reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
o nie nie...mecz nie dla mnie :-D ale moj wlepiony w t..hehe i mowi zeby juz nasi nie strzali nic bo obstawi ze w 1 poloie nasi strzela a pozniej irlandczycy ...wiec siedzi i komentuje

Anita...pogoda byla calkiem calkiem chociaz chwilami myslaam ze taka jedna paskudna cmurka prz:-Dywieje deszcz
 
reklama
ale fajna dzis pogoda :-D w sobote mam wyjsciowe od meza, on zostaje z corcia, a ja zmykam na zakupki ciuchowe :-D Mialam teraz jechac do argosa,ale mam lenia. Poza tym na kredens ktory kupilam czekam juz 5 tydzien!!!!!a mial dojechac po 2!
 
Do góry