reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam sie!
U mnie gotowanie w lesie:zawstydzona/y:Mam NIC!:wściekła/y:
AsienkoM-Ty to juz mozesz miec Wigilie-wszystko prawie przygotowalas:-p;-):-)Dobrze Ci.
Ja zabralabym sie juz na pocz.tygodnia,ale ofiara-ciagle czegos nie mialam:dry::-(A moj A.,no coz, zapominal kupic,jak to On:sorry2:Jak jutro mam czas,to zas musze tort robic na niedziele.Ze tez nie odmowilam:dry:No,ale w sumie nie wypadalo:sorry2:
Takze zaczne pewnie od pn.Nie wiem jak zdaze ze wszystkim,ale to szczegol:dry:

pauletta-to Wikta chyba ma wzgledy u Wiktora.Zawsze sie nia zajmuje jak sie widzimy:tak:;-):-DAle fakt,postepy robi swietne!Oby tak dalej!
Ja bylam na poczcie,bom dostala oswiecenia ze dzis ostatni dzien zeby kartki wyslac:sorry2:Szczegol ze na poczatku nie moglam sie w ogole rozpedzic:dry:kola prawie w miejscu,d**a rzuca:szok:Szok normalnie.Ja tam lubie zime,ale zdecydowanie wtedy,gdy nie musze siadac za kolko.:sorry2:
anineczko-bylam prawie pewna zes w ciazy:sorry2:Nastepnym razem sie uda:tak:;-)Powodzenia!

To sie napisalam..Wikte slysze,chyba ze przez sen poplakuje..Cala noc poplakiwala... Cos mi sie wydaje ze jakis zab w drodze..:dry:i tako:dry:

Ale nie smece,bo co to da..;-):-)Przezyjemy;-):tak:

Milego dnia i owocnych przygotowan do Swiat:tak:;-):-)
 
reklama
no to wskakuje tutaj i przekopiuje posta z innego tematu :)

Hop hop :)
kolejna mama z Dublina
na 99% jestem pewna, ze juz kiedys kiedys bylam na tym forum, ale potem jakos nie bylo czasu na pisanie...
no i znow wracam, razem z 5,5 letnia coreczka Kingusia

milego dzionka :)
 
hej!
MElduje sie na razie...
lmlody juz wstal/.....kurna usypialam go 45min a on spal 30min....
Mloda jak na razie spi 15min....jak tylko zejde na dol z mlodym to ten pewnie ja obudzi....
chyba wezme sie za skladanie prania....o prasowaniu przy mlodym moge zapomniec

sandrula a czemu nie bedziecie robic wigilii w przyszlym roku?

u nas nie ma sniegu...ale za to byl mroz rano...teraz to nie wiem czy jest na - czy +

Lubiczanko a Twoj J mial byc na BB?
 
anilamie witam ponownie:-)Widzę,że zdążyłaś w międzyczasie avatarek zmienić:-)Twoja córcia to już pannica,5 i pół roku,hoho:tak:A Ty z samego Dublina jesteś czy okolic?My od czasu do czasu spotykamy się z foremkami a to w parku a to gdzieś w shoppingu.Ostatnio trochę rzadziej bo zimno,ale jak ciepło powróci to pewnie znów zaczniemy:tak:
renninam przepadła:sorry2:Gdzieś Ty?
U nas słonko świeci i na żadne opady się nie zapowiada:sorry2:Żeby tylko jaj nie było i nie zawaliło lotnisk jak będę do Polski lecieć,o powrocie nie wspomnę:sorry2:
 
reklama
Ja po spacerku, jakos mi lepiej, paczki sobie kupilam i chyba zajze do sasiadkin na kawke i je pochlone:-D:-).
Ale dziwna rzecz sie stala jak w miescie bylam:sorry2:. A mianowicie kupilam pojemniczek na smoczki, zeby sie jakby co nie paletaly:dry:, nie bylo koloru neutralnego, bo wszystko w takich kolorach kupujemy, tylko rozowy i niebieski. Ja osobiscie kocham kolor niebieski a kupilam rozowy:szok:. hmm.......

Oczywiscie witam nowa mamusie anilamie
 
Do góry