reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hejka. ja z mezem niedawno kupilismy sobie akwarium i kupilismy 2 welony teleskopy, maja akwarium 125 litrowe a to dlatego ze potrafia urosnac nawet od 15 do 20 cm, wiec na 2 to 125l to minimum. i jeszcze plywaja kardynalki chinskie, ale tulko 9 i sa male. pozdrawiam.


mam pytanko czy ktoras z was uzywala tego. Clevamama Sleep Positioner now available in Ireland - Tony Kealys - Dublin, Ireland
dostalam to od bratowej meza i nie wiem do konca czy jest mi to potrzebne, moze jakies opinie na temat tego produktu. bede wdzieczna za pomoc

Asienka a dla mnie akurat nie jest to zwykly gadzet jak napisala misia bo moja Hania ma reflux i dzieki tej podusi spi lepiej w nocy,nie ulewa sie jej tak jak wczesniej.Dobre dla dzieci wlasnie z refluxem badz wogole z problemem ulewania.Ale jesli takowych problemow nie masz to ci sie raczej nie przyda.

A tak wogole ie tylko witam;-)

Kasiuleczka glokoze kupisz w dunsie badz w tesco:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam:)
Aga-Natalia-a co się stało???
AsienkoM-dobrze,że z mopem nie zaczęła krążyć...
Madbebe-nooo.I teraz będę wiedziała o co prosić siostrę kiedy przyjedzie-a maść;)
Ależ się wyspałam:)))))Banan na twarzy od samego rana:)Daniel jeszcze śpi...tralalala:)))Miłego dnia
 
reklama
Do góry