reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Widze sie rospisałyscie:))
Ja własnie pojedzona zrobiłam zapiekany ryż z jabłkami mniam:))
Ogl Majke , nawet pogoda sie polepszyła pewnie pójdziemy na plac zabaw.
jak dla mnie skarpetki do szpilek git śmiesznie ale przynajmniej odmiennie, fajnie jest sie wyrózniac z tłumu:)
Anieczka zaszalałaś z tym tankowaniem:))
Pauletta ty tak w oknie nie wychylaj sie sexi mama bo sąsiada przyciągniesz:)))
Ja od zawsze używam proszku Fairy i jestem zadowolona.

Kurcze polacy przegrywaja w siatke z Bułgarami:(

No i w końcu przyszedł mi drybed dla świnki wiec od razu z Olivierem wyczyscilismy klatke i urządzilismy wygodnie i mięciutko. Bedzie od razu higieniczniej i czysciej:) No i Tomek sie ucieszył:) No i załaczam dowód:) IMG_0066.jpgIMG_0059.jpg
see ya

Tichonek to żes zapodała cytatą:))))
 

Załączniki

  • IMG_0067.jpg
    IMG_0067.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 42
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!!
JA na chwilę się wypłakać, bo nie mam komu.
Trzyma mnie jakieś cholerne choróbsko od poniedziałku.
W środę był koszmar, wczoraj lepiej, a dziś to już totalnie źle.
Mąż musiał iść do pracy a ja nie mam siły nawet oddychać, a co dopiero opieka nad dziećmi.
Moja kuzynka, która z nami mieszka, jednak nawet nie pyta się o dziewczynki a o pomocy nigdy nie wspomniała,
wleciała po pracy wzięła swoje ciuchy i pojechała do chłopaka. Nawet nie spytała jak się czuję i czy nie potrzebuję pomocy.
Mimo że wiedziała, że jestem chora i wychodząc rzuciła pa Aguś.
Jest mi tak cholernie źle.
Czuję się potwornie, łzy same lecą, a muszę uważać, aby NAti nie widziała, bo ona też zaraz płacze.
W takich momentach chciałabym tylko do Polski.
Tam mam wspaniałą rodzinę, szczególnie siostrę.
Jakiś koszmar.

Misia paracetamol możesz wziąć.

Wiem, że pisałam, że nie jest źle z bliźniakami i nadal tak twierdzę, tylko mała poprawka, jak jest się zdrowym.
 
Ostatnia edycja:
Aga_Natalia tulaski dla Ciebie :tak: gdybyś tylko bliżej mieszkała to bym wpadła pomogła a tak nei mam jak :no:

A ja oczywiście się złamałam i odezwałam się pierwsza :zawstydzona/y: spytałam się czy ma mi coś do powiedzenia czy dalej milczymy:sorry2: efekt ...dalej milczymy :dry: ale ja swój plan i tak będę realizować :-D
Tichonek to baba cycem zarzuciła :-D:-D:-D
 
Hej:-)

aga-Natalia-Zycze duuuuzo zdrowka i sily! :tak:Wlasnie mialam pisac, ze jestes Wielka!:tak: Sama bez niczyjej pomocy dajesz rade z 3 dzieciaczkow!
lubiczanko-super sukienka, moja kolezanka ma identyczna tylko srebrna.
tichonku-okropna byla ta baba, troche sie zniesmaczylam...:szok:
sandrulinska-jak kiedys mialam podobnie, z maseczka na gebie otworzylam drzwi sasiadowi.:-D:-D:-D
misia, margarita-zdrowka zycze!
kamcia-fajne Tomek ma lokum, pewnie duzo czysciej jest niz z trocinami.
anineczko-jutro wyjazd! ale Wam fajnie!
alex-ja tez polecam fairy:tak:
didi-wow ale duzy ten jaszczur! Super, ze jestes zadowolona! Najwazniejsze by byc:happy2:

