reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witajcie!!!
Jestem tu po raz pierwszy...i nie ostatni, mam nadzieję. jestem mamą 5 tygodniowego Alexa, mieszkamy w D11. Pozdrawiam wszystkie Mamy i mam nadzieje, że gdzies niedaleko mnie, mieszka mama z maleńkim Bejbikiem...fajnie byloby się spotkać :-)
 
reklama
Ilona to wspaniale ze macie plany,ze chcecie je zrealizowac,bo naprawde stanie w miejscu do niczego nie prowadzi i w niczym Wam nie pomoze:-):tak::tak:
Napewno bedziesz w ciazy i urodzisz pieknego zdrowego malca,czego z calego serca Ci zycze.
 
Ilona bardzo ci współczuje. I tak jak dziewczyny pisza dobrze miec jakis cel w życiu który da ci siłe życ żeby go osiagnac powodzenia
 
Ilona a planujesz podróż poślubną? Gdzie macie zamiar wyjechać. Czerwiec jest fajnym miesiącem na ślub pewnie pogoda dopisze no i jest literka r:-)
 
Ilona a planujesz podróż poślubną? Gdzie macie zamiar wyjechać. Czerwiec jest fajnym miesiącem na ślub pewnie pogoda dopisze no i jest literka r:-)
chyba w gory.........ale gdzie dokladnie to jescze nie wiem....a moze i nie wkoncu to lato to moze i gdzies gdzie jest cieplo....hehhe jeszcze nie wiemy....
a z tym sie zgodze czerwiec super miesiac,,,,,
a tymczasem musze miec jakies plany czy punkt do ktorego daze bo jest mi ciezko....:-(
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dla Laury :)

38.gif
 
Do góry