reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ViKamciaG ale Ci się sucz trafiła:szok:Brak słów normalnie:no:Może Cię jakiś wirus dopadł,moze jelitówka?Mnie akurat krótko trzymała ale mojego P i Radka w marcu przez tydzień trzynmała:sorry2:Najlepiej byłoby gdyby następnym razem (nie daj Boże) jeśli zachce Cię GP do szpitala wysłać jeśli napisze list do nich i w nim opisze co Ci dolega:sorry2:Zdrówka życzę:tak:
 
reklama
ViKamciaG no to nie za fajnie, ze Cie tak meczy a oni tak sie z Toba obeszli, ale mnie jak kaszel meczyl to tez mnie zbyli ze samo przejdzie i miod pic. Dobrze ze poszlam do pl lekarza, dostalam antybiotyk i pomoglo. Dobrze, ze masz wizyte u gin to on moze cos Ci powie i doradzi.

ZDROWKA
 
tichonku , ależ ona miała napisane na tej właśnie kartce od GP co mi dolega:tak:
i to jeszcze GP mi pokazała że podkreśliła że mam straszne wymioty.... tylko ta jakas wogóle nieogarnięta małpa:wściekła/y:
no nic.. jutro zakupię rano tabletki i mam nadzieję ze przejdzie bez problemów...
a może to i jelitówka mnie po prostu dłużej trzyma... no bo w sumie D nic nie dolega ale Vi ma biegunkę tez od piątku...

nie wiem co myślec...
poczekamy zobaczymy , najwazniejsze ze z dzidzią wszystko ok i widziąłam jak się rusza.. tylko tak dziwnie mało miejsca mi się wydaje że ma:sorry:
jutro wkleję foto bo dziś to nie jestem w nastroju:dry:
biola Natalia to bardzo ładne imie :tak: u nas takie będzie na 2 jak będzie dziewczynka:tak:
a tu masz duuuży wybór dla chłopca:-D
Księga imion - Mama - Styl.pl - Twoja inspiracja
Imiona dla dzieci - serwis eDziecko.pl
 
hehe-a u mnie bez wątpienia "D"będzie:)))Dziewczynka to Dominika(albo Donata-Donia),ale chłopiec....ciemność widzę;)
Didi-cieszę się razem z Tobą.Dobrze,że są juz w kraju-cokolwiek by nie było tam już sobie poradzą:)
:) dokladnie tak moj P tez mowi dobrze ze wylecieli dzisiaj bo mama mowila jakby dzisiaj nei wystartowali to najwczesniej w sobote..no szok caluski tydzien na lotnisku a ludzie tam podobno od wczoraj koczowali..

codo imion na D to moj kuzyn ma Dobromił i odnosnie imienia.. to len i kretacz nieziemski wiec tego nie bierz pod uwage..hihihi

ViKamciaG..wspolczuje przezyc w szpitalu ale wiesz oni tutaj ciaze jako ciaze traktuja dopiero od 22 a nawet od 24 tygodnia do tego czasu wszystko moze sie zdazyc a oni nawet palcem nie kiwna ...wiec ciesz sie ze scan zrobili i dzidzie widzialas ze ok..a ze nie wiesz co miedzy nozkami to nic dziwnego bo jeszcze nie widac bo zawczesnei teraz dziecko ma i sisiolka i cipke... jedno sie wchlonie i zostanie to co ma...


gdybym miala miec 3 dzidzie o czym P marzy.,.ihhi to synkowi dalabym Franciszek a corce Antonina i juz alr to moje typy i jak zwykle P mialby cos przeciw..hehehe
 
Ostatnia edycja:
didi-masz za sobą dwie ciąże więc się dziwię, ze piszesz o pochwie i jądrach w 18 tygodniu?? Wtedy zazwyczaj jest już czas na USG połówkowe i bezproblemowe określenie płci...
Narządy powstają w 9 tygodniu, do max 12 już się formuje jeden z nich.-(12. tydzień: genitalia, czyli zewnętrzne narządy płciowe, stają się męskie lub żeńskie, pomiędzy 14-18 tygodnie zstępują jajniki u dziewczynek lub jadra u chłopców). Doświadczony lekarz już w 13 tygodniu może określić płeć- ja wiedziałam, że będzie syn właśnie od 13 tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
tylko_chwilka-a moze postaw diagnoze Vikamci i doradz jak ma sobie poradzic z wymiotami zamiast znowu sie czepiac?bo to ja Tobie sie dziwie:sorry:
 
didi już przecież można wiedzieć od właśnie 13-14 tc kogo się nosi pod serduszkiem:tak:
a teraz to już bez problemu ty, bardziej że u mnie to już 19tc... bo ciąza starsza niż na suwaczku:tak:więc beza problemu mogłabym zauważyć jakbym się choć trochę znała:-pa ja widziąłam nóżki i dupkę.. haha a co w środki tio mi takie pomazane byo

