reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

jakiś błąd jest faktycznie,ale myślę,ze admini już pracują nad nim.

Ja by się nie denerwowac,że posty mi się nie wysyłają odczekam aż ten błąd się naprawi.
Teraz lecę szukac dowodu :baffled:
 
reklama
Ja juz sie mezem nacieszylam :-)

madbebe ja bym cos dala lagodzacego na gardelko typu syropek z cebulki czy prawoslazowy,bo napewno ja drapie, bo katar splywa, plus jakies witaminki na wzmocnienie.

wilwia nacieszylam sie juz nacieszylam he, a Ty mi sie tam nie smutkaj, bo zaraz wpadnie cie pocieszyc :-) Zwlaszcza w taki WIELKI dla Ciebie dzien!!
 
Ostatnia edycja:
Witam
kurczaku-od rana nie mogłam wejść na forum:((((
Kasiuleczko-gratuluję!!!Ale żeby się tak nie zdradzić;))))
Pauletta-śliczne ptaszynki.cieszę się,że wreszcie sa:)))
Asieńko-super,że imprezka się udała-a torcisko-prześliczne-będę miała kompleksy ze swoim:(
Renni-ja też tak chcę...Tylko nie ma z kim:(
Madbebe-cieszę się,że się Wam wakacje udały-zazdroszczę-zwłaszcza kiedy zerkam za okno:/i OCZYWIŚCIE BUZIAK DLA vIKUSI-SIĘ NICH TAK NIE MĘCZY
Monidan-przepraszam ,że dopiero dziś,ale duuuużo miłości i wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy:)
A ja z nudów wyszukuję ofert na przyszłe wakacje i tak sobie myślę,że w związku z tym,że w tym roku Święta w pl znowu odpadają to może gdzie indziej się wybierzemy z familią...Póki co Portugalia wychodzi przyzwoicie cenowo...ALE RACZEJ SYLWESTROWO...ZOBACZYMY.kTOŚ SIĘ DOŁĄCZA????
 
Hey :-)

Wilwio kochana Wszystkiego Najlepszego!!!
Spełnienia marzen, aby wszystko pomyślnie sie ułozyło i żebyś mogła zacząć planowac drugiego bejbika :-)
Mixed_Flowers_and_a_Bear.jpg


Madbebe posmaruj mała snuffle baby, a z syropem sie na razie wstrzymaj

Kasiuleczka[/B ach ty nic sie nie chwaliłas ze prawko robisz :-),super, gratulacje zdania testów

Asiensko, jaki rozmair tego tortu, bo on wyglada na oooogroomny!!!!!!!!!!!!!

Eryś w szkole, Emma w łózeczku, ale nie śpi, a ja robie pomidorówke na kostkach rosołowych domowej roboty, ciekawe jak wyjdzie ;-)
Miłego dnia wszystkim

edit: moj post zamienił sie w post widmo, niby jest a nie widac go, hmm ciekawe
o juz jest :-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka Kobitki,

Wszystkiego najlepszego z okazji 1szych urodzinek dla Ani!!!!!!Zdrowka i samych wspanialosci w zyciu :) Tort extra!!!!Jesli go Asiu pieklas to wielkie uznanie dla Ciebie!!!!Zycze milego dnia.
Larcia jak tam szczesliwa???Pewnie tak hihihi
Madbebe zdrowka malutkiej.Ps. dzwonilam jeden dzien do Zgaguli, mowila, ze wszystko u niej i u dzieci ok. Jest tylko po prostu busy. Miala wleciec, ale musialo jej cos wypasc. Wiem tylko tyle :)
Anineczko ja tez widze posta Wilwi o 22.18 czy cos jest nie wporzadku?
Sandruliska zawsze chcialam juz Ci powiedziec, ze Jacykow byl strasznie zachwycony Twoja fotka. Gadal i gadal i mysle, ze gdyby tylko to od niego zalezalo pewnie bys byla nr 1. Ciuchy byly kupione tutaj czy w Polsce?
Kamcia Galway ty pewnie sie szykujesz na podboj Espanol??Zycze sloneczka i wypoczynku. Ale zazdroszcze!!!!!
Wilwia glowa do gory!! a i wszystkiego naj naj z okazji urodzinek.

A ja gotuje kalafiorkowa zupke, moja ulubiona i pisze do Was,maluszek moj spi pewnie juz niedlugo bo cos ostatnio obrazila sie na spanie w lozeczku po poludniu. a ja zaraz lece sie pouczyc, mam nadzieje, ze zdaze hihih buzka
a jutro lekarz, w srode okulista i juz widze to czekanie z tym Mollaczkiem. Makabra nikomu nie polecam!!!!ale najwazniejsze ze wszystko ok.
dobra spadam. milego dnia dziewczyny
 
Hello Dziewczynki
Melduje, ze jestem, zyje i mam sie dobrze:-)
Jakos nie mam natchnienia a jak juz sie znajdzie, to nie mam czasu- i na odwrot!!!
Wieczorem (jak znajde czas:-D) postaram sie cos wiecej skrobnac...
Pozdrowionka i milego dnia
 
Witam:-)
wiesienko-dokladnie tak, inaczej by czlowiek zwariowal.:-D
sandrulinska-to juz jutro???!!! Ale super!:tak::tak: Nareszcie bedziecie wolni!!!!! Jupppii!
Lubiczanko-chetnie bym sie z Toba wybrala, tylko ta odleglosc. :-:)-:)-:)-:)-(
asienko-torcik wygladal bardzo ladnie.
anineczko-mam nadzieje, ze znajdziesz szybko dowodzik.
ladyzgago- Ty bez natchnienia??? Cos mi tu nie pasi! Jak tam Twoje skarby?

U nas sliczna pogoda za oknem zaraz wybywamy na spacer.
 
Ostatnia edycja:
Bry z południa:-)
Przede wszystkim Asienko dziękujemy za wczorajsze urodzinki:tak:Tort pierwsza klasa,był pyszny duży i tani już mężowi zapowiedziałam,że na moje urodziny wie gdzie za tortem uderzać:-DAnusia taka malusia i tak pięknie chodzi,normalnie taka laleczka porcelanowa:happy2:A jak ślicznie w swoim prezencie wyglądała:-D:-D
Wilwia Wszystkiego naj z okazji urodzin!
happy-birthday-cake.jpg

Zgaguś dla Juleczka buziak na 2 miesiączki:tak:
Lubiczanko czy byłabyś tak miła i zerknęła na wątek:kupię,sprzedam...przeczytała moje posty i ms.marple i się do nich ustosunkowała?:sorry2:
A mnie dziś rano Margaritta z małżonkiem zaszczyciła swoją obecnością:-)Krótko,szybko ale intensywnie:-DAle testem z II zdążyłam się pochwalić:happy2:
Idę pranie rozwiesić bo dzień piękny..
 
reklama
Tichonku a to fajnie, że nie było najgorzej:-), dzisiaj w wózeczku wozi kubeczek z piciem hihi:-D:tak:, ale potem pójdziemy do parku to sobie pojeździ. Od rana szaleje w nowych zabawkach

Piękne słoneczko wyszło, aż miło
 
Do góry