reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam sie
Mnie tez cos łamie, ale nafaszerowałam sie bedzie good.
Musze chate ogarnąć, bo jutro znajomi sie zwalają na weekend i troche mi to nie na reke:/
Bo jest spotkanie z Wami:)
Potem ide do kosmetyczki na peeling, wypłata przyszła, i cos sie należy mi, a twarz to mam tragedie wiec przyda sie:)
Didi powiedzialam Ci że jeszcze troche praktyki, i sie w koncu uda:)
Miłego dnia, a raczej popołudniu
 
didi nie zalamuj sie, kolejnym razem sie uda. Tu nie jest latwo zdac, czepiaja sie wszystkiego na egzaminie, wiec nie ma co sie przejmowac. Musisz sie wyrobic, powodzenia nastepnym razem!

Znikam robic kolacyjke, bo dziecko dopomina sie drugiej kromki chleba :-)
 
hej a ja wlasnie usypiam mojego lobuza... ehhhh

wiec napisze co dzisiaj... bylam u lekarza z bolem brzucha i wszystkich mozliwych miesni z mysla ze to moze grypsko...
ale jednak nie :-(
lekarz wymacal mi brzuch... cos mial niezbyt wesola mine...sam spytal czy mnie czasem mikesnie nie bola...powiedzialam ze wlasnie tak
i wyslal mnie w poniedzialek na usg... czyli cos nie tak chyba.... :-:)-:)-(
mam nadzieje jednak ze nic sie nie dzieje i wszystko ok....


pozniej bylam z autem , ledwo podjezdzalam pod jakiekolwiek gorki... koles sprawdzil... no i zamowil nowe sprzeglo... naprawi 28 wrzesnia:baffled: a do tego czasu nie moge jezdzic:crazy:
ledwo nawet podjechalam pod moja ulice a to zadna wielka gorka... ale ayto nie uciaga , i nie ma mocy:baffled:
masakra jakas... jeszcze trzeba bedzie po weekendzie sprawdzic to drugie auto:baffled:
no i same wydatki...
 
Witam mamusie:-)
Moje dziecie spi wiec zanim wroci maz z pracy mam chwilke:tak:
Dzisiaj byl moj 3 dzien w pracy.Ogolnie nie jest zle,choc lawo tez nie jest-ale to poczatek wiec dam rade.Najwiekszy "problem"jest z Tobim,ktory jest bardzo zazdrosny o mala.Jak tylko biore ja na rece gdy placze to Tobi od razu tez sie pcha na kolana i zaczyna marudzic.Ale mysle,ze sie przyzwyczai,bo wczesniej mialam inne dzieci na rekach i nigdy nie bylo problemu.On ostatnio jest taki bardzo synus mamusi.Nawet z moja siostra nie chce zostac.Dzis musialam go zostawic na 2 godz to przez wiekszosc czasu sie zanosil a po moim powrocie nie chcial zejsc mi z rak i mocno tulil-mysle ze ma taki przejsciowy mamusiowaty okres:-)Dzis bylam tez zobaczyc jak dzieci zasypiaja itp...a jutro nocka-mam nadzieje bezproblemowa
Kasiuleczka to i ja poprosze o zdjecia wilwia@wp.pl
Kasiun napewno Cie odwiedze,jakis dzien wolny sie znajdzie to sie dogadamy;-)
Didi tulaski,nastepnym razem sie uda:tak:
 
Kurcze KaMcia- zeby bylo wszystko ok!! Trzymam kciuki. Az sama sie zaczelam martwic. Ja dopiero ide do lekarza za jakies 2 tyg ale czuje sie ok! Tylko duzoo jem....:(

Dobranoc dziewczeta!

Wilwia- szcun! Alex by leb chyba dostal w takiej sytuacji! Ten to juz wogole lezalby caly dzien ze mna na kanapie najlepiej!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze KaMcia- zeby bylo wszystko ok!! Trzymam kciuki. Az sama sie zaczelam martwic. Ja dopiero ide do lekarza za jakies 2 tyg ale czuje sie ok! Tylko duzoo jem....:(

!
dzieki.... ja sie strasznie martwie :-(
juz sie nie moge doczekac poniedzialku...

a jesc nie moge bo mi niedobrze....:baffled: i jak cos zjem to do kibelka:baffled:
chyba ze cos naprawde takiego wyszukanego:sorry2:
 
Do góry