reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam laseczki
Ja Was czytałam ale czasu na pisanie nie było:) Olivier już gorączki nie ma ufff
Poszłam wczoraj na poczte i nie było kasy z socjala za 2tyg co w PL byłam a za ten tydzien dali mi .. Wiec dziś rano zadzwoniłam (o dziwo sie dodzwoniłam) i babka miła zaczeła mnie przeprzaszac że nie wysłała mi info że jak wróce z urlopu to żeby sie pokazać w socjalu że wróciłam do kraju . No więc zebrałam sie od razu i pojechalam i przyjeła mnie szybko i powiedziala ze kasa bedzie next week. Normalnie pełna kultura:))
My juz po obiadku odpoczywamy ..

Misia no możesz być dumna z męża:)
CrazyGril odzywaj sie częściej i wracaj do nas, może jak bedziesz tu to jakieś spotkanko sie uda zrobic..??
Pauletta blog mam juz w ulubinych więc będe czytać good job!!:)
Monia a jaki macie talerz bo my 90cm i super nam odbiera. L zamontowal drugi kabel i szybko sie filmy sciągają na VOD.
Tichonku to tak jak u mnie chciałabym kościelny ale narazie kasy nie ma , ale kiedys napewno będzie:))
Dzindziusia i jak Ci tam w Limerick?:)
Lubiczanko hop hop??
Madbebe jak bedziesz miala fryza to wklejaj zdjęcia:)
Ja nigdy nie zamawiałam mięsa z tych firm, ale jak mówicie że jest jakieś dobre w Galway to może sie skusze to podajcie mi namiary:)
Anieczka to dobrze że Antek już lepiej.
 
Kamcia, mam mały telerz, ten zwykły i jeden kabel, ale polsat nam odbierał dobrze, tylko ze antena sie troche przesunęla i mamy tylko 16% jakości, a aby aktywowac dekoder to trzeba miec 60%, jak M wróci z pracy, to bedzie ustawiał, szzkoda ze nie ma DIDI bo zawsze od niej pozyczamy miernik, Didi hop hop żyjesz??
 
Anineczko faktycznie piekny nowy suwaczek....widze ze wy tez od 2002r jestescie razem....tylko z tym ze my od stycznia...u Ciebie zauwazylam date 02.02.2002 a my od 06.01.2002...mala roznica:tak::tak::tak::-):-D.......
I tez nie wiem kiedy to zlecialo:no:.
Tichonku my tez nie mamy koscielnego...marzy mi sie,ale hmmm nie mamy czasu a przede wszystkim kasy...ale jakby co do czego doszlo to na pewno bylby tylko slub i moze z 15osob:)

cos mialam jeszcze dodac,ael nie pamietam....pozniej zajrze..lece dziecie kapac
MoniADAn Gadalam kiedys ze snajomymi co przywiezli telewizje "N" do Ie i nie dlao rady ustwic...kombinowali i nic....
Podobno najgorszy sygnal ma i w niektorych miejscach nie bedzie dzialac
 
ja miesko ostatnio zaczelam kupywac u rzeznika na terrylandzie(kolo warzywniaka),tanio i wszystko sie tam dostanie.

wpadam i wypadam, zycze dobrej nocki
 
ewelcia nie strasz moniadan :szok::szok::szok:
a w Pl dobrze wszędzie chodzi?
dziwne rzeczy.

no właśnie się zastanawiam nad tą moją datą...9 czy 10 lat :zawstydzona/y::sorry2: ale raczej 9 bo moja siorka będzie miała 9 w marcu,a poznaliśmy się na miesiąc przed jej urodzeniem się :sorry2:

dzieciaki już w wyrkach,poczekam na m,ma przywieźc wareczkę strong :sorry2: i zasiadam łaskawie przed tv :rofl2:
 
Anineczko wareczka powiadasz mmmm rozmarzylam sie:rofl2::rofl2::sorry2:no i po jaka cholere ja tu wlazlam no!!mam ochote na piwko...jakies pewnie sie znajdzie w domu...tylko ja na diecie...:sorry2:
Ja nie starsze tylko napisalam co wiem:tak:,ale mam nadzieje ze u Moniadan bedzie git!!!
A czy w Pl dobrze dziala wszedzie? to nie wiem
 
reklama
hej
zyje... ale chorzy bylismy i to strasznie zwlaszcza ja ..Ewunia na antybiotyku bo jeszcze chora a ja kaszle jak gruzlik..
MOnia D..wracam w niedziele w nocy wiec w pon..mozesz podjechac po miernik jak chcesz

zmykam..bo zmeczona jestem

papap
 
Do góry