reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hey girls :-)

Ja dopiero teraz na kompie

Tichonku ogromne gratulacje!!!!!!!!!!! i życzę ci dziewczynki :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
ale musisz byc w euforii, cieszę sie bardzo ze tak szybko wam sie udalo :tak:

ale pogoda, a moj M se wymyslil ze założy pokrowce do auta, tą dosłana część na tylna kanape , gorszej pogody wybrac nie mogł :crazy:

Barszczyk zrobiłam, rybka na parze sie robi
Miłego po południa

Madbebe udanego wypoczynku
 
reklama
:-):-):-)
My byliśmy na zakupach w Lidlu,zaraz będziemy obiadek wciągać i jeszcze mamy do obskoczenia polski sklep i może TK Maxx bo jakaś kurtka na jesień by mi się przydała:tak:
Dziękuję raz jeszcze wszystkim,moje szczęście nie ma granic:-)Cały czas myślę o tym i tylko przez to nakupiłam nie to co chiałam w sklepie albo podwójnie:-D:-D:-DAle co tam!
Test leży w kuchni i ciągle na niego zaglądam bo nadal nie mogę uwierzyć:-)
Dziękuję za życzenia córeczki,jasne,że bym chciała,ale gdzie ja bym upchnęła te wszystkie cukierkowe ubranka?:szok::-D:-D:-D
Będzie co ma być:tak:Jak chłopczyk to będzie miał Radek z kim w piłę grać,jak dziewczynka to wlezie pewnie mojemu P na głowę i będzie rządzić:-D
 
hej dziewczyny!
dzizas tu za monitor sluzy 32 calowy tv,co najmniej,takze ciezko mi cokolwiek ogarnac:-DJest bosko!Cieplutenko i w ogole:tak::-)Ja tu zostaje;-)
Nie czytam bo wiadomo,ale jedno mi sie w oczy rzucilo i zaskoczona nie jestem;-)
Tichonku-ogoromnie gratuluje i duuuzo zdrowka Wam zycze
Kasiun80-jestesmy w Murcji
pozdrawiam Was cieplutko!

Hej Kobitki,
Madbebe ale Ci zazdroszcze. Murcia fajna, cieplo, czerwoan ziemia i ta goraczka.Oj chcialabym sie tam znalezc. Wygrzewaj sie ladnie w sloneczku i baw sie dobrze. Zycze Ci sloneczka,sloneczka i jeszcze raz sloneczka. Ja tez chce :( hhihihih

A my wlasnie wrocilysmy z moja Molluska z Galway z zakupkow. Udaly sie wysmienicie. Usmialam sie z mojego brzdaca jak nigdy. Ale z niej sie aparatka robi hahah Uciekala, biegala miedzy regalami i sie kryla, bo to taka nasza zabawa albo wynosila ze sklepu rzecz kt jej sie spodobalo, no i bez placenia a ja za nia i oddawac wszystko i tak wkolko. Pogoda niezla. MOj brzdac padl w samochodzie i do teraz tam nynya a ja mam fachowca bo piec grzewczy nam sie zepsul. mam nadzieje ze uda sie dzisiaj naprawic.
Milego dnia dziewczynki papa
 
Hejka

Jo_asik - dobrze zrozumiałam..że od urodzenia syna zajmujesz się nim sama?


Patrykjuż kilka razy zrobił kilka kroczków ale uparcie chodzi za rączkę..:-D a wczoraj znalazłam klucze w śmietniku :szok: polubił niestety ten przedmiot..muszę cos wykombinować by nie widział śmietnika..;-)

Joann... nie, oh my god, nie, nie, źle się wyraziłam albo za mało precyzyjnie:sorry: nie jestem samotną mamą, jeśli to przyszło ci na myśl.
Moja druga połowa pomaga mi ile tylko może, ale w naszym teamie, to on pracuje, a ja póki co wychowuję.
Chodziło mi jedynie o brak pomocy ze strony babci itd. Nie złożyło się jakoś po prostu. Od początku radzimy sobie z mężem sami:-).
Ale bycie mamą jest równie wspaniałe, jak i trudne - czasami oczywiście - i jeszcze ta pogoda dzisiaj, kompletnie nie nastraja.
Zaryzykowałam spacer i wróciłam cała mokra:wściekła/y:.
 
Madbebe - osz jak ja ci zazdroszczę... szczególnie tego słoneczka. wypoczywaj i łap słońce za nas wszystkich ;)
Asieńko - łączę się z tobą w cierpieniu z powodu ząbków - u nas właśnie wszystkie trójki się pchają;/ już je widać pod skórą, więc czekam na koniec jak na zbawienie - w dzień ok, ale nocki takie miaucząco-jęczące...
no i nie wiem, co miałam jeszcze napisać :)
spokojnej nocki
 
Czesc mamunie:-)
Tichonek no to jeszcze ja przesylam ogromne gratulacje!!!
Strasznie sie ciesze,tak sie martwilas,obawialas,wyczekiwalas@ a tu dzidzia sie zagniezdzila:tak:
A ja jestem w pracy-dzisiaj nocka.W domu mam meza,gosci i mojego synusia a ja tu.Jakos tak mi smutno_Ostatnio mam jakiegos dola,ze ja tu z "obcymi"dziecmi a moj synek w domku zasypia beze mnie.Co prawda jest pod opieka tatusia,ale nadal jakos tak mi ciezko:-(NA szczescie jutro wolne to spedzimy rodzinnie niedziele,pomijajac 3 godziny kiedy moj K musi isc do pracy.Ide poczytac ksiazke i mam nadzieje,ze szybko mi tu zleci...
 
reklama
Ciao!

Czizas....jeden dzien mialam od BB offa i normalnie juz musialo mnie ominac takie BUMMM!!!

Tichoneczku - z calego serca gratuluje wymarzonego bobasinka!!! Bardzo sie ciesze. Moge sobie wyobrazic jaka jestes szczesliwa:-) No to bedziemy razem sloniami:-D

No a ja dzis w szkole caly dzien bo po lekcjach jeszcze Rada Pedagogiczna. POniewaz nie mielismy w lodowce rano NIC wiec zjadlam tylko cini minis a potem juz nicccccc przez caly dzien. O boze...ja myslalam,ze zemdleje. Do domu dojechalam dopiero na 17 i naprawde czarno mialam przed oczami...tragedia!:-( ehh z tym jedzeniem....

No ale dzien byl mily, dzieciaki sie sprawowaly:-) Alencjusz zdecydowanie jest grzeczniejszy z Aaronem, na tyle,ze wrocilam i zastalam wysprzatany domek, kuchnie, wymopowane podlogi.....wyszlam na nieroba,bo ja nigdy nie daje rady, no ale A twierdzil,ze Al wogole nie marudzil....moze ja sie powinnam z nim zamienic!:eek:
No a jutro A idzie na kurs calodzienny wiec bedzie super rodzinna niedziela...:sorry:
Andzia mi narobila smaka a golabki i zakupilam kapuche...jutro bede dzialac!!
 
Do góry