reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam dziewczynki!

anineczko - my tez mamy cyfre, ale wszystkie kanaly polsatu od wczoraj nie chodza. W spisie programow polsat nadal istnieje wiec mam nadzieje, ze to problemy techniczne.

Lece do Nati bo jakas taka dzis nie w sosie jest.
Milej soboty.
 
reklama
Tichonku przyjmij i ode mnie szczere i ogromne gratulacje! :-):-):-)
Zdrowej i spokojnej ciąży ci życzę:-)

Teraz czekamy na wieści od Anineczki, fingers crossed:-)!!!

My też mamy już 8 ząbków, tak więc dobrze wiem, przez co przechodziła ostatnio Asienka z Anią.
Matti raczkuje na całego, śmiga po całym domku, mały pędziwatr, nabiegam się za nim, a co taki fitness synuś mamie funduje;-). Trzymany za rączki pięknie już tupta.
Za to jedzenie, ubieranie, zmiana pieluchy, to przecież taaaka strata czasu, no i gonię gołą uciekającą pupę:-D:-D:-D. Poza tym obiadki sa beeee, ale jest postęp, polubiłem chlebek z masełkiem;-).

Podczytuję Was dziewczynki od czasu do czasu, nie jestem za bardzo na bieżąco niestety, ale od 10,5 miesiąca zajmuję się moim królewiczem sama i w dodatku chyba mam jakiś kryzys macierzyństwa ostatnio...:zawstydzona/y:

Miłego weekendu:-)
 
rENNI-A JA MAM CYFROWY POLSAT I DZIAŁA-WSZYSTKO:)))
AsienkoM-super,że dzieciątko już jest wyczuwalne-a właściwie jego ruchy-niezapomniane chwile dla Ciebie:)
Asieńko-brawo dla Anusi-może teraz Mamusi da odetchnąć
 
hej dziewczyny!
dzizas tu za monitor sluzy 32 calowy tv,co najmniej,takze ciezko mi cokolwiek ogarnac:-DJest bosko!Cieplutenko i w ogole:tak::-)Ja tu zostaje;-)
Nie czytam bo wiadomo,ale jedno mi sie w oczy rzucilo i zaskoczona nie jestem;-)
Tichonku-ogoromnie gratuluje i duuuzo zdrowka Wam zycze
Kasiun80-jestesmy w Murcji
pozdrawiam Was cieplutko!
 
Lubiczanko chyba nie odpuści:-(, ależ mi jej szkoda, Nurofen nie pomógł po raz pierwszy, Paarcetamol w czopku poszedł w ruch. Nie wiem, czy to następne idą, czy te dwójki jej jeszcze dokuczają

Madbebe ależ Ci zazdroszczę, dobrego odpoczywania:-)
 
hej!
ja mam cyfrowy polsat i wsio dziala.......
pauletta:-D:-D:-D
tichonewk alez mi sie mordka cieszy :tak::-)
u nas tez pada....do lidla chcialam isc ale nie wiem czy pojde:no:wkurza mnie ta pogoda
 
Hejka
A tu też Ci pogratuluję Tichonek! W końcu tak niecierpliwie czekałaś..:happy:
Dzięki;-)

Mieszkam na południu Irlandii a dokładnie Lismore to takie malutkie miasteczko z pięknym zamkiem:tak:
Malauka - to my chyba mamy do siebie najbliżej z foremek ;-)
Jo_asik - dobrze zrozumiałam..że od urodzenia syna zajmujesz się nim sama?


Patrykjuż kilka razy zrobił kilka kroczków ale uparcie chodzi za rączkę..:-D a wczoraj znalazłam klucze w śmietniku :szok: polubił niestety ten przedmiot..muszę cos wykombinować by nie widział śmietnika..;-)
 
Renni a próbowałaś przeinstalowac dekoder? Bo o tym wspominają na www.Ja jeszcze tego nie zrobiłam,bo nie mogę znaleźc pilota :-D

Moje dziecko wczoraj przyniosło ze szkoły kartkę z wpisem "Have a happy Yom Kippur" :eek::eek: żydowskie święto pojednania...m się śmieje,że niedługo przyjdzie ze szkoły z pejsami :sorry:

Joann śmietnik to bardzo ciekawa zabawka :-D zamknij na klucz w szafce :-D

dobra,lece sprzątac bo dziś gosci mamy :tak:
 
reklama
anineczko- nie ale sprobuje, dzieki.
lubiczanko, ewelcia- chodzilo mi czy na cyfrze + polsat dziala. Bo ostatnio wlaczyli nam pare extra kanalow polsatu, ale cos sie stalo i od wczoraj ich nie odbieramy.

A my z Nati ogladalysmy szreka na tvn i teraz po glowie chodzi mi ta piosenka.
Posluchajcie.

http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM

a to jest chyba orginalna wersja
http://www.youtube.com/watch?v=mmbQEQltOwM
 
Ostatnia edycja:
Do góry