reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej!
Zaczelam was czytac ale chyba nie dam rady teraz nadrobic....musze sie ogarnac bo lece na miasto jak mlody wstanie.
Od niedzieli nie mialam netu:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:....by szlag trafil ten internet.
W czwartek ma przyjechac Pan z UPS:-);-)....mam nadzieje ze juz z tamtym problemow miec nie bedziemy.

Margaritto Kochana czytalam Twojego posta....jakas Ty podniecona ta HIszpania:-D:-D:-D.....a tak serio...super ze Wam sie podoba....tylko pozazdroscic.
Kamcia welcome back:-)


No i musze spadac....szym wstal...spal 30 min:wściekła/y:

moze zaraz znow zasnie
 
reklama
Misia-hahahaha!!!Ale dobrze,że Ci smakuje-na zdrówko:)))
Tichonek-brzusiem najlepiej zarażać oko w oko-musisz się jakoś z Andzuliną spotkać:)))
A mnie pewien telefon humorek popsuł...eeee tam:(
 
No wiec wlasnie sie tak najadlam,ze mnie zaczyna brzuch bolec....A mamusia mowila - Nie jedz cieplego ciasta drozdzowego bo bedzie brzusio bolal...ale cotam...Misia madrzejsza i teraz MA!
 
:) widze ze wy juz tu wszystkie strasznie zzyte jestescie ;)

ja to jestem zalamana ;) chcialam akwarium na zlota rybke ;) a mam prawie 200 litrowego hebla w domu ehhhh nawet nie mam tego gdzie postawic... a rybka ma z 3 cm... wiec musi sie dziwnie czuc w takim czyms ;)

hejka. ja z mezem niedawno kupilismy sobie akwarium i kupilismy 2 welony teleskopy, maja akwarium 125 litrowe a to dlatego ze potrafia urosnac nawet od 15 do 20 cm, wiec na 2 to 125l to minimum. i jeszcze plywaja kardynalki chinskie, ale tulko 9 i sa male. pozdrawiam.


mam pytanko czy ktoras z was uzywala tego. Clevamama Sleep Positioner now available in Ireland - Tony Kealys - Dublin, Ireland
dostalam to od bratowej meza i nie wiem do konca czy jest mi to potrzebne, moze jakies opinie na temat tego produktu. bede wdzieczna za pomoc
 
Tichonek, Lubiczanka - mi tam na razie jest dobrze;-) "zarażania" brzuszkiem jeszcze nie potrzebuję:-p
Misia - jeejjjjj ale mi narobiłaś smaka na drożdżowe... muszę pomyśleć nad tym...
słońce wyszło i znów pięknie jak wczoraj - trzeba w miasto uderzać:tak:
 
AsienkaM- jak dla mnie zwykly gadzet....nic niezbednego...

smacznego, tez mi sie marzy ciasto ale z serem cos ala sernik nawet mam wszystko zeby zrobic ale tylka mi sie nie chce ruszyc.

a wracajac to tego produktu to nawet nie wiem czy bede uzywac, bo do salonu dostane od drugiej bratowej meza kosz lub kolyske mala, a mam jeszcze kupiony rozek, bo uwazam ze dziecko bedzie sie w nim dobrze czulo.
a to dostalam w sobote i sie glowie co z tym zrobic. lozeczko w sypialni mam spore i to wchodzi bez problemu ale...
 
reklama
hej..ja z pytaniem. czy ktoras galwayanka cheta jest na Zumbe?? dzisiaj na 19 w hotelu na Salthill...bo samej glupio isc ..hihi.. placi sie za 5 wejsc 50 e ..
 
Ostatnia edycja:
Do góry