reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Lubiczanko wow,ile dobrych wiesci-ciesze sie razem z Toba:tak:;-)...
My za prad ostatnio mielismy za 1,5miesiaca 73e:-);-)
A rachunku za gas nie mielismy od hmmm na poczatku pazdziernika mielismy ten pierwszy -9e za mieisac...ale to bylo cieplo wtedy.
Jakos w listopadzie przeszlismy z pradem z ESB do Bord Gais i od tamtej pory za gas nie mamy rachunku:eek::sorry:
M dzwonil to PAni mu powiedziala ze przyjdzie nam rachunek na poczatku lutego...juz sram w gacie:eek::cool2:
U mie tez dobra nowina dostalismy wreszcie dofinansowanie do chaty:-):tak::tak::tak:
Tichonku nie przesedzajh zes taka gruba!!!!!!!!!!!!normalna fajna babeczka z ciebie jest,no!
 
Ewelcia-suuuuper:)))A rachunek-też bym się bała...a tu mialam stracha,bo tyyyyyle u nas na prąd chodziło-zwłaszcza w Święta,że szok:/.
Tichonek-wkleję,wkleję...tylko J musi mi podłączyć drukarkę żebym zeskanowała:)Dadzia dostała jedną focię dla siebie:)))no i co Ty znowu od figury chcesz-naprawdę wyglądasz olsniewajaco!!!
Aaniu-no teraz końcówka lipca:((((buuuuu
Sandrulińska-ale to nie taka norma,bo teraz płacimy też 650e a dom...Niezły,ale bez porównania
 
Lubiczanko ja też potrafię na siebie obiektywnie spojrzeć:sorry:Teraz spogądam chętniej w lusterko bo ten wymarzony brzuszek jest piękny ale bez tej ciąży...porażken normalnie...i nienormalnie też:confused2:
Ewelcia Tobie z tą dietą nie tylko Twoje kilogramy spadają ale i osób z otoczenia chyba:-DZresztą Ty mnie widziałaś prawie 9 miechów temu więc...:baffled:No dobrze nie jest:no::confused2:Ale będę się martwić po porodzie:sorry:
Fajnie,że i u Ciebie dobre wieści:tak:
A za gaz to ja nie mam rachunku już z pół roku:eek:I jak mi przyjdzie z 500 Euro to wyskoczę przez okno:eek:...Tyle,że ja na parterze mieszkam:-D
Aniaa w Swords są tak drogie mieszkania bo lotnisko tu jest i duże centrum handlowe:confused2:Płacę za duży salon,dość sporą kuchnię,2 double,2 łazienki,2 schowki 825Euro.Szkoda,że w zestawie jest jeszcze ciągle przeciekający sufit i landlord,który pod naszą nieobecność do domu mi włazi:confused2:
Ale ja się nie przeprowadzę nigdzie indziej bo Radek ma tu szkołę i mój P pracuje w Swords,do pracy autem ma jakieś 7 minut:tak:Ba,nawet chciałabym na tym samym osiedlu pozostać bo ta szkoła pod nosem:sorry:
A Tobie zdrówka życzę,wiem jakie to paskudztwo.Ja po powrocie z Polski myślałam,że się wykończę,tak cherlałam i nos wiecznie zapchany:no:Bez kropli do nosa nie dałabym rady:sorry:
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki przesadzacie z ta tusza przeciez jestesmy w ciazy i to nas czas na jedzienie wszystkiego:)))pozniej bedziemy sie martwic figura heeee,ja przynajmniej do tego tak podchodze ;)
Dziewczyny z mam prosbe do mam mieszkajacych w Limerick czy ktoras bedzie moze w dublinie bo chcialaby pare ubranek kupic od ms.marple??
 
Tichonek-przesadzasz....naprawdę wyglądasz ładnie:)
A ja się przejmuję...zwłaszcza,ze to wczesniejszy etap niż myslałam:(((Ja mam tendencje do przybierania-koszmarnego z resztą i muszę się martwic...czekam aż kupimy tego kinecta to sobie pocwiczę i pospalam:)))
 
Lubiczanko ale Ci fajnie:) takie dobre wieści
Ewelcia gratki dofinansowania
Aniu zdrówka

Ania ma kolejny dzień płaczu:-:)no::sorry:, ale śpi teraz. Ma katar i nic poza tym, pewnie znowu na zęby i marudzi bardzo.
Nam też przyszedł rachunek za gaz i jesteśmy mile zaskoczeni:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:, spodziewaliśmy się dużo więcej, bo zimno było i sporo grzaliśmy, nawet poprzedni był większy
 
no to widzę,że jesli o rachunki chodzi to wiekszość jest happy:)))
Asieńko-no oby to ząbki były...tak mnie nastraszyli tą grypa,że sama się teraz nad zaszczepieniem zastanawiam...o innych wiruchach nie mówiąc...w Pl ponoć panuje teraz-uwaga-szkarlatyna....
Margaritta-niech no zgadnę-córcia w przedszkolu to nadrabiasz wszelakich kursów i innych zajęć,ze Cię nie ma-coo???
madbebe-a Ty zapewne dalej nad domkiem pracujesz:)))już sie nie mogę doczekać urzadzania nowej chatki(oby była moja)
 
reklama
Do góry