reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam
Przez ten śnieg Oli spac nie moze :)) Chce na sanki jechac:)
Nawet nie mówcie o tym lodzie na drogach , jak my jutro rano mamy jechac:/
Margarita wiem o tym strajku..., ale ja do centrum sie nie wybieram. JAk bedziesz miala ochote sie spotkac daj znac:)
Ja troche przygnębiona jestem , bo mam rozmowe w przedszkolu z dyrektorka w środe, bo Oli sie ostatnio nieładnie zachowuje. Najlepsze jest to ze w pl szkole jest grzeczny, tak ogólnie to nie jest diabeł... Wydaje mi sie ze jak czegos nie rozumie po ang to sie wkurza i rozrabia. Nie wiem tłumacze mu spokojnie że nie wolno bic dzieci itp , on obiecuje poprawe. I jak tak dalej bedzie to go wyrzucą..:(
 
M dopiero z pracy wrocil, ale taki zmeczony, ze poszedl spac. Wiec ja sama siedze wieczorkiem- ostatnio to normalne, ale zaczyna juz mnie to troche draznic.

kamcia
oj to nieciekawie, ale napewno znajdziecie jakies rozwiazanie.

Dobrze, ze sie bedziemy wyprowadzac, im zimniej sie robi, tym wiecej pary mam na oknach i scieka, juz mam dosc scierania tego po pary razy na dzien.A rano to kaluza na parapecie, mimo ze cala noc grzejniki sie grzeja i mamy cieplutko w domu. Rodzice mi dzis powiedzieli, ze chca do Nas na swieta przyleciec, bo znalezli bilety z wrocka do shannon na ich dwojke w dwie strony za 500zl!!!Przeciez to taniocha!Ale powiedzialam, ze musze najpierw byc przeprowadzona,a w poniedzialek powinnam juz mniej wiecej wiedziec kiedy bedziemy sie wynosic. Mama odrazu, ze "to przyjedziemy i razem bedziemy sie przeprowadzac", a ja oj nie nie, dziekuje, postoje :-) Wole sama, w spokoju sobie pakowac i rozkladac, a nie sie wkurzac, ze nie wiem, co gdzie. Wiec jak zdaze ze wszystkim, to przyleca 21 :-)
 
Witajcie!!!

Margarita pewnie dla Natalci dobrze by było iść do przedszkola, ale 3 powody są na nie:
- pierwszy ten co podałaś, a muszę uważać na moje wcześniaki, aby nic nie załapały, bo dla nich wszystko groźne
- kasa, a na bezpłatne Nati łapie się od września, no i wtedy pójdzie
- ona taka grzeczna, że nawet mi pomaga a nie przeszkadza

Wczoraj z mężem podjęliśmy decyzję, że od stycznia wracam do pracy na 3 dni w tygodniu.
Miałam wziąć jeszcze 16 tyg bezpłatnego macierzyńskiego, ale krucho by było z kasą z jednej pensji.
W środę idę rozmawiać z szefową, ciekawe co powie:baffled:
 
witam wieczorkiem

jestem padnieta jak kon po westernia..ale wiecie co..dzisiaj upieklam juz pierniczki z Albertem... hehe..jakos tak mnie naszlo ..pojechalismy do sklepu po produkty i tam teraz mamy ok 200 pierniczkow ..hehe...jutro bedziemy dekorowac :)
 
Hejoo laski :-) ciężko znaleźć chwilkę na napisanie choć Was podczytuję ale jak narazie nie mam kompa tylko dla siebie :sorry2: ja tak na szybciutko bo zaraz się zawijam spać jutro czeka mnie podróż i weekend pełen wrażeń :tak:;-) a z nowości co u mnie to Zuzia nauczyła sie robić kosi kosi ale jak śmiesznie bo jedna rączkę trzyma nieruchomo a drugą klaszcze :-D:-D:-D Wiktorkowi podoba się w nowym przedszkolu :tak: oczywiście słysze póki co same ochy i achy ciekawe jak długo :sorry2: od przyszłego tygodnia od czwartku zwiększą mu do dwóch godzin dziennie ale będzie to upierdliwe takie wożenie go to tu to tam dobrze że chociaz to drugie przedszkole jest blisko ale i tak Zuzka będzie targana wszędzie po parę razy ubierana i rozbierana :sorry2: no ale siła wyższa dla wiekszego dobra :-)
Drozdusia a jak trenuję przed jutrem trenuję :-D:-D
 
reklama
Do góry