reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hey
spoko ustawilismy, co prawda sygnał anteny słaby, no ale to nie wina dekodera, powiem wam, nagrywanie, przewijanie, super!!! i ile mam nowych programów :-) świetna ta n-ka
Ewelcia, jakos wierzyc mi sie nie chce, ze nie dało sie ustawic, niby czemu? moze oni nie potrafili :baffled:
Didi, to wracajcie do zdrówka, wpadne w najblizszym czasie

oki lece na serial bo M już załączył "prosto w serce" :-D nasz ulubiony, nie opuścilismy z M ani jednego odcinka, ale ciii :-D on nie chce aby ktos wiedział :rofl2:
 
Dwa razy mi posta wcięło-zaraz rzucę laptopa o glebę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepraszam,że nie skomentuję,ale nie mam czucia w rękach i straszny dla mnie wysiłek pisać cokolwiek(choć mogłabym mega posta walnąć-taki był pierwszy,na temat bloga,suwaczków,zdrowia,mięsa,problemów z dziećmi i socialem...i dłuuuugo jeszcze).Ale muszę sie poskarżyć-ostatnie 3 dni były koszmarem(pomijając wspaniałą odskocznię-wizytę Joann,Frog i Andzuliny ze swymi cudeńkami-dziękuję)-mieliśmy wczoraj oddać klucze od starego domku,a dziś o 20tej jeszcze zasuwaliśmy-jestem zmordziona na maxa(3kg mniej i ból krzyża jak ta lala)-dziękuję Wam za pamięć-dodałyście mi skrzydeł,bo były chwile,że siadałam i ryczałam...Ale już odetchnęłam i od jutra zabieramy się za NASZ domek-a jak narazie wstrzymam się od fotek,bo pod sufit kartony i wory:(((((Nie marudzę-a Wam miłego wieczorku:)))
 
Dwa razy mi posta wcięło-zaraz rzucę laptopa o glebę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Przepraszam,że nie skomentuję,ale nie mam czucia w rękach i straszny dla mnie wysiłek pisać cokolwiek(choć mogłabym mega posta walnąć-taki był pierwszy,na temat bloga,suwaczków,zdrowia,mięsa,problemów z dziećmi i socialem...i dłuuuugo jeszcze).Ale muszę sie poskarżyć-ostatnie 3 dni były koszmarem(pomijając wspaniałą odskocznię-wizytę Joann,Frog i Andzuliny ze swymi cudeńkami-dziękuję)-mieliśmy wczoraj oddać klucze od starego domku,a dziś o 20tej jeszcze zasuwaliśmy-jestem zmordziona na maxa(3kg mniej i ból krzyża jak ta lala)-dziękuję Wam za pamięć-dodałyście mi skrzydeł,bo były chwile,że siadałam i ryczałam...Ale już odetchnęłam i od jutra zabieramy się za NASZ domek-a jak narazie wstrzymam się od fotek,bo pod sufit kartony i wory:(((((Nie marudzę-a Wam miłego wieczorku:)))
cholercia,zeby nie ta angina u nas to bym wam pomogła:/ a tak jestem sama uziemiona w domu:-(

dziewczyny podawałyście antybiotyk dla maluchów w mleku??bo Szymek za nic nie chce tknąć leku i dodaje mu do mleka i wszystko wypija,myślicie ze to działa tak jak powinno??
 
Luboczanko
Kopiuj posta w trakcie pisania zanim wyslesz
Wystarczy ze wcisniej ctrl+a ctrl+c a pozniej aby wkleic ctrl+v robi sie to ekspesowo
Oszczedzaj sie i uwazaj na siebie

Marta my leki podajemy bezposrednio do buzi jesli nie chce wziac to na sile z kopaniem wrzaskami i placzem ale wtedy dzialaja najskuteczniej
 
Ostatnia edycja:
Hejoo z wieczorka :-) ja pod kołderką czekam na męża i pewnie jak sama do niego nei zejdę to się nie doczekam:wściekła/y::sorry2::sorry2: dzieciaki śpią, długi spacer z Daisy zaliczony i teraz tulę się do butelki z wodą jeszcze jakieś lekko ponad litr do wypicia ;-):rofl2:
Misia fotka na blogu jest autorstwa Andzuliny i to jej należą się pochwały:tak::tak:
Moniadan to fajnie że udało się ustawić oj byłby ból gdyby nie wyszło oj byłby ból ;-)
Lubiczanko kochana ma Ty sie tak nie forsuj :angry: grrrrr dbaj o siebie noooo:sorry2::sorry2: ja wiem że przeprowadzka, że trzeba ale ciut spokojniej proszę:tak:
Marta, Didi zdrówka
Anineczko, Moniadan mój to ostatnio specjalnie Majkę ściągał bo przeoczył ostatnie odcinki :-D:-D:-D

A i kolejny wpis na blogu już jest :-)
 
Moniadan no nie wiem,wiem ze oni nie ustawili,...moze dlatego ze to bylo zaraz jak ta "N-ka"weszla!
Anineczka masz racje nic juz nei gadaj!;-):no:
Lubiczanko nie przemeczaj sie...pomalutku zrobisz sobie wszystko:)


Poprasowalam a przy okazji obejrzalam film...m siedzi na dole i chyba komara przycual bo mial sie kapac.

Pauletta lece na bloga!!
 
lubiczanko pomogę jak będę mogła na weekend.proszę,nie przedźwigaj się :sorry2:

Pauletta idź po męża,lepsze to niż woda ;-):-D
idę popatrzec na wpis w blogu

Marta nigdy nie podawałam tak dziecku lekarstwa,najlepiej podawac w strzykawce celując w wewnętrzną częśc policzka :sorry2:;-)

oglądam to my big fat gipsy weddings i mam niezły ubaw :rofl2:
 
reklama
Witam wieczorem
Lubiczanko ty nie szalej tak, jakbym miala bliżej do Ciebie to bym przyjechała pomóc, ale może w przyszlym tygodniu sie uda:)
Didi dużo zdrówka i wracaj do nas!!
Monia fajnie że juz ustawiliscie, ja tez ani jednego odcinka nie opusciłam:))
Marta zdrówka!
 
Do góry