reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko dokładnie w Airtricity jest 300e depozytu, ale jesli sie zlozy direct debit to nie trzeba go wpłacać, może wpłaciliscie przy podpisaniu umowy..? no ale dziwne zebys nie pamiętała

Crazy Girl, fajnie ze sie odezwałas, myślałam o Tobie ostatnio i nawet chciałam pisąc na forum z nadzieją, ze przeczytasz, a tu prosze ubiegłas mnie :-)

Do mnie w koncu dojechał Maxx Pack, jestem zadowolona z uslugi, paczke z PL odebrali mi po terminie bo ich poprosiłam, w sumie tydzien szła, 20e do 10kg od drzwi do drzwi to naprawde nie duzo, obsługa w porzadku, telefon odbierają po jednym dzonku ( dzwoniłam 3 razy) poza tym strona bardzo czytalna i wszystko jasno napisane czarno na białym, jednym słowem polecam! No to im zrobiłam reklame :-D
Dekoder jest ale co z tego jak mamy za słaby sygnał z anteny i nie da sie ustawić :baffled:

Położyłam Emke do łóżeczka, ale skakała i krzyczała, wiec poszłam do niej a ona "nie chce spać" tak to słodko powiedziała i zaczęła się śmiac, nie mogłam sie opanowac i tez wybuchnęłam śmiechem :-)
Teraz zabieramy sie za robienie pizzy, będzie wesolo i dłuuugo z dwójką pomocników :cool2:

edit: Madbebe a cos sie stało, ze juz z nim interesów nie robisz?
ja mięso tam kupuje,podjeżdzam zawsze w soboty, mają dobre i nie drogo, no i oczywiscie w tesco organic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niom,Anineczko na kominku stoi nasza ślubna fotografia z rocznym synkiem:-DNajlepszy świadek naszej miłości:-D:-D
Radek się w czerwcu 2006 urodził a ślub wzięliśmy w lipcu 2007:tak:Cywilny tylko,więc jeszcze kościelny przed nami,ten to już z dwójką dzieci będzie:-D:-D
 
moniadan no właśnie,na 100% nie płaciłam depozytu.Namówię M by w poniedziałek zadzwonił do nich jeszcze raz i nagrał rozmowę z panią z call center coby miec dowód,że tak mówili,bo obawiam się,że ockną się jak ja będę bez grosza przy tyłku :blink::-D

Tichonku no no weselicho z dwójeczką.Super.
My wzięliśmy ślub cywilny jak Antek był w brzuszku a kościelny jak miał 6 miesięcy,i na tej samej uroczystości były jego chrzciny :tak:
Tak wiec na kominku też stoi zdjęcie ślubne z największym świadkiem naszej miłości :-D:-D
 
U nas by się to nie udało bo ja w połowie ciąży do Polski zjechałam a P przyleciał dopiero na poród (którego zresztą nie doczekał:-D).Za to na naszym ślubie robiliśmy Radkowi roczek i dwa torty były:-DA jaki syn elegancki w krótkich spodenkach,sandałach i koszuli z muchą zasuwał:-DI myślę,że takie zdjęcie ślubne z dzieciaczkiem jest piękne:tak::-)
 
witam sie
wpadam powiedziec ze jesli ktos sie o mnie martwil i tesknil:-p:-p:-p to ja juz przeprowadzona i nawet internet juz mam

niestety na czytanie Was czasu brak ale jutro moze troche nadrobie
pozdrawiam wszystkie mamusie i milego piatkowego popoludnia

aha
pauletta czytalam bloga i sie wzruszylam Niesamowita kobitka z ciebie :tak::tak: podziwiam
 
Crazy witaj witaj :-):-)
To ile jeszcze Ci lat studiów zostało?
od dziś: 3 semestry/1,5 roku.. (ewentualnie 4 semestry jeśli nie uda mi się pozaliczać przedmiotów z różnic programowych..
Crazy Girl, fajnie ze sie odezwałas, myślałam o Tobie ostatnio i nawet chciałam pisąc na forum z nadzieją, ze przeczytasz, a tu prosze ubiegłas mnie :-)
;-):-)
 
dzidusia to w końcu w stolycy wylądowałaś? jak mieszkanko czy też domek ?

Tichonku co racja to racja :tak:
chociaż może będziesz miała jeszcze weselicho z prawdziwego zdarzenia,bo ja już nie...no chyba,że na odnowie przysięgi małżeńskiej za 50 lat :szok::-D:-D
bo my kościelny to cichy wzięliśmy,zaledwie 10 osób było ;-)

Crazy to długo i nie długo,zależy jak patrzec.ale pewnie będziesz częstym gościem tutaj :-)
 
Ostatnia edycja:
crazygirl dobrze Cie widziec :-) obserwuje cały czas co u Ciebie na fejsie:tak:
misia no dokładnie tego usunelam, znudzona po roku bylam i tyle :tak: a ta narzuta to kupilam ją w tesco na ciuchach ta seria f&f a dla dzieci cherokee bodjaże, no to tam walsnie ją mieli w listopadzie:sorry2:
 
reklama
Crazy to długo i nie długo,zależy jak patrzec.ale pewnie będziesz częstym gościem tutaj :-)
Dokładnie :tak:.. Na początku wyglądało to źle.. ale teraz już kombinuje jak mogę, żeby jak najczęściej widzieć się z m.. Przez pierwszy semestr miałam 100% frekwencję... wiele osób nie chodziło; praktycznie na każdym przedmiocie można miec 1 nieobecność więc jeden zjazd odpuszczę.. i za to mam miesiąc wolnego..:-) którego już nie moge się doczekać...;-)
 
Do góry