reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!


wogole to jestem na dodatek zla na siebie.. nie palilam tyle czasu bo ok 2 lat juz a wczoraj kupilam sobie paczke malboro i wyjaralam szluge na plazy:baffled::zawstydzona/y: i od rana mysle zeby sobie zapalic... ehhhh .... masakra normalnie....
na dodateki dobija mnie ta pogoda:baffled:nawet na spacer z amla nie mam jak isc bo zimno padaa....
ehhhh
Witaj w klubie..:-( i z paleniem i z nastrojem.. Z tym, że ja przestałam palić po powrocie z PL ale kilka dni temu kupiłam pakę:wściekła/y::baffled::-(

Witam.:-)

Przedstawiam Wam naszego kochanego piesia.

Agusiek-to jest Bichon frise.

Zobacz załącznik 271791Zobacz załącznik 271790Zobacz załącznik 271789Zobacz załącznik 271792
Jej jaki słodki i jak ładnie do zdjęć pozuje :)
 
reklama
Złota rybka postanowiła wyjechać na urlop i poprosiła krokodyla, aby ją w tym czasie zastąpił. Wróciła wypoczęta, zadowolona i spytała, czy może ktoś przyszedł pod jej nieobecność z jakimś życzeniem.
– Był tu taki jeden wędkarz, który chciał mieć penis aż do ziemi – odpowiada krokodyl.
– I co, spełniłeś jego życzenie? – pyta rybka.
– Tak. Odgryzłem mu nogi…
:eek::-D:-D:-D
 
nie palilam tyle czasu bo ok 2 lat juz a wczoraj kupilam sobie paczke malboro i wyjaralam szluge na plazy:baffled::zawstydzona/y: i od rana mysle zeby sobie zapalic... ehhhh .... masakra normalnie....
]
witam w klubie..nie palilam 5 lat a tu tydzien temu mialam ochote kupilam pake i na dzien dzisiejszy mam 3 szlugi w niej ...:sorry: a moj P nie wie ukrywam sie..hahaha
 
bralam u niego w sumie 4 h ale mialam jego samochod na egzaminie i w cenie samochodu mialam jeszcze 1 h jadz przed egzaminem...ogolnie w cenniku ma za 2 h 65 plus vat ale nie bralam rachunku i zaplacilam mu 55 za 5 h ...haha zawsze mozna sie dogadac :) fajny chlopak..ile nasmialam sie z nim..haha..
ooo no to suepr....ja tez nie bede chciala rachunku:-D:-D;-)
jak bedziesz miala wolna chwilke to przeslij mi na poczte te testy-bede bardzo dzwieczna;-):-).
Zamecze cIE DZIS ale jeszcze jedno chce sie zapytac...jakie pytania zadawal Ci egzaminator na praktycznym?
Złota rybka postanowiła wyjechać na urlop i poprosiła krokodyla, aby ją w tym czasie zastąpił. Wróciła wypoczęta, zadowolona i spytała, czy może ktoś przyszedł pod jej nieobecność z jakimś życzeniem.
– Był tu taki jeden wędkarz, który chciał mieć penis aż do ziemi – odpowiada krokodyl.
– I co, spełniłeś jego życzenie? – pyta rybka.
– Tak. Odgryzłem mu nogi…
:eek::-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D

Ja kopce jak lokomotywa ostatnio:zawstydzona/y::sorry:.....chyba wlasnie przez to ze siedze i sie doluje:baffled:
 
Hello drogie Panie
Wpadlam tak na chwilke przy okazji zobaczyc, co tam slychowac:-)
No i faktycznie, ja tez wczoraj zapomnialam o urodzinkach Maxa:zawstydzona/y: Niby bylo wiadomo, ze cala trojeczka razem bedzie swietowac ale jakos tak widze wszystkom umknelo (poza Joannn):-)
Tak wiec Maxiu, duzo zdrowka dla Ciebie! I zeby siostrzyczki nie wlazily Ci na glowe:-D 100 lat!!!

A wyobrazcie sobie, ze znowu mamy przeboje z Eircomem:eek: Wlasnie wyciagnelam rachunek z koperty. "Tylko" 249.05e:szok::szok::szok: Oj, juz widze, jak sie A. wscieknie... Chyba te baby przez telefon glosem pozabija...

Tylko mój mąż niedługo zapał do sexu straci bo tak co drugi dzień czy chce czy nie chce musi działać:sorry::-D
Jak to straci???????? Moj Alejandro to by byl przeszczesliwy:-D Zwlaszcza teraz, kiedy to tymczasowo "warsztat zamkniety":sorry::sorry:

Witam.:-)

Przedstawiam Wam naszego kochanego piesia.

Agusiek-to jest Bichon frise.

Zobacz załącznik 271791Zobacz załącznik 271790Zobacz załącznik 271789Zobacz załącznik 271792
Ooooo, slodziutki:sorry:
Shrek i Fiona mieli takiego samego:-):-)

Dobra, uciekam
 
reklama
Do góry