reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

tak to prawda zaczeli nas ostro sprawdzac ja mialam ta sama sytuacje w sierpniu zmienilam adres i wyslalm im powiadomienie ale oni prawdopodobnie tego nie zmienili wiec wyslali mi aplikacje na stary adres a ja nie wiedzialam i nie wplynely pieniazki ale wyslalm im list tylko od lekarza a w nastepnym miesiacu wszystko nam zwrocili :-D
 
reklama
:-)wlasnie,,,a co do mnie to ja wogole nie powiadomialam o zmianie adresu sami znalezli moj nowy adres,,,,ale fakt sprawdzaja teraz :tak:widac musza,,,,,mam nadzieje ze wszystko dojdzie i mi nic nie wstrzymaja,,,,,pozdrawiam mamusie
 
Witam!
No i zrobiła sie normalna pogoda :sorry2: a tak ładnie było
Dziewczyny słyszałyście o zatrutej ołowiem wodzie w Galway?? Ja jestem tym przerazona, taka woda nie jest w ogóle zdatna do spozycia nawet po przegotowaniu, my pijemy i gotujemy teraz na mineralnej, orientujecie sie moze gdzie mozna zbadać wodę, czy jest cos takiego jak sanepid w Polsce?? chcielibysmy oddać próbke do badania.
 
Dzien Dobry dziewczeta...Moze kawki ??
1574R-22246.jpg
Nie wiem czy pisalam ze Stasiu mial podejrzenie o alergie na roztocza i w zwiazku z tym wczoraj mial robione testy alergiczne i okazalo sie nie jest czysciutki. Nie ma zadnego uczulenia. Uffff, no i jeszcze druga pozytywna wiadomosc- dostal wczoraj bezplatna szczepionke na pneumokoki. Zalapal sie jednak, a juz myslalam ze nie. I jeszcze zlozylismy wczoraj wniosek na paszport biometryczny, takze dzien very busy ale wszystko pozytywnie zalatwione.
 
Witam u Nas dzis słonko nareszcie...

Kasia to dobrze ze nie ma alergii, widze ze lecimy do Pl tego samego dnia ;-)
Fajnie ze udalo sie wam dostac ta szczepionke, mi lekarka mowila ze tu nie szczepia na to :szok:

A co to jest ten paszport biometryczny ??? bo ja troche zacofana jestem...
 
HEj Sofik -u nas w Dublinie tez slonko.
Paszport biometryczny jest na 5 lat wystawiany, potrzebny jest do niego pesel dzieciaczka i musi byc do niego specjalne zdjecie tzn duuuza twarz, praktycznie cale zdjecie zajmuje twarz dziecka, kosztuje 36 euro i trzeba czekac na niego troche dluzej.
A na szczepionke zalapuja sie dzieci urodzone we wrzesniu 2006 i mlodsze..
A lot do Polski rzeczywiscie tego samego dnia,A dokad lecisz, bo ja do Bydgoszczy z Dublina... juz mozemy rozpoczac wielkie odliczanie..... 10.....
 
Aha , to juz wiem moja ma paszport na 10 lat :szok: a zdjecie ma jak miala pol roku ;-) No to moja dlatego sie nie lapie bo urodizla sie listopad 2005
Ja tez lece z Dublina ale do Katowic... Mozemy odliczac , ja juz sie nie moge doczekac tego wyjazdu, lece co prawda tlyko sama z corka bez M ,ale pobyt w PL dobrze mi zrobi...
Pozatym pojde na USG 4D i wszytiego sie dowiem co z maluszkiem bo tu to nic konkretnego nie mowia , nawet nie slychac serduszka tylko widac nawet nie powiedzac ile bile na minute... nie wiem ale w 1 ciazy bylam bardziej spokojna niz teraz....
 
A o ktorej masz lot??Bo my rano o 6.10 moze sie gdzies miniemy w korytarzu albo na shoppingu w strefie wolnoclowej :)... Ja tez jak jestem w PL do przeglady i badania sobie robie, choc jak bylam w ciazy, to akurat nie. Przebiegala ksiazkowo i starczyl mi tutejszy schemat postepowania. A w Pl wszyscy sie mocno dziwili hehehe...
 
reklama
Kasiu to Ty juz bedziesz w PL, a ja bede dopiero leciec mam lot o 16:00
Juz sie doczekac ,nie moge!!!
Wiesz ja tez nie poszła bym na USG, ale po tym co mi tu zrobili to wsumie nic nie wiem, wiec chce w Pl choc raz to skontrolowac i dowiedziec sie kto siedzi w moim brzuszku ;-)

zmykam do sklepu...
 
Do góry