reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Aniu moj szanowny teraz rozpala grilla...
aha myslalam ze wczesniej grilowaliscie sobie :tak:

Lubiczanko wczoraj czekalam na J dlatego tak pozno sie polozylam :tak: o 23 jechal na lotnisko a ja cierpliwie czekalam kiedy wroci :tak:
A co do czasu to leci nawet sie nie obejrzysz i bedziesz rodzic :tak: mi druga ciaza szybciej mija, jeszcze chwila i nasza corcia bedzie z nami:tak:
 
reklama
Ciao
Dzieki za mile slowa. Wpadam,zeby powiedziec,ze operacja jednak zostala odwolana ale Aaron zostaje w szpitalu na dalsza obserwacje. Dalej lezy pod morfina. Wczorajszy dzien byl istnym koszmarem...nie moglam spac pol nocy ale dzis czuje sie lepiej bo juz sie tak nie boje. Moja siostra przylatuje dzis w nocy. Bardzo sie ciesze,ze bedzie ze mna.
Milego dnia Wam zycze...oby byl tak goracy jak wczorajszy.
 
Witam po weekendzie :-)
Eryk od dzis ma 2 tyg wolnego :sorry: jak ja to uwielbiam :-p:-D

Misia, zdrówka dla A. na świeta na pewno juz bedzie w domku i jeszcze siostra bedzie, wiec nie stresuj sie i glowka do gory :tak:

ja ostatnio jakas nerwowa, wszystko mnie drażni :baffled:

Oki ide powiesiec pościel na dworze
Miłego dnia
 
reklama
Witam

U nas też pogodnie od czwartku chyba? No i 2 tygodnie laby ze szkołą.

Lubiczanko my niewiele robimy na święta,barszczyk biały,biała kiełbaska,jajeczka,zamówiłam 3 rodzaje ciast (bo ja antytalent,a raczej leniwiec) jakaś sałatka i starczy.Nas będzie tylko 4 tak więc nie nadwyrężamy się ;-)

Misia zdróweczka dla męża i oby szybko wrócił do Was.
M mój w końcu zainstalował kosza do basketballa dzieciom,radości nie ma końca ;-)

idę podwiązac moje pomidorki :-D
 
Do góry