reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

słyszałam ze w galway jest polski dentysta ktory przyjmuje na karte medyczną,,,,,,prawda??
Julia podaj numer do tego dentysty.

dziewczyny czy wiecie jaki środek moge kupic tutaj azeby zrobic sobie sama lewatywe w domu........:sorry2:
Dziewczyno, co Ty z tą lewatywą??Wyluzuj, zobaczysz jak przyjdzie co do czego to Cie przeczysci bez lewatywy...:tak:
 
reklama
kiedy odeszły mi wody i maiłam skurcze nie mogłam sie załatwić. wspomogłam sie kawą ale to nie pomogło w ogóle!!pozniej maiłam w szpitalu lewatywe ale tez sie zle czułam, w głowie mi siedziłąo jedno!!do samego konca!!jest to dla mnie bardzo krepująca sytuacja!!niektorzy tak juz mają,
 
Hej dziewczyny
Witam z Polski :tak:
Lecieliśmy Centralwingsem i lot super, nawet 20 minut wcześniej nas wzieli, niestety kwiecien to ostatni miesiąc kiedy Centralwings lata :-( mieliśmy wracać 17 kwietnia, ale własnie odwołali i wracamy 29, no i teraz pozostaje Ryanair :sorry2:

Kamcia a to ty nie jedziesz dla Polski???????? Dlaczego, tez mialaś jechać!

Poza tym jesteśmy dosyć zabiegani, czas szybko mija

Chocolate ale kiedy ty zamierzasz sobie zrobić te lewatywę, to przecież jak ci zrobią w szpitalu to spokojnie zdążysz do kibelka zanim urodzisz, a w ogóle oni w Irl robią lewatywy?

Didi zapisuj zapisj te numery, jak bedę coś potrzebować to mi podasz :-)

ok ja nan razie uciekam, bo przyjaciółka z Francji ma dzwonić
Dobranoc
 
reklama
Do góry