reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam.

Eeee tam pizga zaraz.piękne słoneczko i na bank będzie ciepło w południe.

Ja wczoraj porobiłam porządki w Mateuszka ciuchach,zresztą nie tylko w jego szafie bo i w Antkowej również,Matt dostał sporo po bracie a u brata teraz pustki.I znowu trzeba na zakupy.A kupowaliśmy Antkowi kilka par spodni jakieś 2-3 tygodnie temu i już za wąskie w pasie :szok:

No dziś będę sprzątała dół i kontynuowała poszukiwania dowodu osobistego,gdzieś go zapodziałam i nie wiem gdzie,a w polsce chciałam sobie otworzyc konto w wbk i teraz bez dowodu nie otworzę :-:)angry:

Sandrulińska ale fajno.widac ekscytacje i szczęście :cool2::-):-)

asieńko kto robił torta? jest mega! :szok::-):-)



czy wam też pokazuje,że ostatni post napisany na wątku jest przez wilwię wczoraj o 22:18 ? :baffled::confused:
 
Ostatnia edycja:
siemano

Asienka_r...wszystkieo najlepszego dla corci..z okazji pierwzych urodzinke..:)
a torck przepiekny :)

u nas slonko wychodzi i znika ale mam nadzieje za ladny dzien bo chce z dzieciarnia popoludniu wybrac sie na kasztany :)

ale ma lenia ...przez wielkie LLLLLLLLLL...ahaha

najchetniej polozylabym sie i spala..chyba jakas deprecha jesienna mnie dopada czy co...a jak nie deprecha to napewno niemoc i lenistwo..haha
 
sie witam!
moja Wikta sypia strrrasznie zle.Budzi sie co chwile doslownie.Musze ja odstawic do lozeczka w koncu,ale najpierw trza od cyca zaczac odzwyczajac co nie jest proste.Tym bardziej ze w dzien tez sama nie zasnie:no::baffled:Eh:dry:Poza tym chyba jakies przeziebienie ja dopada po tej zmianie klimatu;albo na zeby-sama nie wiem.Lekki katarek,pokaszluje co chwile(choc to taki plytki kaszelek) i jakas taka charczaca jak ssie cyca:baffled:Myslicie ze mam jej cos dac?Jakis syrop na klaszel czy cos?Czy moze sie wstrzymac?:sorry2::confused:
asienko-jaaaaki tort wypasiony!sama robilas?Ja nie wiem jak sie ogarne ze wszystkim:no:
wilwia-tulam,pewnie tesknisz za siostra:-(lekkiego zabkowania Tobiemu!
sandrulinska-szybkiej przeprowadzki!Fajnie ze wreszcie sami,co?:-)
anineczko-powodzenia w poszukiwaniach!Moj maz dzisiaj rano portfela szukal,a tam wszystko:baffled:Na jego szczescie znalazl...;-)
Kurcze mam tyle roboty w domu,a z tym zbojem nie ma jak..:shocked2::baffled:
Milego dnia!
 

a wy robiliście roczek w Ie??

no a gdzie??? hihi:-)

asieńko kto robił torta? jest mega! :szok::biggrin2::biggrin2:



czy wam też pokazuje,że ostatni post napisany na wątku jest przez wilwię wczoraj o 22:18 ? :baffled::confused:

Tort zamawiany w naszej lokalnej cukierni, czyt. Spar:-D:cool2:, pieczony przez Polaków koszt. 18,99, ten jest średni 10 tak zwana, bita śmietana i świeże owoce kiwi i truskawki. O wrażenia smakowe pytajcie Tichonka:-p, bo ja nie będę zachwalać:-p

No mi też tak pokazuje:baffled::confused:

U mnie jedno pranko rozwieszone, drugie się kręci. Pogoda taka sobie, ale chłodno
 
Kasiuleczka gratulacje zdania czesci teoretycznej.praktyczna pewnie tez bez problemu zdasz:tak:To kiedy ruszasz w trase:-)

Wilwia jak tylko jakiegos autka sie dorobie.... oby jak najszybciej

Anineczko faktycznie cos dziwnego sie dzieje bo u mnie tez wilwia byla jako ostatnia i myslalam ze nikt od wczoraj nie pisze, no i widze podwojne posty!

Asienko no ten torcik smakowicie wyglada i wyglada na veryyyyy big no i w miare tani moim zdaniem bo na pierwsze urodzinki mlodej tez kupowalismy tort i placilismy 30E a w smaku to nie byl zaspecjalny, wiec teraz to chyba sama zrobie tylko musze jakies przepisy znalexc
 
Ostatnia edycja:
Kurcze a ja myślałam że tu godz 10 i się nic nie dzieje bo ostatni post u mnie to wilwii z wczoraj wieczór tak jak u Ciebie anineczko :tak:
No a tak w ogóle to Hejoo:-) Zuza właśnie poszła na drzemkę Wiktor ogląda bajki a dom wypełnił mi zapach świeżo upieczonego bydyniowca :-) ma któraś ochotę??:-p
Asieńko super tort :tak:
madbebe po pierwsze zdrówka dla małej :tak: po drugie ja bym się z syropem wstrzymała czyść nosek i daj witaminy ...bo to chyba póki co jest jeszcze kataralny kaszel :sorry2:
Sandrulinska sprawnej i szybkiej przeprowadzki życzę ;-)
Kurde coś mi się ajrisz tv zrypała :dry: chyba antena się poluzowała czy cuś :dry: mam tylko kilka programów większość kratkuje a niektóre to tylko czarna plansza :angry: a rano moje seriale lecą:angry:
 
reklama
Do góry