reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
witam mam do was pytanie czy stosujecie u swoich dzieci tran lub jakies inne syropy z zawartoscia kwasów omega3? bo zastanawiam sie czy podawac Olivierowi teraz w okresie zimowym? dzieki
 
ja chciałam Erykowidawać, mama mi przywiozła z Polski tran dla dzieci, ale okazało sie ze nie jest smakowy, i jest ochydny jak to tran, ale jak będe w Pl to kupie i będę dawac Erykowi, ale nie codzinnie, moze 2-3 w tygodniu
Teraz podaję mu wit C i czasami calcium

Dziewczyny, co wy na to aby spotkać sie w przyszłym tygodniu w Busy Bee!!!
Ja i Salome będziemy :-) która jeszcze się pisze? :tak:
 
Kamcia ja podaje tran, ktory kupilam w Polsce o smaku cytrynowym. Bardzo go lubi. Podaje go tak co drugi dzien. Ogolnie teraz takie srodki sa bardzo polecane.

Moniadan ;-)
 
a o której godzinie się wybieracie??? Pewnie i tak sie nie załapię, bo do 15 45 pracuję :-( Ale za to cały następny tydzień mam wolny i bardzo chętnie się z Wami spotkam :-). Czy w busy bee jest coś dla niemowlaków??? Ale nawet jak nie ma to Ok, Frankowi będzie frajdę sprawiało oglądanie innych bawiących się Dzieci :-)
 
ja z checia sie wybiore!busy bee...eh...jak tam trafic?i to tak dokladniej mowiac?A moze ktoras nie ma auta,a ma ochote sie wybrac i wie gdzie to jest,to moge zabrac!Aha i na ktora godzine?
A moze lepiej w monkey business? Jest troche blizej.
 
Ostatnia edycja:
hejka..a jaki to dzien...bo ja od wtorku ma tescia..ale z mila checia wybiore sie... tylko nie wiem czy moj mnie zawiezie itd...jesli gdzies z tata wyruszy to chyba na buta bede musiala:-D:-D ale niewchodzi to w gre
 
Witam Was.No ja się raczej z Wami nie wybiore:-D a szkoda:dry: anineczka no to ja popstyrkałam troche;-) mała ma od niedawna kojec.Na poczatku nie wiedziała bidulka co jak,ale 2-3 dni i się odnalazła:-Dwstaje siada, wstaje siada i potrafi się zabawić a ja mam przez chwile wolne ręce chociaz.Bo ilez mozna siedzieć tylko w krzeselku;-):-D Jednak zostajesz w PL:confused: Pownikałabym troche,ale nie wiem czy to ładnie tak:confused::-Danita.ratajczak23 jest tu taki wątek "oddam,sprzedam.kupie" i tam nieraz mozna sobie coś dobrać;-) albo na stronie jumbletown.ie albo na gumtree.ie.
Ja nie daje tranu:dry:hmm...
Pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Margaritta młody ma taki sam kojec :tak: A Nicola śliczniutka. :-)

Już pisałam,że wracam :-) dużo wcześniej napisałam.Tylko zrobię coś ważnego w Polsce :cool2:
Ale przenosimy się w Irlandii na coś tanszego,mąż właśnie będzie się przeprowadzał pod koniec roku na początku następnego a ja dojade jak tylko zrobie coś ważnego :-D:-D
M teraz przyjedzie do nas na 4 dni,ale się ciesze :-)
 
Do góry