nie wiem tylko czemu tylkko chwilka nie umiała się ustosunkowac do postów jakie dostała ostatnio a teraz ni z gruszki ni z pietruszki wyskakuje i poucza innych:sorry:
 
madbene- o rany!! Wiecie co kobiety zacznijcie brać persen albo coś bo widzę, ze to forum to się zamieniło w zamknięte towarzystwo wzajemnej adoracji, które już totalnie do wszystkiego musi się doczepiać jako niby do ataku, głupkowato i złośliwie komentujecie już dosłownie każde zdanie różnych osób, czepiacie się koloru, jak któraś z Was pisze innym kolorem, coś podkreśli albo użyje liter wielkości Pałacu Kultury to już jest ok ale jak ktoś tylko się odezwie nawet zaczynając post od cześć to i tak znajdziecie coś to czego lecą potem przez 3 strony chamskie uwagi... Jakby Tichonek, Biola albo którakolwiek inna zauważyła, że to spora gafa pisać takie głupoty o płci w 18 tygodniu (anyway google też istnieje) to każda by grzecznie przytaknęła, ale u mnie to już grzech nie do wybaczenia widzę. No tak zapomniałam powinnam była napisać o tym, ze wysprzątałam dziś mieszkanie, że mam chore dziecko i jak się obsrało po samą szyje tak?? wtedy byłybyście zadowolone i grzecznie odpisały...
Jakbym chciała być wredna i czepialska jak uważasz to napisałam bym tak---->Stary baby za przeproszeniem ale wszystkie przewrażliwione na swoim punkcie jak 5-latki... dobra zajmijcie się lepiej siedzeniem w domu na socjalu i klepaniem kolejnego 5-go, 6-go czy nawet 10-go dziecka, wstawiajcie denne suwaczki o owulacji jakby to kogo obchodziło i wchodzcie sobie w du*ę jak do tej pory, a każdego kto używa mózgu i się odezwie z innym zdaniem atakujcie jak intruza.
Vika- do ostatnich postów ustosunkowywałam się chyba na długości 3-4 stron wystarczy chyba??
 
Ostatnia edycja:
Hejoo laski :-) ale dziś Tuam zasypało :szok: za to teraz u nas cisza i spokój goście pojechali fajnie było mieć ich w domku ale fajnie też jak się jest samemu :tak: Ja dzisiaj rano odwoziłam Wiktorka do rpzedszkola to na pierwszym zajręcia na osiedlu nie wyrobiłam i łup w krawężnik :sorry2: felga mi się trochę wgniotła mam nadzieję że nic więcej się nei stanie :dry:póki co jeździ:tak:ale ten krawężnik to dziś był całowany kupę razy ja widziałam co najmniej ze trzy inne samochody które w niego walnęły :eek::sorry: co tamtędy przechodziłam widać było co rusz nowe ślady bliskich spotkań :-D jutro Wikiego przedszkole specj. jest zamknięta z powodu braku oleju a firma dzisiaj stwierdziła ze nie dojedzie także jedziemy dopiero w czwartek i juz na dwie godziny :tak: a dzisaij w ogóle to tylko byl Wiktorek i jeszcze jedna dziewczynka reszta nie dotarła :sorry2: P jak normalnie jedzie do pracy 10min tak dzisaij jechał 90 :eek: jak się rozpędzil do 20km/h to był sukces :sorry: rodzinka wylądowała dziś we wrocku z dwu godzinnym opóźnieniem z tym że jeszcze nie wiem z jakiego powodu bo to nie ja ich wiozłam tylko znajomy a ten łoś ich wysadzil powiedział że mają patrzeć na numery bramek i się zmył :eek::sorry:
Lubiczanko Donata śliczne imię a dla chopca mi sie podoba Dorian lub Dariusz:tak:
ViKamcia to musiałaś na cholerę trafić która wybrała sobie zawód i ma za złe że musi teraz pracować :dry: życze powrotu do zdrowia
Andzulina łożesz Ty:szok::szok: biedny Igorek ucałuj szkrabika od cioci dobrze że już idzie ku dobremu oby jak najszybciej sobie to poszło w cholerę :tak:
A musze wam powiedziec że już teraz jest cyrk na drodze :sorry2: niby czarna ale gołoledź się zrobiła bo mróz i bardzo mała przyczepność jest na drodze :dry:
 
reklama
Tylko chwilka czy ty czasem nie przeginasz???
Sama masz te"denne" jak ty to nazawalas suwaczki...po co??przeciez to nikogo nie obchodzi-wedlog Twojego toku myslenia oczywiscie:sorry::eek:.
Nie wiem co Cie to obchodiz ile kto ma dzieci...kazdy ma tyle ile uwaza i na ile go stac!!!!!
Nie na miejscu jest ocenianie ludzi bo ilosci dzieci!!!:eek::sorry::baffled:
 
Do góry