reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Madbebbe to czerowne po szczepionce jest normalne, mało tego, między 6 a 12 dobą po MMr może wystąpić gorączka, jest to normalne i oznacza uaktywnienie się któregoś wirusa, na którą szczepiłyśmy. Tutaj Ci pewnie tego nie mówili, ale wiem to od moich koleżanek z Polski. U nas ta gorączka była w 9 dobie, chociaż może to przez zęby
GP mowila mi o tym:tak:ze za 7dni moze sie nawet wysypka pojawic.Tylko ta plamka dziwna mi sie wydala..:eek:
 
reklama
Hejoo:-)a ja dziś znowu busy dej :-) poznałam nową mamusię bardzo fajna :tak: ma bliźniaki jednojajowe chłopcy 2 latka i córe 7 letnią :tak: Madbebe mieszka w tych rejonach gdzie Ty mieszkałaś :-)
ViKamciaG sto lat ;-)
No i zmykam pakuję małą w wózek i na spacer uderzamy ;-)
 
GP mowila mi o tym:tak:ze za 7dni moze sie nawet wysypka pojawic.Tylko ta plamka dziwna mi sie wydala..:eek:
Aha, bo mi nurse nic nie powiedziała, mówiła, że wszystko powinno być ok:eek:, ale ja wcześniej od dziewczyn wiedziałam.
Al Misi miał chyba coś z nóżkami po szczepieniu tylko co??? Misia??? U nas czasem takie lekko opuchnięte było
 
reklama
Do góry