reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

a ja dzisiaj jechalam przez claregalway i sie zastanawialam gdzie tam mieszkasz. Stawiam na to duze osiedle z domkami

które, bo są 3 :-)
mieszkam za claregalway hotel, a za 2 tygodnie się przeprowadzamy:-):-):-) będe mieszkała na nowym osiedlu naprzeciwko arches hotel :-)

Ja często jak idę przez miasto i widzę jakąś polską mamę z dzieckiem, to zastanawiam się czy to przypadkiem nie któraś z Was :-)...
 
reklama
Witam!
Larcia Marty z Julka nie mogłas widziec bo są teraz w Polsce

Dzięki za opinie o Dublinie... na razie żyję tym, że za 3 tyg przyjeżdza do mnie siostra z męzem i dwiema coreczkami, Eryk będzie mial towarzystko, będzie wesolo, a pozniej 10 grudnia wszyscy razem lecimy do Polski :-)
 
didi zaluje ze sie nie odezwalam!!!Wlasnie...ona ma na imie marta i juleczka ta jej dziewczynka aaaaaaaah....nastepnym razem sie przywitam :-D teraz jestem pewna, ze widzialam Was!

magda nie wiem...jechalam z tuam do galway i po lewej bylo takie wielkie osiedle chyba z zoltymi domkami i tak sobie wtedy pomyslalam o tobie. Jak bedziesz ktoregos dnia w galway to daj znac. Moze w tym tyg sie wybierasz?
rany ja bym tak chciala wkoncu kogos zobaczyc!No didi i marte juz widzialam, ale nie bylam pewna czy to one.
 
Larcia ..moje mieszkanie i mieszkanie Marty dziela tylko drzwi sasiadow..hehe..ale jak cos to pisz smialo jakbedziesz w galway .. to mozemy umowic sie na spotkanko.. ja coprawda 2 grudnia lece do Pl na 2 tygodnie ...pozniej swieta i ślub..ale tak to jestemotwarta na propozycje..w razie co to pisz na gg... chyba ze nie masz to podaje moj numer 3562387
 
reklama
Do góry