11: 30 moge cie odebrac spod tesco?pasowaloby ci?Przy wejsciu? Albo blizej twojego domu to hmmm gdzies w doughiska albo w renmore za Gmitem prosto jest taki maly hotel po prawej, tam sa obok takie pomaranczowe budynki, moze tam? Zastanow sie, na email BB masz moj nr komorki i daj mi znac, jakos sie zgadamy.



Kurcze wiem, ze mieszam, ale mieszkalam w innej czesci galway bo kolo szpitala, wiec nie za bardzo znam tamte okolice. Jakos dojade. Jesli zgadam sie z didi i didi pojedzie ze mna, to wtedy nie ma problemu, spotkamy sie na miejscu.A jesli didi nie jedzie ze mna, to wtedy super by bylo,gdybysmy sie gdzies spiknely wczesniej. Nie wiem skad wy dziewczyny bedziecie jechac. Moze kolo jednak w roscam kolo tego sklepu albo gdzies w doughiska np hmmm kolo centry. A jak nie, to jakos dojade sama!
 
Ostatnia edycja:
Do góry