reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Czesc dziewczyny

Larcia Gratuluje Moj m tez ostanio zdawal ale udalo mu sie za 2 razem...ale juz ma pełne i od razu ubezp. mniejsze ;-)

Ja juz jutro spowrotem do Irlandii lece ...ale tez czas zlecial ale za to dowiedzialm sie w PL ze bede miec SYNKA ;-)
A o to dowód:



Jestem juz spakowana ale nie wiem co zrobic z tymi podrecznymi mam jeden duzy podreczny 6 kg (wiecej sie nie zmiesci) a drugi to laptop ( ok. 4 kg razem z gazetami ) a co z trebka brac czy nie???? ryzykowac???????????/ sama nie wiem lece Ryanair a ona cos zmienil chodz lecilam 3 tyg. temu i nic mi nie mowili... Czlowie to juz sama nie wie co ma robic bo co chwile cos zmieniaja...:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
celka007 slodki ten Twoj synus:tak: Sofik nasze gratulacje- wiem,ze czekalas na chlopczyka;-) Mi moze sie za 3 razem uda :rofl2::happy2: ale poki co to tylko "marzenia".Pozdrawiam
 
Larcia - ogromne gratulacje!

Celka - zdawać na prawko full można dopiero po pół roku od zdania provisional:(

Golonka to porkshank. My mamy tu butchera, który jak prosisz po angielsku o mince meat to mówi: a... mielone???:))))
 
reklama
witam ale tu cisza?
mam pytanie mój maly ma na lopatkach liszaje(tak mi sie wydaje) i stosowalyscie jakies kremy kupione w irlandii? bo polskie nazwy znam ale nie wiem czy tu cos jest i pomyslalam ze was zapytam.:)
dzieki
 
Do góry