reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ty masz akurat to szczęscie laseczka,ze Cie lubie trochę :happy2::-D:-D
no kochana to się rozumie,ale ty jesteś tak pozytywnie szurnięta i w dodatku gadułka,ale też taka pozytywna.

dobra idę spac,a nie tak słodzę :baffled:

see ya :rofl2:

aaaaha Pauletta to masz wesoło z Pcimcią i Dziumdzią czy jak im tam,nie ważne,ważne,że jak wypowiadam te imiona to leje ze śmiechu :rofl2::rofl2:
Jak by mi tak Bazyluś wyskoczył zza kurtki to już bym zapewne pod ziemią leżała,albo by mi odgryzł nos :dry:
A telefon się doczyścił? Następnym razem pokrowiec załóż na telefon :-D:-D:-D


o my god idę se bo mi głupawka zaczyna bic :szok::-D:-D


hmmm jest taka wieś Pcim Dolny....to stamtąd pochodzi Pcimcia? :unsure::oo:
 
anineczko tak tak masz racje niunia- lepi sie juz zawleczmy na góre, bo jak się dołącze do głupawki Twej to rano bedzie co czytać :-D:-D oby to troszkę cukru na noc nikomu nie zaszkodziło :dry::-D


swoja drogą imiona Pauletty papuzek wymiatają:cool2: ja tam jak czytam to se to skracam do formy prostszej " cimcia i dzimcia" :happy2: prawie tak samo przy czym prawie robi duzą roznice:-D


dobranoc
 
Tak Gosiu dojechałyśmy bez problemów, tylko moje perły dopiero zasnęły. Ja muszę jeszcze trochę posprzątać, odciągnąć mleko, powiesić pranie i też idę spać.

a ja sie kiedys nawet Myslalam o Tobie...tzn w sensie takim ze byla tutaj jakas mama z Newbridge....ja wczesniej blizej Newbridge mieszkalam a teraz w Carlowa,ale jak masz ochote zajrzec na kawke to zapraszam:-);-)

Pauletta skad Ty takie imiona wytrzasnelas dla papuzek:-D:szok:.

Lubiczanko nie martw sie,na pewno z siostra wsio jest ok.
Daj jutro znac co i jak
 
Hejka
(...) podjelam studia od wrzesnia i studiuje hiszpanski i angielska literature. I jestem jak narazie bardzo zadowolona, tym bardziej, ze jest wesolo i wyrywam sie z domku, poznalam nowych ludzi, a nasz nauczyciel od Hiszpana umie mowic po polsku i jest zabawny. Mozna sie usmiac.(...)
Kasiun - Wow - super! Powodzenia zyczę w takim razie :tak:
Pauletta - to przeboje miałaś z ptaszorkami ;-) i ten telefon.. :baffled: eh.. :sorry2:
Lubiczanko - tulam..dobrze, że nic groźniejszego się nie stało..
AgaNatalia - fajnie, że się odezwałaś :biggrin2: jak tam Twoje trzy kruszynki?


hmm..no już w końcu środa..więc można oficjalnie złożyć życzenia :biggrin2:
Sto latek dla Anulki!!!
 
hejo!:-)
anineczko kibic wisły nie ma szans
kasiun i brawa dla Ciebie za te studia! zazdroszcze Ci super sprawa!
lubiczanko szczescie w nieszczesciu ze to tylko noga:-(
margaritta szurnięta? :-D:confused: kurcze musze ją jak najszubciej poznac:-D:tak::-)
wiesienko kiedy ruszasz na ten urlopik?;-) i jak tam mała z tymi ząbkami?
asienko wszystkiego najpiekniejszego dla Anulki:-):tak:
ja dzis w runde musze ruszyc do banku zmienic adresy, na poczte z listami do fisu i child benefitu i telefonów wykonać pare ze zmianą:dry:
milego dnia dziewczyny:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejoo :-) oj dziewczyny, dziewczyny :sorry2: widzę że ktoś tu ma poważne braki kulturowe :szok::-D Pimcia i Dziewutek to imiona papużek Ekscelencji z "Seksmisji" i jak pisała Tichonek jeszcze Pupci brakuje bo tam były trzy :tak::-D tak w ogóle w pierwotnej wersji u mnie Dziewutek miał być Pupcią ale stwierdziłam że chłopa mogę tym skrzywdzić :oo2::rolleyes2::-D:-D:-D I telefon się doczyścił :tak: na szczęście mam slide i klawisze schowane więc tylko wyświetlacz ucierpiał;-):-D
A mi rośnie mała głodomorra ;-) wieczorem ok20:30 Zuza zasypia przy cycu oczywiście całego go opróżniając a o godz 22-23 pochłania 180 butli :szok:;-) godz temu pochłonęła cyca a już krzyczy że głodna no i zaraz kaszkę dostanie :-p
Pogoda zapowiada się dziś cudna słońce tak mi daje teraz po oczach że szok ;-)
AAA właśnie zapomniałam powiedzieć że dla mojego synka słoń przestał być "oniem" a stał się elefantem :-D i czyta już po ang. pierwsze trzy literki alfabetu :-) i ostatnio też wyskoczył z monkey jak się pojawiła w tv :-) dobrze z nim tam działaja w tym przedszkolu :tak:
Lubiczanko i jak z siostrą ?? wiadomo już coś??
Asienko sto latek dla Anulki i samych spełnionych marzeń
 
Bry:-)
U nas dziś poranek zimny,brrr,ale pogodny w miarę (czyt.bez deszczu:tak:).Kurteczka jesienna poszła w ruch:tak:bo do tej pory bluzy wystarczały:tak:
Asienko nie będę się dublować,Anulce dedykuję mój wczorajszy post z życzeniami:-D
Co do imion papużek Pauletty jeśli się dobrze orientuję to są z "Sexmisji",dlatego żartowałam,że powinna być jeszcze Pupcia bo tam były trzy:pimcia,Pupcia i Dziewutek(czy jakoś tak;-))
Lubiczanko co z siostrą?Szybkiego powrotu do zdrowia życzę:tak:
Ewelcia jaką nazwę ma ta maść co GP Szymkowi przepisał na stulejkę?
A do Facebooka Cię wreszcie wpuścili?:-D
Idę na Ineczkę:-p
Edit:Pauletta:-D:-D:-D:-Dtośmy się spisały w jednym czasie:-D:-D...Przynajmniej ja braków kulturowych nie mam :-D
Gratuluję zdolnego syna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No hej Dziewczynki
Ryczę od rana jak głupia...Wczoraj w nocy Siostra do mnie dzwoniła,a ja nie odebrałam bo już spałam...od rana próbowałam się dodzwonić i du.a!!!No i ryk,że coś się stało:(((włączam przed chwilunią kompa i na gg przychodzą wiadomości od niej...Na szczęście wszystko jest w porządku-szefową wypuścili ze szpitala,ją też-z nogą dzięki Bogu nie jest tak zle...lekkie wstrząsienie mózgu...a dziś-dalej na szkolenie(wariatki-ja tam bym miała w...głębokim poważaniu jakieś tam kursy i szkolenia!!!)więc skończyło się w miarę dobrze:)Dzięki Wam za życzenia dla niej...gdyby jej się coś stało od razu bym bookowała bilet do Pl:(((Ale nie smęcę już:)
Asieńko-no i dziś wreszcie jest ten dzień,w którym Twa słodka dziecinka kończy Rok-raz jeszcze najlepsze życzenia dla niej,aby wyrosła na mądrą,piękną i zdrową kobietkę:)))
Ewelcia-wreszcie się pokazałaś:)
Kamcia-dziś off???
Anineczko-no właśnie jedyne co wiedzieliśmy to,że pojechali do szpitala i koniec kontaktu:(co to za pudełko???mam głosować na tą babkę czy cu???
Tichonek-smacznej "kawusi"
Pauletta-brawo dla Wiktorka:)))Zdolniacha!!!
Margaritta-oj Ty nasza gaduło no...Nie wyobrażam sobie Ciebie innej-z resztą(dalej słodząc)czy można zmieniać kogoś doskonałego???
Kasiun-gratuluję decyzji o podjęciu edukacji:)ja swoje studia zawiesiłam będąc w ciąży z Dadzią...obiecywałam sobie,że wrócę-i co???Siedzę sobie w Irlandii...a studia musiałabym zaczynać na nowo:(((
 
Do góry