Pisze dopiero teraz bo jak zwykle z czasem u mnie licho.
Bylam z kolezanka dzis w Dublinie pozalatwiac pare spraw i tak dzien zlecial dobrze, ze mam zupe z wczoraj bo na gotowanie to juz nawet bym sily nie miala.
Zaliczylysmy tez fajny sklep z polskimi wedlinami na wage, bardzo dobrze zaopatrzony wszystko duzo tansze niz u mnie na wsi i takie swieze, mniam.:-p:-p:-p
A i miedzyczasie jak tak chodzilysmy po tym miescie zaczepil nas starszy Pan Polak, bo uslyszal, ze mowimy po polsku, pytal sie o prace mowil, ze wlasnie dopiero przyjechal do Dublina z Corku bo go Slowacy wyciulali. Nie pytal o kase i byl uprzejmy,tak mi sie go zal zrobilo, normalnie :szok:. Wskazalam mu droge do PL kosciola,
pomyslalam sobie, ze moze dadza mu namiary na jakas noclegownie czy jadlodajnie.
To przerazajace ile jest tu ludzi zyjacych w nedzy, na pewno wiekszosc na wlasne zyczenie, ale tego goscia naprawde zal mi sie zrobilo.
No nic lece zupe grzac.
 
Dziewczynki dzieki za informacje co do proszku na poczatek sprubuje ten fairy co anieneczka pisala

Aga-Natalia duzo zdrowka dla Ciebie no nie ma nic gorszego ( no oprucz chorych dzieciaczkow ) jak ma sie male dzieci i samemu jest sie chorym taka bezdradnosc jest wtedy
 
Ostatnia edycja:
ja tez używam fairy przy moim alergiku także alex śmiało!!!

miSIA JA TAM ZAWSZE APAP TYLKO W CIĄŻY BRAŁAM:-) capslok sie wcisnął

lubiczanka zakupiłam,mały szalal i juz mu sie znudzilo:/ malo co misiu życiem nie przypłacił:-D ale twardy jest i dał rade

K robi ogrzewanie,bede paliła w kominku i będzie na grzejniki szło bo ceny oleju kosmiczne:/:/:/
 
AgaNatali dużo zdrówka i siły życze!

My pojchalismy na plac zabaw i po chwili jak lunęło masakra wies spowrotem do domu:/
Dzieci juz śpi a ja relaks, jutro do pracy:/
 
Aga_Natalia ..3maj sie dzielnie- w sumie nie masz wyjścia:sorry2: mnie tez nochal zawalony 3ma, na szczęscie dziewczyny juz lepiej. Najwazniejesze zeby te kruszynki się od Ciebie nie zaraziły. I własnie- szkoda,ze te kilometry dzielą nas.. <big hug>

kamcia a no jakoś rzeczywiscie bedziemy sobie wypoczywaly w podobnym terminie;-) pogody Wam zycze:tak:

i nam:sorry2::-D


renni a wieczorkiem pokrzywke ;-) dobra dziewczynka z Ciebie..pewnie tam mu coś"wskaza". Mnóstwo jest tutaj takowych polaków serio...zycie
 
Witam Dziewczynki:)
my już na irlandzkiej ziemi - pobyt w miarę udany... szkoda tylko że zimno i mokro było...
i od razu przyznaję, że nie nadrobię 40 stron :( (Anineczka - gdzie to zawieszenie pisania???) więc jeśli coś mnie ominęło - jakieś niusy, to liczę na dobre serce koleżanek;) coby w skrócie mnie poinformowały...
a tak na wszelki wypadek - wszystkim chorowitkom - dużo zdrówka - w końcu okres chorowania się zaczął :(
aaaa Asieńka - wszystkiego najlepszego dla Anulki !!! troszkę spóźnione, ale szczere życzenia ;)
uciekam - a od jutra będę już na bieżąco:)
 
reklama
Margaritta-no cóż za piękny nowy suwaczek-Dawidbyłby zachwycony:)))
Renni-faktycznie przykra sprawa-zwłaszcza,że to rodak:(((Echhh...
Aga_Natalia-zdróweczka życzę
Marta-no i cóż poradzisz,że taki wybredny ten Twój syncio???Daniel miał zabawę do samej kąpieli:)))
Ja już brykam a Wam kolorowych snów Kochane
 
Do góry