reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczko a kiedy leciesz do pl skad i gdzie moze sie w samolocie spotkamy ....;-)

a lecimy 3 października około 22-23 z Cork :tak:
spotkamy się?

Joannn przepraszam,że nie odpisałam,ale się zapomniało.
miałam pisac o tym dlaczego psiaka nie chciałabym zostawiac u Ciebie.Otórz bałabym się o Patryka :tak::sorry::sorry:
Mila czasem jak się wkurzy to potrafi chapnąc,nie jakoś mocno,ale odcisk zębów widac na skórze.moje dzieci wiedzą,że jak jej będą dokuczac to ona ich skarci.są tego świadomi .Nie chciałabym Ci dodawac problemów,ty już masz wystarczająco dużo na głowie.Ale dzięki pięknie za ofertę.A papużkę to pomyślimy :-D

Lubiczanko nie byliśmy w Fort Lucan :no::no:
zmieniliśmy plany i teraz jeśli nadarzy się jakas okazja jeździmy do lasu :tak:
szukamy grzybów i jagód :tak::tak: jak narazie bezowocnie,ale jesteśmy pełni nadzieji,że sie w końcu znajdą :-D:-D
bo jagody są na bank tylko nie wiem gdzie :confused2: a i są trujące grzyby w lasach to i te dobre gdzieś muszą byc.
a no i jaki to super spacer dla dzieci i psa.
musze Antka przyzwyczaic do lasu bo on się nawet konarów boi :eek::eek::eek::szok:


dobra,lecę gotowac fasolę na zupkę i mam taki mega bałagan po weekendzie,że szok.
U nas nie pada,wiszą jakieś chmurki,ale pranie zrobię,bo od czego ma się suszarkę bębnową :-D
 
reklama
Kamcia ja tez mam problem z wlosami i chcialabym cos w sobie zmienic, ale nie wiem co.Tez myslalam o grzywce, ale ostatnio fryzjerka odradzila mi to ze wzgledu na to ze mam male dziecko w zeby ladnie sie w tej grzywce nosic a nie chodzic ze wsuwkami to trzeba ja ukladac lub prostowac. wiec moze jak nie wiesz co zrobic lub jaki kolor to przyjedz do Galway do mojego fryzjera. Jest super gosciowa moge polecic ja jak najbardziej!!!Umie doradzic kolor i robi super, bez zniszczenia wlosow zeby byl extra krotkotrwaly efekt i sciecie tak samo!!!Pierwsza wg mnie taka dobra polska fryzjerka.
Dziewczyny zycze milego dzionka.A co z tym spotkankiem bo nikt mi nie pisal nic.Tzn. ja nie wiem. Dajcie znac jakby co.
Zycze sloneczka :)
ja mam i tak zniszczone wlosy po rozjaniaczach ....:-p
wiec juz im nic nie zaszkodzi ;-)
a teraz spadam bo pogoda super na maxa... mala wlasnie sie buja za domem na hustawce....
wpadlam tylko to napisac:-D
 
Ciao!!

A bylo bara bara a bylo Lubiczanko. Poszlismy do loza juz o 21 :-D:-D Ale wielki dzien to dopeiro w sobote bedzie...wtedy to bara baa, riki tiki i inne takie :-D:-D

Kasiun zoo kolo Cork o ktore ci chodzi to Fota park...a oto jego strona. Ireland's Wildest Attraction, Things to do in Cork, Wild Animals - Fota Wildlife czesc zwierzat lazi tam sobie wolno dlatego podchodza do ldzi itp...np. wszelkie ptactwo z pelikanem na czele, male malpy i kangury. Moj maz trzymal kangura za ogon i z nim skakal:-D

A my w sobote jedziemy do Dingle do tego oceanarium czy co tam jest....to blisko domu rodzinnego A i akurat bedziemy tam na 3 dni wiec wyskoczymy na mala wycieczke...a co! Tak zadko ostatnio gdziekolowiek jezdzimy...a ja lubie! Do zoo dublinsiego chcialam z Alem jechac a tu nigdy pogody nie ma kiedy my chcemy!!

Dzis moj maz sie rano zajal Alem i moglam sobie pospac do 10. Od wiekow tak nie mialam.....wstalam nareszcie bardziej wypoczeta!!!!
Jak Al sie obudzi jedziemy do banku i polskiego sklepu i moze zaliczymy jakis plac zabaw z Alem bo mi go tak szkoda zeby w domu siedzial. Kupilam mu wczoraj pierwsze kapcie po domu:-D Robi sie chlodniej a plytki w kuchni zimne..Al juz prawie caly czas porusza sie na nogach wiec kapcie wymagane:-) Niestety kataru dostal i leje mu sie z nosa od wczoraj....mam nadzieje,ze sie nie rozlozy na weselicho!
 
Kasiun my tutaj mamy sloneczko i cieplutko. Mokro na trawie, bo w nocy padalo, dlatego napisalam, ze nie zabiore Amandy na plac zabaw dzis. Ale jest ciepelko ze sloneczkiem :-)
 
u nas też się chyba rozpogadza-nawet pranie wstawiłam
Misia-korzystaj:))))A w sobotę będę trzymać kciuki aby"robale"znalazły dobrą drogę gdzie trzeba:))))
Anineczko-u nas też można zwierzaki zostawić-my lubimy wszelakie stworzonka:)))Grzybki powiadasz-takie dla dorosłych;))))
 
Kasiun my tutaj mamy sloneczko i cieplutko. Mokro na trawie, bo w nocy padalo, dlatego napisalam, ze nie zabiore Amandy na plac zabaw dzis. Ale jest ciepelko ze sloneczkiem :-)

Dziewczyny dzieki za info w sprawie parku ze zwierzakami w Cork i Did dzieki za info w sprawie tej farmy. Larcia my sie wybieramy wlasnie do Galway mi myslalam ze tam pada haha super ze jest sloneczko. Milego dnia wszystkim zycze do wieczorka
 
Witam:-(

Emilkę choróbsko dopadło... zaczeło się od kataru a skończyło na infekcji uszek + temperatura i okropny kaszel (na szczęście odrywający się)Do tego zrobiły jej się też afty:baffled::crazy: A i mnie gardło boli:dry: no suuuper...:-(
 
A wogole to sobie pomyslalam,ze dziewczyny pokazuja swoje rekodziela sliczne to ja wam zaprezentuje moja muze :) tzn.w sumie jeden kawalek udalo nam sie w pelni nagrac profesjonalnie....ale coz....hehehe....lepszy rydz niz nic :) Oto on...muza nie przeze mnie stworzona ale moj wokal :) Niestety w band members nie zostalam wymieniona ale juz nie bede robic afery o to, rozstalismy sie z zespolem w niemilych relacjach...w kazdym badz razie to ja tam pieje :)

Highlifer w MySpace Muzyka – Posłuchaj darmowych utworów, zobacz zdjęcia i teledyski, dowiedz się więcej!
 
reklama
Niom,Misia utwór pierwsza klasa:tak:Ale to chamstwo jednak,że Cię nie wymienili:crazy:Jakby tam między Wami nie było to kultura jakaś obowiązuje:sorry:
Crazy Girl,zdrówka dla Emilki:tak:
Lubiczanko co do Twojej płodności...zapewniam Cię,że jest 1(lub2) szanse na 12 (czyli rok),że jednak byśta dziecia nie zmajstrowali:sorry:To pewnie dlatego 70%:-DKażda kobieta bowiem ma 1-2 cykle w roku bezowulacyjne:sorry:No i oczywiście ja musiałam teraz na ten trafić:baffled:
Renni,gdzieś Ty bo mam zapytanie do Ciebie?!
 
Do góry