reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No ja prowadzę dom otwarty :-) i to się też moich ptaszorów tyczy :tak: klatkę mają non stop otwartą ale jeszcze nie często z niej wylatują ze dwa razy się spłoszyły i poleciały na górę i nie wiedziały jak wrócić to z klatką po schodach biegałam żeby sobie wlazły :sorry2:a tak to tylko w kuchni lub obrębie klatki ;-) no ale musze dać im troszkę czasu na oswojenie się z nowym domkiem i nowymi osobami mam nadzieję że za jakiś czas będzie git i się nie będą bały ;-):-)
A mi się przypomniało o czym chciałąm napisać :-) co do ogrzewania to ja dwa dni temu odkręciłam jeden grzejnik w kuchni i grzeje się tylko wtedy kiedy woda jest grzana ;-) czyli z reguły w nocy kiedy P zmywa ( tak,tak w nocy :dry: ok 1-2 :sorry2:) no i przed wieczornymi kąpielami i po a w domu ciepluteńko :tak: i to tak jest włączane na ok 30 min. ;-)
eee napisałam ten post godzinę temu i zapomniałam zatwierdzić muszę zmykać teściowie dzwonią :-p

Ojoj lubiczanka zdrówka dla siostry szczęście że nic gorzej się nei stało:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!!!!
Pewnie mnie nie pamiętacie. Pojawiłam się kilka m-cy temu, ale prawie się nie odzywałam.
Dziś zmotywowała mnie jedna z forumowiczek - Małgosia, którą miałam przyjemność poznać.
Dawno nie spotkałam tak energicznej i miłej osoby.
Przy okazji chcę podziękować dwóm Małgosiom za ciuszki, które są super!!!!
Dzięki dziewczyny.

Jeśli pozwolicie będę zaglądać do Was, jeśli czas mi pozwoli.
Przy okazji pozdrawiam Gastone i Justysie.
 
Dzięki Dziewczynki-kurczę martwię się,bo nie ma żadnych wieści...odkąd ją zabrali cisza:(((
Nonic-idę,boMłody zaczyna się kręcić...dobranoc
 
Hej!
Melduje ze zyje.
U nas ok.
Wczoraj w koncu bylam z mlodym na bilansie na 18m,maja mi przeslac dokumenty Szymka do Carlow;-)
Z mlodym wsio ok...pokazywal Pani w ksiazeczce psakota i osla...a zarazem nasladowal je....na odchodne podal jej reke a pozniej podniosl do gory i powiedzial bay:-D;-).
Dzis zas samochod sprzatalam bo na sprzedaz wystwaiony.
Moze ktoras chetna????

Lece na dol do malza mojego bo nie dawno wrocil od kolegi i juz mnie wola.
Jutro zajrze.
 
Lubiczanko,ale jak to nie ma wiadomości? Wiecie który to szpital? Jeśli tak to dzwońcie do szpitala a tam powiedzą Wam o stanie chorej.
Mam nadzieję,że siostra nawet złamanej nogi nie ma i jest cała i zdrowa.

przylazłam potruc wam trochę.Zostało dwa dni do końca akcji,kibic Wisły niebezpiecznie zbliża się do nas,tak więc mysz w łapę i klikac dobre kobiety:
TWOJE PUDEŁKO
 
Aga_Natalia jak miło Cię widziec tu :-p a rozgość się :tak: dzięki dzięki za tak ciepłe słowa:zawstydzona/y: a powiem Ci,ze niektórzy zamiast energiczna i miła :dry: mówią "ładnie szurnięta" :happy2::-D ale nie gadam z nimi juz pozniej:-D:-D dojechaliście bez problemów? Ucałuj te swoje szkraby;-)

lubiczanko (emotka z wielkim hugiem) ....bo co ja mogę napisać- 3mam kciuki oby wszytsko dobrze się skończyło...



piję pokrzywę- ktoś chętny ? :happy2:
 
reklama
Do góry