reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Marta wszystko jest możliwe,nawet i czwórki u Szyma,czemu nie?Mój Radek w jego wieku miał już 9 zębów:tak:Fakt,że nie czwórki ale sama ilość brzmi dumnie:-D
Lubiczanko,Kasiun dzięki za optymistyczne podejście do tematu mojej i Anineczki ciąży:happy:Mam nadzieję,że wiecie co mówicie:sorry2::-D
Kasiun,parę dni temu napisałam posta do Ciebie odnośnie odpisywania na czyjeś posty,tzn.tak,żebyś nie musiała notatek robić:-DPrzeoczyłaś?Jak tak to napiszę jeszcze raz:tak:

...Czekaj,bo znalazłam: https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/mamy-z-irlandii-1455/index3063.html#post5974592
 
Ostatnia edycja:
hej kobitki mnie tam sie tez nic nie chce (he he ale to nie nowosc):-D:-D
Dzis od rana siedze przy kompie i foty pomniejszam ehhh co by powysylac, wiec dziewczynki jesli chcecie to podawajcie swoje maile( tyczy sie to Kasiun80, Agusiek, Wilwi,Miski, Frog, Larci)to powysylam Wam po kilka foteczek z Amandowej imprezy:-ptylko czekac cierpliwie bo ja czasem mam opóxniony zaplon:laugh2::laugh2::happy:

Dzis ochota mnie naszla na rosolek ale na zoladkach wiec zaraz lece obierac warzywka(szczegol ze M pewnie jesc nie bedzie bo on takiego miesiwa nie jada- no nic bedzie wpieprzal kotleta 3 dzien z rzedu hi hi)

Didi trzymam kciuki
Tichonku, Anineczko tez trzymam kciukasy za powodzenie akcji "fasolkowej"
 
Hej Laski!:-)

misia-Nati sypia w swoim lozku od jakiegos roku, czyli jak miala rok i dwa miechy.
didi- trzymam kciuki.
crazygirl-powodzenia w PL!
anineczko,tichonku- mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziecie mialy swoje upragnione fasoleczki!:tak:
anineczko-wspolczuje Ci strasznie straty babci.
A jesli chodzi o polsat to ja tez ostatnio skakalam z radosci!
wolfia-wszystkiego naj!

U nas po staremu, obiad juz zrobiony, pranko sie suszy, jeszcze tylko lazienke musze ogarnac i na zakupy pojechac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry