reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam

bo z tego co wiem Aniulka ma jutro urodziny :-p:-D
A ja to wiem,że w środę,tylko czemu mi się pokiełbasiło,że dziś środa?:eek:
Dziewczyny co Wy z tym grzaniem?:szok:
U mnie cieplutko,ani razu jeszcze ogrzewania nie włączyłam:no:Wietrzę ciągle bo mi za ciepło jak okna pozamykane;-)
W ogóle w Swords jest ciepło,nie pada,nie pamiętam kiedy taka ładna końcówka września tu była:-)Ładniej niż w Polsce na pewno:tak:
Biorę się za naleśniki:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas jeszcze nie pada.

Dziś na obiad makaron na słodko z owocami,chłopaki już się nie mogą doczekac :rofl2:

Kasiuleczka no właśnie o to chodzi,że młody podjarany wózkiem.:-D

My grzejemy teraz tylko wieczorami :tak:
 
Hejoo :-) masakra jakaś tak mi ciężko coś napisać że szok :baffled: dzisiaj fajną akcję miałam:sorry2: wchodzę z rana do kuchni patrzę a ptaszorki moje gdzieś wywiało :szok: P nie zagonił ich do klatki jak szedł spać i nie mogły trafić po ciemku biedne:sorry2: no i zaczęłam ich szukać Pimcia znalazłam śpiącą na puszce z długopisami na mikrofalówce :blink: ale Dziewutek całkiem zaginąl w akcji ...dopiero po kilku minutach przechodząc koło kurtek dotknęłam ich i o mało zawału nie dostałam :szok: bo wyleciał przestraszony Dziewutek z nich :szok: a i zapomniałam dodać że Pimcia spała nad moim telefonem wynikiem czego byl cały obsrany :dry::dry::baffled: no cóż chyba wieczorami będę klatkę zamykać bo na P za bardzo liczyć nei moge :sorry2:
Kasiun kurcze fajnie że się zdecydowałaś na studia ja ostatnio też zaczęłam przeglądać foldery ale ja to w innym kierunku care assistant albo special needs zobaczy się tak czy inaczej życzę powodzenia
Coś miaąłm napisać ale skleroza mnie dopadła :sorry2::sorry2:
 
Hej:-)
lubiczanko- ja mam tak samo zawsze musze z mamcia na skype pogaworzyc.:tak:
madbebe-sliczna ta Twoja gwiazdeczka.
sandrulinska- super, ze juz na swoim.
margaritta- przeszlo by przeszlo.

A mi dzis nic sie nie chce robic
 
Madbebe-wwolnostojącym...ale na szczęście nie takim wolno-wolno na bezludziu,ale sąsiadów mam za płotem...mam nadzieję,że ta zima będzie oszczędniejszaod poprzedniej-przede wszystkim nie ma właściwie możliwości kradzieży;)apoza tym dom faktycznie jest ciepły-rano jak się grzeje przez tą godzinkę,to po 14tej jak znajomawchodzi to jeszcze mówi,że mamy skwar:)))
Renni-nie ma to jak pogawędkaz Mamusią:)))nie wyobrażam sobie,że zabraknie tych rozmów kiedykolwiek:(
 
lubiczanko-to fajnie macie.U nas tez niby szczelnie i w ogole,ale chlodnawo:baffled:
pauletta-ta sie wlasnie zastanawialam,czy te papuzki nie beda wiecej na wolnosci niz w klatce;-):-)
 
Witam
Lubiczanko juz troche w lepszej formie , dzis w pracy ok, jeszcze jutro i wolne ufff
Pauletta to ptaszki zaznały wolnosci po ciemku hihi
pogoda dzis do D caly dzien a teraz sie przejasnia, a mialam nadzieje ze posiedze na kanapie pol dnia a tu juz Oli wola żeby na plac zabaw isc bo słonce jest:/ Może ktoś chetny mnie odwiedzic:))?
 
reklama
Madbebe-mam nadzieję,że w zimie tak zostanie:)))
Tichonek-ja już na suwaczki nie patrzę żeby nie widzieć jak te dni lecą-naprawdę jak przez palce:(((
Kamcia-ja chętna,ale niestety u nas pogody za grosz:/
Właśnie się dowiedziałam,że moja siostrzyczka miała wypadek w Krakowie:(((Była na szkoleniu-jej szefowa jest w szpitalu:((((((((((((ona chyba ma nogę złamaną....
 
Ostatnia edycja:
Do góry