reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hehe misia no nie koniecznie słoniami:-p
ja tam nie narzekałam na wygląd w 1 ciąży... hihi tylko 7 kg do przodu a brzuch dopiero od 8 msc:rofl2:

wogóle moja mała dzisiaj weszła sobie do kuchni bo niedomknęłam drzwi...a po kucni mało chodzi bo są płytki , więc jej nie puszczam...
a ona sobie chciała pójść do szafki i jak ruszyła od drzwi do tej szafki i na samym końcu się poślizgnęła na tych płytkach w skarpetuszkach i poleciała do przodu to uderzyła główką w szafkę:-(
na szczęście nie w kant i nie ma dużego guza tylko lekko czerwone:sorry:
poza tym jeśli o mnie chodzi to cały czas chora... dzisiaj strasznie ze mnie leciało , aż się przebierałam... mam nadzieję że wyzdrowieję jak najszybciej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejoo z wieczora :-) My siedzimy sobie z drozdusią gadamy chłopaki piją drinki i galę oglądają a dzieciarnia nasza kochana śpi ;-)
Marta co ja robię żeby miec humor??? hmmm pomyślmy ...nie mam żelaznego pogięcia :-D:-D jakoś jak wstanę tak bardzo wcześnie i się rozbudzę to jakiegoś połera dostaje :tak: ale dzisiaj humorek szybko mi się spsuł :no: bo o 8:30 wyłączyli mi prąd jakaś awaria i całe osiedle nie miało :sorry: włączyli dopiero p o4 godzinach a ja już zdążyłam rosołek wstawić i ciasto przygotować a tu jedna wielka D***A jak wrócił prąd to akurat Drozdusia przyjechała :sorry: no ale ogarnęło się wszystko i gra dobra zmykam Dobranoc :-)
 
Dzień dobry
VikaMciaG-zdrowiej nam kochana-teraz nie wskazane jest osłabienie organizmu...a dla Vikuni buziak w ból:)
Pauletta-ależ Ci dobrze-dlaczego do mnie nikt na noc nie chce przyjechać,co?????????
Misia-no-Ty też nie szalej z niejedzeniem-następnym razem choć po drodze do pracy się w coś zaopatrz!!!(to była bura;))
Anineczko-podejrzewam,że intensywnie spędzacie weekend,że się nie odzywasz-albo kogoś gościcie,albo sami pojechaliście gdzieś:)))
Monidan-w tym odcinku widziałam tylko jego występ-baaaajeczny:))))
Wilwia-łoj znam ja ten ból-6 dni w tygodniu w pracy-co gorsze właśnie od popołudnia do nocy...Brrr-jak sobie przypomnę to mnie trzęsie-zero życia rodzinnego,towarzyskiego-nic:(((Mam nadzieję,że jednak u Ciebie nie jest tak zle-czy tylko u nich w domku???
no i zmykam-czas Dawidka budzić...za jakieś 5minut;)))
 
Bry:-)
Mój syn dziś nie zechciał pospać dłużej jak do 7:30:dry:i niestety musiałam wyleźć z niedzielnych pieleszy:sorry2:Do mamy już zadzwoniłam,Radek śniadanie wciągnął,mąż śpi,ja kawkę kończę i głoda czuję:baffled:
Na 12-tą jedziemy do polskiej przychodni na bilans,muszę przy okazji spytać o Radka siusiaka bo mi się nie podoba:no:Tak mnie pani doktor chwaliła za odciąganie już jak Radek miał rok a teraz wydaje mi się,że ma stulejkę:-(
Miłej niedzieli..
 
hello
nooo i niedziela... a pogoda masakryczna leje i leje...:wściekła/y:
i my rowniez zamiast sobie pospac to mloda obudzila sie przed 7 i stwierdzila ze ja brzuszek boli, wiec poszla walnela kupala na kibelek;-)i bylo lepiej, pewnie jakiegos skretu jelit dostala, polozyla sie z nami do lozka , i sobie tak lezala powiercila sie troche przez co ja nie moglam zmruzyc oka no i zrobila sie 8, dziecie stwierdzilo ze trzeba wstawac bo juz nie jest ciemno na dworze;-). Tak wiec my juz po sniadanku tzn ja, a mala tylko kesika chleba ugryzla:confused: no i kaczora donalda ogladamy oj joj joj te bajke za mlodu ogladalam hi hi, noooo a M sie byczy nadal w lozku :dry:
Widze ze tu duzoogo ruchu nie ma pewnie wiekszosc z Was spedza wekkendzik z drugimi polowkami.
milej niedzielii:happy2:
 
hej!
ja byłam w czwartek z antoniuszem u gp bo nie czułam jajuszek jego w woreczkach:dry:
ale okazało sie ze naszczescie tam są a ja znowu spanikowałam:sorry2:
Tichonku a kiedy powinno się zacząć odciągać tą skórke i jak?:sorry2::confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sandrulińska ja odciągałam od urodzenia:sorry2:No jak by Ci to powiedzieć....Obejmujesz na główce członka dwoma palcami i ściągasz skórkę w dół,tak,żeby napletek się pokazał:tak:Tak jakbyś...:baffled:Dziecku chciała dobrze zrobić:baffled:Wiem,jak to brzmi,ale tak to się robi:baffled:Z tym,że ściągasz raz w dół i wystarczy:tak:Najlepiej w kąpieli,bo mniejszy dyskomfort dziecko czuje:tak:
U Radka zauważyłam,że z jednej strony skórka jest przyrośnięta do napletka i nie da się go całego pokazać:sorry2: i to właśnie jest stulejka,moim zdaniem:sorry2:
 
kurde:szok: j jeszcze ani razu mu jej nie sciągałam a już ma półótora roku:sorry2: dziś w kąpieli spróbuje, bo właśnie wiedziałam, ze trzeba to robic , ale jezuuuuuuuuuuuuusiczku jak , żeby krzywdy nie zrobić przecież to taki mały sprzęcik:sorry2:
 
reklama
Dzien Doberek wszystkim:-)
Ja mykam do pracy zaraz i tak pedem wpadlam bo czasu mi wziaz brakuje:sorry2: Kawke musze jeszcze strzelic bo pogoda dobija a i syncio nie dal mami pospac choc wczoraj poszedl nieprzyzwoicie pozno spac:sorry2::zawstydzona/y:

Tichonek ogromne gratulacje takie niusy hoho:-D:-D:-D:-D:-D. Zycze ksiazkowej ciazy i dobrego samopoczucia. Widac marzenia sie spelniaja:happy2: i jak szybciutko;-)

Misia - co ja tu czytam ty nic wczoraj caly dzien nie jadlas:baffled: oj dbaj o siebie i fasolke i kanapeczki do szkoly szykuj:-p

Vikamcia - jak Viki dzis sie czuje po wczorajszym upadku. Pewnie groznie to wygladalo. Asz te dzieciaczki trzeba mic oczy dookola glowy:tak::happy2:

Wilwia widze ze masz lekkie poczucie winy i ciezko ci na serduszku. Rozumiem ze ci zle jak pomyslisz ze ty tu a T dam w domku a ciebie obok nie ma:-(. Glowa do gory wszystko sie ulozy:tak::-)

Kasiuleczka - Kaczor Donald powiadasz. Moj Wiktor całymi dniami albo Kaczora albo wiewiorki oglada. Brrrr czasem ma juz dosc

Oki uciekam bo czas szybko biegnie a ja nie ubrana i nie umalowana, a i kawka nie ruszona.

Milego dnia dziewczynki i oby chociaz nie padalo, o slonku to nawet nie wspomne:-p:-D:-D
 
Do góry