reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie
Ale.. nie mam o czym pisac, caly tydzien mam okropny, humoru zero, moge M podziekowac za to, nie moge doczekac kiedy ten tydzien sie skonczy. Ale Wam zycze udanego weekendu!Pa
 
reklama
Witam sobotnio:)
Dzięki Wam Dziewczynki za miłe słowa-staram się uważać,no ale nie da się nie forsować-dziś znowu cały dzień zap..u,obiad o 18tej a i tak roboty,że hej...ale co tam-byle do przodu:)
Larcia-poprawy humorku
Witam nową Mamusię i gratuluję Fasolki:)
Anineczko-juz się doczekać nie mogę-ale nie pomocy,ale Waszego towarzystwa:)
Monidan-dzięki za wskazówki-zapisalam,zapamiętałam:)
Pauletta-:(((((
Marta-jak widać dziś było na załączonym obrazku Szymek odzyskuje formę:)))
Buziaki dla Was wszystkich na miły sobotni wieczór
 
Ciao!

Witam Nowa mame:)

Ja dzis padam.....mielismy Bal Karnawalowy w szkole-co za impreza...uhuhuhu...sie wytancowalam!!Macarene i inne...az mi tchu zabraklo! Ale bylo super!
A teraz padam juz na twarz wiec zawijam...
 
lubiczanka właśnie jak położyłam małego spac to daje koncert,kaszel non stop!tak mi go szkoda:/aż sie dusi:-(
 
hejka

nie nadrabiam bo nie mam sil..ale zycze zdrowka chorujacym maluszka i nie tylko

Witam nowe mamusie :)

u nas jako tako..Ewa juz lepiej antybiotyk zadzialal..wiec ciesze sie ze jest juz soba bo byla nieprzytomna... u mnie zostal tylko paskudny kaszel

no i dzisiaj juz wracamy do domku ..przy dobrych wiatrach powinnismy byc w domeczku przed 1 w nocy..:) juz niemoge sie doczekac kiedy przytule mojego 2 synusia ..tak stesknilam sie za nim...juz widze jak piszczy i sika z radosci..hahaha .
 
Witam z rana u mnie tez cos nie za b w ten weekend kacper nie dal poospac a do tego jakies przeklete chorobsko mnie bierze,znowu:(((ale juztro mam usg i zobaczymy nasze malenstwo mam nadzieje ze tylko wszystko bedzie ok:)
 
Witam :)
Pauletta - no nie zawstydzaj mnie :sorry: a blog fajny:)
Lubiczanka - nie forsuj się
Gastone - ale zazdroszczę ci pieska... ja to sobie mogę tylko pomarzyć to w IRL, ale jeszcze troszkę...
chorowitkom - zdrówka
i witam nową Foremkę i jej Fasolkę
 
Witam sie przy kawce.
juz drugiej.....wczesniejsza wypilam u sasiadki...poszlam na male ploty a wrocilam z inna ftyzura:eek:;-)calkiem inna:cool2:
jakos ciezko mi sie przyzwyczaic...
 
a ja uziemiona w lozku od srody:( ale fasolka najwazniejsza, tylko ze ja nie umiem tak siedziec bezczynnie wiec strasznie mnie nosi zeby gdzies polazic.
 
reklama
Do góry