reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Nie wiem, szczerze mowiac, to mnie przerazilas... :-(
Slyszalam, ze te kilka szczepionek w jednej nie sa takie dobre... a tu tyle tego... :-( Juz sama nie wiem co tu robic??
 
Dzieki dziewczyny!
Myslalam, ze mniej tego bedzie...!! No coz... Chyba narazie to musze urodzic, a potem bede sobie glowe szczepionkami lamala, bo widze, ze to za duzo jak na moja zestresowana glowke ;-)
 
Najlepiej poradzic sie lekarza i tyle tak jak my zrobilismy...

Ania, chodzi o to, ze co lekarz to opinia, i tak naprawde nikt Ci prawdy nie powie o co biega z tymi szczepieniami, czy pomagaja, czy szkodza! Trafisz na zwolennika szczepien powie ci szczep i na odwrot. Lekarze kaske za to biora od koncernow, zeby promowac szczepienia...
Szkoda mi faszerowac maluszka, ktory ma slabo rozwiniety uklad immunologiczny takimi bombami...
 
Ania, chodzi o to, ze co lekarz to opinia, i tak naprawde nikt Ci prawdy nie powie o co biega z tymi szczepieniami, czy pomagaja, czy szkodza! Trafisz na zwolennika szczepien powie ci szczep i na odwrot. Lekarze kaske za to biora od koncernow, zeby promowac szczepienia...
Szkoda mi faszerowac maluszka, ktory ma slabo rozwiniety uklad immunologiczny takimi bombami...


Szczerze Ci powiem ze tez bylam przerazona iloscia tych szczepien i tez mialam obawy czy szczepic czy tez nie.
Moja Gp raczej do zwolenniczek szczepionek nie nalezy tak samo do przepisywania antybiotykow.
Ja nie wiem co znaczy chore dziecko bo nasza corcia odpukac nam wcale nie chorowala i nie choruje przez swoje prawie trzy letnie zycie

Moze inne Mamy Ci napisza swoje doswiadczenia ja napisalam co my zrobilismy.
 
Ostatnia edycja:
Bry:-)
Radek się mój rozkaszlał na całego:dry:Nie ma to jak ferie z chorobą zacząć:angry:Gorączki póki co nie ma ale cherla jak gruźlik:sorry2:
dranissimo,wiesz ja Radka w Polsce rodziłam,szczepiłam i wcale nie jest tam wiele mniej tych szczepień:sorry2:Ale na przykład za pneumokoki i meningokoki
trzeba płacić niestety,a tu są za darmo:tak:Poza tym to są szczepionki skojarzeniowe,więc na przykład w 2 miesiącu życia masz 7 szczepionek ale tylko dwa ukłucia:tak:I uwierz mi takie dzieciaczki małe wcale tak źle nie znoszą faktu ukłucia:sorry2:Mnie strasznie szkoda było Radka na każdym kolejnym szczepieniu a on zawsze tylko chwilę popłakał i szybko zapominał o bólu,czasem wcale nie zareagował:sorry2:Tak na prawdę to do 1,5 roku masz tylko 5 wizyt na szczepienie a potem dopiero w szkole dziecko szczepią...
Gliwa udanej wizyty u fryzjera:tak:
Mój P wczoraj pojechał do Cork,wróci dziś popołudniu i wreszcie jakieś zakupy trza zrobić swiąteczne bo nawet w jajkach deficyt:-D
Rzeżucha już na drugi dzień po zasianiu zaczęła pędy puszczać ale owsa jeszcze nie widać:baffled:
Śniło mi się dziś,że białego królika mieliśmy a w senniku tłumaczą,że biały królik to radość a dla zamężnej kobiety oznacza przyrost w rodzinie:sorry2:Chyba Mateusz nie zamierza już się na świecie pojawić:szok::-D
Idę odkurzać,co kiedyś zajmowało mi 20 minut-całe mieszkanie,teraz-jeden pokój:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Poza tym to są szczepionki skojarzeniowe,więc na przykład w 2 miesiącu życia masz 7 szczepionek ale tylko dwa ukłucia:tak:I uwierz mi takie dzieciaczki małe wcale tak źle nie znoszą faktu ukłucia:sorry2:Mnie strasznie szkoda było Radka na każdym kolejnym szczepieniu a on zawsze tylko chwilę popłakał i szybko zapominał o bólu,czasem wcale nie zareagował:sorry2:Tak na prawdę to do 1,5 roku masz tylko 5 wizyt na szczepienie a potem dopiero w szkole dziecko szczepią...

Tichonku, no wlasnie mi nie chodzi o to, ze duzo ukluc, tylko duzo tych skojarzonych, a one chyba dobre nie sa - w sensie, ze duzo 'syfku' w sobie maja... No nic, pozniej bede myslala...

Tichonku, zdrowka dla Synka!! :-)
Ania, ja bede szczepic tutaj, wiec na nic mi pl wykaz, ale dziekuje, ze tak pomagacie, ze jest kogo zapytac! :-)
 
Do góry