reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonku - to ja poproszę codziennie taką porcję energii i dobrego humorku - jesień/zima (?) idzie, więc napewno się przyda;)
Jest taka magiczna rzecz,brzuszek ciążowy,polecam;-):-D

Tichonek moja propozycja jest aktualna zrobisz jak uważasz nie bede zmuszac nikogo na spotkania moj dom stoi otworem kto chce może zawsze domnie wpaść jak coś znasz mój adres.
Dziękuję,nie zmuszasz mnie ale już nie mam ochoty,nie lubię znajomości na siłę...
hej wiesz co z tego co czytalam to dr antepowicz z medicusa jest dobra i dlatego do niej wybieram sie w sobote:)
Dr.Antepowicz ma bardzo dobrą opinię,też do niej w sobotę jadę,na którą Ty masz wizytę?
 
Ciao!

Alez jestem zla....
Od wczoraj chodzilo za mna ciasto drozdzowe...takie wiecie...wypasione z owocami i kruszonka! Kupilam sobie wszytskie reczy i dzis od rana robilam. i Co???? Ciasto mialo siedziec w piecu godzine wiec stwierdzilam,ze akurat zdaze obrocic do dunnsa...wracam i od progu zapach jak w piekarni...och mowie wam....drozdzowkami pachnialo!! Cudownie!! Ale co.....ciasto nie dosc ze sie zjaralo to grubosci 2 mm....wyglada jakby ktos na blaszce podpiekal owoce z kruszonka! A mialo byc takie piekne...pulchniutkie!! Przepis mial byc dla kazdego cepa....specjalnie takiego szukalam bo wiem,ze zrobienie drozdzowego ciasta to swego rodzajumistrzostwo....no ale zeby az tak polozyc sprawe!!! Nie powiem....zjem! Ten zapach jest nie do zignorownania...ale poczestowac kogosc tym...to bylby wstyd! ehhh....a mialo byc tak pieknie....

Ps- no dobra zjadlam juz pol blachy....ale to sie nie liczy....w ciazyjestem i zadne detki mi nie straszne....;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry