reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Asieńka gdzie Ty to wszystko suszysz?? Ja tak nie mogę:no:Pranie co drugi dzień robię..I ciągle mam pełne kosze..
Częściowo na suszarce, częściowo na sznurkach na dworze, gorzej jak pada, bo wtedy wszystko na suszarce i mi się nie mieści, ale mam zamiar kupić drugą, większą, bo moja to jakaś mała.

Ania zjadła śniadanie, mama wypiła kawkę, pranie wywieszone, zaraz muszę po odkurzacz pójść
 
reklama
Hey mamusie!

A my dzisiejszy dzien spedzamy w domku, bo wzielam sie wkoncu za zrobienie krokietow z kapusta i miesem, naszla mnie ochota juz dawno temu :-) Wyskoczymy na male zakupki i bedziemy obijac sie dzis w domku, bo mokro na dworze, wiec placu zabaw nie zaliczymy.

GASTONE WIELKIE GRATULACJE Z OKAZJI PODWOJNEGO SZCZESCIA!!!NIECH DZIEWCZYNKI ROSNA ZDROWE I SILNE :-) I SUPER MIEC DWIE CORECZKI :-)
 
Dobry:-)
Gastone jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was!!!! No i oczywiscie spełnienia marzen dla Maxa, bo wczoraj jakos przez to podekscytowanie dzieczynkami zapomnialam:zawstydzona/y: Sto lat!!!!
Reni dawaj fotke!!!:-) Co to za piesio? jaka rasa???

Dziewczyny moze monkey biznes dzis ?????
 
witam :-)
Martycha - trzymam kciuki ;-)
Madbebe - mi chyba też byłoby ciężko przeżyć bez neta dłuższy czas... no wyjątkiem są urlopy
Asieńka - a co ty tam pierzesz codziennie? niemożliwe, żeby Anulka była takim brudaskiem;-)
Larcia - zrobiłam to ciasto...:sorry: pycha
u nas za oknem coś się przejaśnia i tak się zastanawiam, czy ruszyć w miasto, czy lepiej zostać w domu...
 
Hello:-)
Chyba już jesień nadchodzi:baffled:Ciepła wprawdzie ale jesień:sorry:Ponurasto na dworze strasznie:baffled:W związku z tym mam dziś duże postanowienie zrobienia wreszcie porządków na Radka wysypisku zabawek:sorry:Za dużo tego wszystkiego a połową się nie bawi:sorry:
Wczoraj oficjalnie Radek został przyjęty do szkoły:tak:Tak więc dobry dzionek mieliśmy:tak:Ale mam bliziutko:-)3 minuty i jestem w szkole:tak:Trza wreszcie książki zakupić bo do tej pory nie wiedziałam które brać:baffled:No i zero mundurka;-)
Kurczę,owulacji nie mam jeszcze więc znów się przesunie wsio:sorry:Całkiem się rozregulowałam:baffled:Ale wiary nie tracę:tak:Tylko mój mąż niedługo zapał do sexu straci bo tak co drugi dzień czy chce czy nie chce musi działać:sorry::-D
Larcia - zrobiłam to ciasto...:sorry: pycha
Co zrobiłam,jak pycha?!Dawajta przepis:tak:
 
Ostatnia edycja:
hej!
tichonku no i wkoncu jakies dobre wiesci u Ciebie :tak: ja caly czas trzymam kciuki i watpie, zeby Twój mąż zapał stracił :-p czy to jest wogole mozliwe ze oni kiedykolwiek go tracą ? :-D
 
reklama
Ja bym byla za monkey, ale moja karte zabral M przez przypadek, a gotowki mam moze z 5 e :-( A maz dzis w Tuam, to nie chce mi sie jechac az tam do Niego.Nic, moze innym razem wkoncu dojde do tego monkey :-) Ide farsz gotowac do krokietow.
 
Do góry