reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dla Laury z okazji pierwszych urodzinek :)



CA09UJ45.gif
 
reklama
Ilonka, trzymam za Was kciuki...

Dziewczyny z Galway, wiecie może gdzie jest jakiś zadaszony plac zabaw w mieście, na który mogłabym zabrać 5 miesięcznego Brzdąca??
 
magdalenka jest takich placow zabaw kilka Monkey business na knoknakarze kolo B&Q, koło tesco ale tam rzadko chodze, City limits na oranmore na przeciw Quality hotel, i jadac w głab tago industrial parku skrecisz w lewo jest Busy bees (miedzy sklepami z domowymi artykulami itp keen kitchen) wiec napewno bedziecie sie fajnie bawic i pewnie nic nie zplacisz albo mala kwote:)
pozdro
 
Witam!
Ilona1985 bardzo wzruszyła mnie Twoja historia, współczuje, jednak wiedz, że Twoje słowa nie pozostaną bez odzewu i na pewno kilka mamuś (m.in ja) będą bardziej ufały swojej intuicji i zrobią wszystko, aby miały pewność, że z dzieckiem jest w porządku...
Podziwiam, że masz siłę, aby pisac ku przestrodze i jestem pewna, ze zostaniesz w przyszłości szczęśliwa mamusią
Sciskam mocno!

Magdalena tak jak napisała Kamcia są zakryte place zabaw, ale szczerze to ja nie wiem czy 5miesięczny maluch nie jest na to za mały...
Nie ma tam żadnych hustawek (przynajmniej w Busy bee, ani w Tesco) nie wiem czy Twój maluch juz raczkuje? Oczywiscie nie zaszkodzii sie wybrac i zobaczyc co i jak, najlepiej z jakąś kolezanka z dzieckiem, jeśli sie okaze ze Twój synek jest za mały to przynajmniej zobaczysz jak tam jest i wypijesz sobie kawke/herbatke w dobrym towarzystwie
aha i odradzam Kids play w Tesco, bo tam z 5mieisiecznym dziekiem to naprawde nie ma co robić, w Busy bee jest przynajmniej taki tor z materaców dla najmłodszych i najlepiej jedź w tygodniu, bo w weekend jest bardzo dużo ludzi

Dziewczyny z Dublina!!! Powiedzcie jak sie tam mieszka???
Niewykluczone, że bedziemy musieli sie wyprowadzić z Galway :-(
 
Witam.
Kamcia, dzięki za namiary :-)
Objechaliśmy wczoraj miasto, byliśmy w Monkey Business i w tym centrum koło Tesco i faktycznie nic dla takiego Malucha nie ma. Ale za to w Oranmore, tam gdzie kino i kręgielnia jest malutkie pomieszczenie przeznaczone dla takich Maluszków. Jest tam maly basen z piłkami i to w sumie chyba tyle, ale i tak frajda :) I można wejść z Dzieckiem oczywiście. Poza tym było mało ludzi i poskakaliśmy sobie na dmuchanym zamku i Synek piszczał z radości :-)...
 
reklama
Do góry